Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
2
Favori
353.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _RadagasT_

quote:

Orijinalden alıntı: murderer_utku

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Orijinalden alıntı: Nyhmphadora

yaw gow 3 de çıktı şimdi hangisini alıyım iice hoşaf oldu kafa pff DRM mafetti

Kıyaslama bile yapma.2 sinide bitirmiş biri olarak kesinlikle GOW 3.Arada uçurum var...

Kime göre neye göre ? Günahım kadar sevmem GOW serisini. AC2 sanat eseri ise Gow basit bir tablodur bana göre..

herkese göre. genelleme yaparak konuşmuş arkadaş. istisnalar kaideyi bozmaz matematik değil bu
    Fıstık gibi kaliteli gow 3 dünyanın en iyi oyunlarından biri varken AC2 yi almak yakışık almaz. hani kıyaslama bile yapılamayacak bir durum.
    senin kafan çok karışmış kendini bi tokatla sonra zaten gow 3 e döneceksin. heralde uykulu sordun bu soruyu

Saçmaladınız iyice.Bir oyunu çoğunluk seviyor diye herkes sevmek zorunda mı?Bence de bu kadar abartılacak bir oyun değil gow serisi...Dünyada oyun oynayanların büyük kısmı vur kır ilerle tarzı oyunları sevdiği için bu kadar tutuldu bu oyun.Türkiye zaten ayrı mesele;ara videoları geçip,diyaloglardan hiçbir şey anlamayan kişi sayısı çok fazla olduğu için bu kadar tutuluyor bu tip oyunlar Türkiye'de.Bu demek değildir ki gow kötü bir oyun.Tabi ki güzel bir oyun ama bu kadar abartmanızı anlamıyorum açıkcası.God of war tipi oyunların hastası olan kesime verin bir Dragon Age,adım gibi eminim bu kesimin %80'i "bu ne lan çok dandik oyunmuş bu" deyip atar çöpe.

burada herkesin kendi düşüncesi önemlidir.bana göre gow serisi dünyanın en iyi oyun serisidir.ac2 ile kıyaslamam bile.sırf senaryosuyla ac2 yi parçalar zaten.ama bunlar benim görüşlerim.kimse sevmek zorunda değil.ama sizin gow3 oynadığınıza inanmıyorum.çünkü ben oyuncuyum diyen her insan gowu sever.çok olmasa da sever.dandik bir oyun diyen insan da çıkmaz bir kere.
  • sadece vur kır parçala dediğiniz oyun ps2 nin gelmiş geçmiş en iyi 2 oyunudur yıllar geçmesine rağmen ilk 2 hala değişmiş değil. bu kadar insanın ortak bi noktası olur mu?? ne saçmalıyosunuz siz yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 18 Mart 2010; 18:27:36 >
  • quote:

35 liralık cdkeylerden alanlar var mı acaba burada? sorun yoksa ben de düşünüyorum. arkadaşımda bi yarım saat kadar oynadım 2-3 görev yaptım. bu oyunu oynamak lazım

((((( konuyu değiştirmek istemem ama gow3 e de laf atıyorsanız yuh derim başka birşey demem. bunun arkasında da artniyet ararım. ps tarihinin en iyi oyunudur gow. ayrıca Kraven ben sana demedim kendini tokatla uyan diye. gow 3 ile ac2 nin arasında kalan uyuyakalan arkadaş için dedim. afedersiniz ama daha gow 3 oynamamaşsınız ve oyunu oynamadan saldırıyorsunuz. ayrıca dümdüz kılıç sallaya sallaya dediğin oyun eğer Gow serisinden bir oyun ise yani gow serisi oyunlarını böyle tarif ediyorsan sana sadece gülerim. evet ben God Of War fanıyım. ayrıca AC ninde fanıyım. 1. AC oyunu elimde pc nin yanında duruyor.(gerçi 22 liraya ucuzluktan almıştım) gow1-2 de ps2 nin yanında duruyor. Daha oyunu düzgün oynamamışsınız oyunun ne olduğunu bilmiyorsunuz sonra bu kadar mükemmel oyuna laf atıyorsunuz. Ben bu iki oyunu fanı olarak derim ki:
    gow 1 deki cehennem bölümü bile AC 2 nin içte biri eder. o kadar mükemmeldir yani. ben bu yorumu tamamen objektif olarak yapıyorum. siz ama öyle yapmıyorsunuz. )))))

