Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
2
Favori
353.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Orijinalden alıntı: Nyhmphadora

yaw gow 3 de çıktı şimdi hangisini alıyım iice hoşaf oldu kafa pff DRM mafetti

Kıyaslama bile yapma.2 sinide bitirmiş biri olarak kesinlikle GOW 3.Arada uçurum var...

Kime göre neye göre ? Günahım kadar sevmem GOW serisini. AC2 sanat eseri ise Gow basit bir tablodur bana göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masta Zek-Qon

quote:

Orijinalden alıntı: for153

arkadaşlar ben oyunu daha yeni bitirdim de oyunu bitirmiş ingilizcesi iyi olupda konuyu anlayanlara sorularım var senaryo yu anlayamadım pek :D

1-Ezio nun amcası ve görevlerini yaptığımız kişilerde mi asassin's miymiş?

2-Oyunun sonunda noluor uzay a fln görüor biriyle konuşuor konuyu tam anlamadım orada ne konuşuorlar ?

3-Oyun bittikten sonra bizim mekanı basıorlar da ordan gidioruz sonra geri animus a nasıl girioruz çünkü geri ezio ya dönüor ?

umarım kızmazsın bunlar merak ettiğim sorular :D cevaplarsanız sevinirim

Buyur for153

1- Evet

2- Bende çok dikkatli dinleyemedim orayıda Ezio'nun merak ettiği o elmadan bahsediyor ve peygamber olduğunu söylüyor Ezio'a sonra Desmond diyor yani asıl peygamberin Ezio değil Desmond olduğunu (ya peygamber yada gerekli şeyleri yapması gerektiğini söylüyor) yani yüzyıllar sonra Desmond'un animus ile o anı yaşadığını biliyor konuşan Minerva

3- Giderken kadın arabada kuruyor o animus'u ''tamam ayarladım hadi gir'' diyor, oradan tekrar bağlanıyoruz.

orda aslında des. in şaşırdığı başka şeylerde var bunlarıda oyun içinde saklı glyp leri bulunca daha iyi anlıyoruz tarihi bir komplo var hikayenin özünde...

- bir elmadan bahsediliyor aple of eden , buna sahip olan insanlara sonsuz hayal gösterme yetisine sahip oluyor kadında yüzyıllardır dinlerin falan kendileri tarafından bu şekilde oluşturulduğunu anlatıyor sonra bu elma insanların eline geçiyor ve o kadın gibi diğer tanrıları yeniyolar insanlar, sanırım desmond da bu savaşın ortasında kilit bir rol oynayacak işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

quote:

Kıyaslama bile yapma.2 sinide bitirmiş biri olarak kesinlikle GOW 3.Arada uçurum var...

Kime göre neye göre ? Günahım kadar sevmem GOW serisini. AC2 sanat eseri ise Gow basit bir tablodur bana göre..

Fanatikçe yapılmış bir yorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

quote:

quote:

quote:

Fanatikçe yapılmış bir yorum.

Beğenmek zorunda mıyım ? Neyin fanatikliğiymiş bu ? Gow zerre kadar sevmediğim bir oyundur. AC2 ise bana göre bir sanat eseridir. Benim görüşüm bu yönde. Çoğunluğun taptığı bir oyun olması umrumda değil arkadaş sevmediğim bir şeye bazılarına yaranmak için seviyorum iyidir güzeldir demem.

• quote:

Orijinalden alıntı: evilguitar999

UTANIYORUM...

Niye orjinale mecbur kaldın diye mi,sen utanma be seni bu hale düşürenler utansın

• quote:

quote:

Kesinlikle katılıyorum dostum... Kratos varken Ezio'nun adını bile hatırlamazsın...
  • quote:

Bu oyunla Gow 3 karşılaştırmak. Hakarettir Gow'a

• quote:

Orijinalden alıntı: LeanBack

Mükemmel ya

Keşke bi kişi daha aracılığıyla kalabalıkta fark etmeden suikast yapsa adam yere düşse

• quote:

• tmm 60 tl biraz falz oldu 50 ye bırakıyorum oyunu isteyen pm atsın...SİLİVRİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RadagasT_

quote:

Mega64 ekibi bu... Oyun karakterleriyle ilgili böyle videolar da çekiyorlar bezen. İsteyen sitelerine de göz atabilir...

http://mega64.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: foxhound

quote:

Orijinalden alıntı: _RadagasT_

quote:

Mega64 ekibi bu... Oyun karakterleriyle ilgili böyle videolar da çekiyorlar bezen. İsteyen sitelerine de göz atabilir...

http://mega64.com/

ilk çıktığında izlemiştim ben bunu;daha değişik münferit yapılmış olanlarda var...

• quote:

quote:

quote:

herkese göre. genelleme yaparak konuşmuş arkadaş. istisnalar kaideyi bozmaz matematik değil bu
    Fıstık gibi kaliteli gow 3 dünyanın en iyi oyunlarından biri varken AC2 yi almak yakışık almaz. hani kıyaslama bile yapılamayacak bir durum.
    senin kafan çok karışmış kendini bi tokatla sonra zaten gow 3 e döneceksin. heralde uykulu sordun bu soruyu

• Bence gow ile ac yi karşılaştırmak mantıksız olur çünkü çok farklı oyunlar.
  • GOW ile AC2'yi kıyaslamak saçmalıktır , GOW'da sadece dümdüz ilerleyip önüne gelen yaratıkları kesmekten başka birşey yapmıyorsun , (En azından gow1 ve gow2 öyleydi) Ac2 şehiri , gerçekliği , hikayesi ile bir başyapıttır , şehirde gezmek bile bir zevktir, GoW birçok kesimin daha çok seveceği vurduru kırdılı bir oyun , AC2 bulmacaları ve görevleri ile düşündürücü bir oyun , açıkcası Gow dümdüz git canavarları öldür bitsin, AC2 şehirlerde gez , görevlilerden kaçmak bile başka bir heyecandır :) Kıyaslama yapılamaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: murderer_utku

quote:

quote:

quote:

herkese göre. genelleme yaparak konuşmuş arkadaş. istisnalar kaideyi bozmaz matematik değil bu
    Fıstık gibi kaliteli gow 3 dünyanın en iyi oyunlarından biri varken AC2 yi