Ya hastamısın arkadaşım. Beğenmek zorundamıyım oyunu. Merak etme 3 oyunu da oynadım yani serinin bütün oyunlarını. Objektif dediğin yorum kendini belli ediyor zaten. Ben beğenmiyorum var mı ötesi.. Bana ne herkesin beğenmesinden veya bu kadar reklamı yapılıp pazarlanmasından. Ben beğenmiyorum bu benim görüşüm ve saygı göstermen gerek. Ben sana bu oyunu nasıl beğenirsin demediğime göre seninde bana saygı göstermen gerek..
  • quote:

quote:

35 liralık cdkeylerden alanlar var mı acaba burada? sorun yoksa ben de düşünüyorum. arkadaşımda bi yarım saat kadar oynadım 2-3 görev yaptım. bu oyunu oynamak lazım

((((( konuyu değiştirmek istemem ama gow3 e de laf atıyorsanız yuh derim başka birşey demem. bunun arkasında da artniyet ararım. ps tarihinin en iyi oyunudur gow. ayrıca Kraven ben sana demedim kendini tokatla uyan diye. gow 3 ile ac2 nin arasında kalan uyuyakalan arkadaş için dedim. afedersiniz ama daha gow 3 oynamamaşsınız ve oyunu oynamadan saldırıyorsunuz. ayrıca dümdüz kılıç sallaya sallaya dediğin oyun eğer Gow serisinden bir oyun ise yani gow serisi oyunlarını böyle tarif ediyorsan sana sadece gülerim. evet ben God Of War fanıyım. ayrıca AC ninde fanıyım. 1. AC oyunu elimde pc nin yanında duruyor.(gerçi 22 liraya ucuzluktan almıştım) gow1-2 de ps2 nin yanında duruyor. Daha oyunu düzgün oynamamışsınız oyunun ne olduğunu bilmiyorsunuz sonra bu kadar mükemmel oyuna laf atıyorsunuz. Ben bu iki oyunu fanı olarak derim ki:
    gow 1 deki cehennem bölümü bile AC 2 nin içte biri eder. o kadar mükemmeldir yani. ben bu yorumu tamamen objektif olarak yapıyorum. siz ama öyle yapmıyorsunuz. )))))

Ya hastamısın arkadaşım. Beğenmek zorundamıyım oyunu. Merak etme 3 oyunu da oynadım yani serinin bütün oyunlarını. Objektif dediğin yorum kendini belli ediyor zaten. Ben beğenmiyorum var mı ötesi.. Bana ne herkesin beğenmesinden veya bu kadar reklamı yapılıp pazarlanmasından. Ben beğenmiyorum bu benim görüşüm ve saygı göstermen gerek. Ben sana bu oyunu nasıl beğenirsin demediğime göre seninde bana saygı göstermen gerek..

ama başkalarını kendi yorumlarınızla çeliyorsunuz. şimdi gow 3 ile ac arasında cidden büyük bir fark var. adam gow yerine ac alırsa daha kötü olur. adamı kendi düşüncenizle tarafınıza çekiyorsunuz
    ben bu bölümde asla ciddi ciddi yorum yapmam. çünkü karşındakinin veled olup olmadığını bilemezsin. bunu sana veya başka birine hakaret olsun diye demiyorum. ayrıca herkesin yorumuna saygı duyuyorum. ama oyunu oynamadan oyuna laf edenler çok olduğu için çoğu yorumu tiye almam. sen diyorsunki kılıcı alıp savurarak ilerlemek diye. bunu okuyan kim olursa olsun senin gow oynamadığını düşünür. çünkü oyun dediğin gibi değil...
    adam oyun alacakmış hangisini seçsem gibisinden bir soru soruyor ve siz gerçekten diğerinden daha iyi olmayan oyunu alın diyorsunuz. biz de adama doğru oyunu alması gerektiğini söylüyoruz. açıkçası gow3 varken ac2 alınmaz. tek başına konsol aldırtan bir oyun varken; hit olan ama konsol aldırmak için o kadar çekici bir oyun alınmaz. bu bir gerçek. ben yorumumu bu gerçekliğpe göre yaptım. genelleme yaparak. ama dediğim gibi istisnalar çıkar oyunu sevmezler senin gibi olabilr asla kimsenin zevkini tartışmam. tamam der geçerim. ayrıca verdiğim örneğin gayret yerinde olduğuna inanıyorum. bu da benim zevkim

konu değiştirdiğim için özür dilerim.
    şu 35 e satılan cdkeylerden alan var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderer_utku -- 18 Mart 2010; 18:46:40 >

• Gowboylar basmış konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathbringer -- 18 Mart 2010; 18:54:41 >
  • quote:

quote:

quote:

ama başkalarını kendi yorumlarınızla çeliyorsunuz. şimdi gow 3 ile ac arasında cidden büyük bir fark var. adam gow yerine ac alırsa daha kötü olur. adamı kendi düşüncenizle tarafınıza çekiyorsunuz
    ben bu bölümde asla ciddi ciddi yorum yapmam. çünkü karşındakinin veled olup olmadığını bilemezsin. bunu sana veya başka birine hakaret olsun diye demiyorum. ayrıca herkesin yorumuna saygı duyuyorum. ama oyunu oynamadan oyuna laf edenler çok olduğu için çoğu yorumu tiye almam. sen diyorsunki kılıcı alıp savurarak ilerlemek diye. bunu okuyan kim olursa olsun senin gow oynamadığını düşünür. çünkü oyun dediğin gibi değil...
    adam oyun alacakmış hangisini seçsem gibisinden bir soru soruyor ve siz gerçekten diğerinden daha iyi olmayan oyunu alın diyorsunuz. biz de adama doğru oyunu alması gerektiğini söylüyoruz. açıkçası gow3 varken ac2 alınmaz. tek başına konsol aldırtan bir oyun varken; hit olan ama konsol aldırmak için o kadar çekici bir oyun alınmaz. bu bir gerçek. ben yorumumu bu gerçekliğpe göre yaptım. genelleme yaparak. ama dediğim gibi istisnalar çıkar oyunu sevmezler senin gibi olabilr asla kimsenin zevkini tartışmam. tamam der geçerim. ayrıca verdiğim örneğin gayret yerinde olduğuna inanıyorum. bu da benim zevkim

konu değiştirdiğim için özür dilerim.
    şu 35 e satılan cdkeylerden alan var mı acaba

ben gow 1 ve 2 oyunu oynadım , sanırım 3 daha çıkmadı , ama ac ile kıyaslama yapmak , basketbol ile futbol u kıyaslamak gibi birşeydir , bir arkadaş demişki ''Gow Ps2 nin en çok oynana oyunu '' e prince of persia'da en çok oynan oyunu ve birbirleri ile aynı hemen hemen , param varsa gow değil kesinlik le ac alırım , neden ? gow bilindik tür , hep aynı senaryo aynı şeyler , düz gitmekten başka ne yapılıyor oyunda ? arada sırada tırmanıon başka birşey yok , canavarları öldürüon okadar , Ac2 de herşey var , gow oyunu tabiki güzel ve zevkli oyun ama ac 2 varken gow alan adama ben oyundan anlamıyorsun derim arkadaşım , başka birşey demem :D , ben gow 2 yi oynarken sıkılmıştım çünkü hep aynı hep aynı , atari oyunu gibi , ama ac oynarken gez , döv :D kaç :D denize gir :D , GOW da düz git vur düz git vur , ben ps2 de oynarken artık 2 tane tuş bozulcaktı , çünkü başka tuş kullanmıyordum :D ileri - kare -ileri -kare :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pukiman -- 18 Mart 2010; 18:55:22 >
  • Olaya lök diye dalarsan tabiki bunları söylersin. Arkadaş sormuş başka biriside cevaplamış kesin budur diye. Bende kime göre neye göre dedim. Oyunu alacak arkadaş belkide sizin yorumunuza göre Gow alacak ve beğenmeyecek olamaz mı ?
    Kesin şudur budur demene daha doğrusu demenize kızıyorum. Herkesin görüşü farklıdır. Halo, Gow ve MGS'nin benim gözümde hiçbir değeri yoktur. Ha alıp oynadım hepsini tabiki. Kendimi oyuncu olarak biliyorum ve evimde konsol olmamasına rağmen arkadaşlarımda, cafelerde konsol oyunlarını oynuyorum hatta arkadaşımın konsolunu alı koyup 1 hafta vermeyince kavga bile ediyoruz benim sıram ben oynayacam diye Yani demek istediğim hepsini oynadım ama bu benim zevkim ve bana hitap etmiyor.
    Birine de tavsiye verirken kesin şudur budur dememek gerek. Belkide çoğunluğun söylediği şeyi alıp sevmeyecek. Olamaz mı ? Olabilir. Benim derdim bu.
    Bana kalırsa AC2 koruma olayını falan geçiyorum oyun olarak gerçekten bir sanat eseri. Ben ayrıca adama AC2 al demedimki. Tavsiyede bulunan arkadaşa kime göre neye göre en iyisidir dedim. Neyse daha fazla uzatmayalım Utku. Yeri burası değil çünkü konuyu kirletiyoruz.
    Ayrıca şunu da ekleyeyim. Pc ye çıkmadan önce AC2'yi 2-3 kere bitirmiş kadar olmuştum zaten. Jus-tin tv den defalarca izleyerek. Ne kadar hastası olduğumu anlarsın artık

Pukiman, abartma sende. Oyundan anlamıyorsun falan demek hiç hoş değil ve yanlış. Konu uzamasın daha fazla arkadaşlar. Yeter konuyu kirlettiğimiz yeri değil çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 18 Mart 2010; 18:59:13 >
  • quote:

Olaya lök diye dalarsan tabiki bunları söylersin. Arkadaş sormuş başka biriside cevaplamış kesin budur diye. Bende kime göre neye göre dedim. Oyunu alacak arkadaş belkide sizin yorumunuza göre Gow alacak ve beğenmeyecek olamaz mı ?
    Kesin şudur budur demene daha doğrusu demenize kızıyorum. Herkesin görüşü farklıdır. Halo, Gow ve MGS'nin benim gözümde hiçbir değeri yoktur. Ha alıp oynadım hepsini tabiki. Kendimi oyuncu olarak biliyorum ve evimde konsol olmamasına rağmen arkadaşlarımda, cafelerde konsol oyunlarını oynuyorum hatta arkadaşımın konsolunu alı koyup 1 hafta vermeyince kavga bile ediyoruz benim sıram ben oynayacam diye Yani demek istediğim hepsini oynadım ama bu benim zevkim ve bana hitap etmiyor.
    Birine de tavsiye verirken kesin şudur budur dememek gerek. Belkide çoğunluğun söylediği şeyi alıp sevmeyecek. Olamaz mı ? Olabilir. Benim derdim bu.
    Bana kalırsa AC2 koruma olayını falan geçiyorum oyun olarak gerçekten bir sanat eseri. Ben ayrıca adama AC2 al demedimki. Tavsiyede bulunan arkadaşa kime göre neye göre en iyisidir dedim. Neyse daha fazla uzatmayalım Utku. Yeri burası değil çünkü konuyu kirletiyoruz.
    Ayrıca şunu da ekleyeyim. Pc ye çıkmadan önce AC2'yi 2-3 kere bitirmiş kadar olmuştum zaten. Jus-tin tv den defalarca izleyerek. Ne kadar hastası olduğumu anlarsın artık

Pukiman, abartma sende. Oyundan anlamıyorsun falan demek hiç hoş değil ve yanlış. Konu uzamasın daha fazla arkadaşlar. Yeter konuyu kirlettiğimiz yeri değil çünkü.

Gow ile Ac 'yi karşılaştıran insana şüphe ile bakarım ben , AC'e hakarettir bu :)
  • Pukiman daha 3ün çıkıp çıkmadığını bilmiyorsun gelmiş burda AC ile Gow'u karşılaştırıp AC'e hakarettir diyorsun.Konuyu daha fazla dağıtmayın.
  • Neden tartıştıgınızı anlamıyorum.Birini alın sonra bitirince satıp digerini alın bu kadar basit.
  • Arkadaşlar oyunda çatıda bir kaç eleman var kafalarında mavi işaret var onlar ne işe yarıyor merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keepsake1903

Arkadaşlar oyunda çatıda bir kaç eleman var kafalarında mavi işaret var onlar ne işe yarıyor merak ettim.

Haydut çetesi onlar. Çatılardakiler senin gibi binalara tırmanabiliyor. Onlara 150 florin vererek yanında yer almalarını sağlayabiliyorsun. Senin için dövüşüyorlar, düşmanı oyalıyorlar vs. yani oldukça işe yarıyor o elemanlar. Mesela birini öldüreceksin ama adamın etrafında askerler var. Uzaktan işaret edip haydutların o askerleri oyalamasını sağlayabilirsin. Böylece sende hedefini kolayca götürebilirsin.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar oyunda çatıda bir kaç eleman var kafalarında mavi işaret var onlar ne işe yarıyor merak ettim.

Haydut çetesi onlar. Çatılardakiler senin gibi binalara tırmanabiliyor. Onlara 150 florin vererek yanında yer almalarını sağlayabiliyorsun. Senin için dövüşüyorlar, düşmanı oyalıyorlar vs. yani oldukça işe yarıyor o elemanlar. Mesela birini öldüreceksin ama adamın etrafında askerler var. Uzaktan işaret edip haydutların o askerleri oyalamasını sağlayabilirsin. Böylece sende hedefini kolayca götürebilirsin.

Peki onlarla nasıl anlaşabilirim yardımcı olurmusun yeni başladım daha oyuna
  • quote:

quote:

quote:

Klavye ile oynuyorsan o adamların yakınındayken "E" tuşuna basarak yanına alabilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Klavye ile oynuyorsan o adamların yakınındayken "E" tuşuna basarak yanına alabilirsin.

Onları işaret ile nasıl çağırıcam peki ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Onları işaret ile nasıl çağırıcam peki ?

Onlar otomatik olarak takip ediyor seni zaten bir kere para verince. Ama çok hızlı gitme senin kadar hızlı değiller. Asker oyalamayı soruyorsan, oyalamak istediğin askeri "F" tuşu ile seçip sonra yeniden "E" tuşuna basacaksın.
  • Tamam teşekkür ederim :)
  • Yarın oyunu büyük bir ihtimalle alıyorum.Aldıktan sonra bu konuya sık sık uğrayacağım
  • arkadaşlar ben assassin's creed 2'nin tam olarak konusunu anlamadım peygamber filan bide bababımızı öldüren adam neden bababımızı öldürüyor
  • Bu kadar güzel ilerleme olamaz. Yavaş yavaş ilerliyor. Her ayrıntıya girmişler oyunda. Grafikler gözalıcı. Ben biraz tuşları unuttuğumdan çok acemi kaldım. Ama tekrar alışmak farklı tuş kombinasyonu kullanmak gerçekten güzel. Oyunun daha başındayım bakalım ilerleyen bölümlerde paylaşırım duygularımı =)
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.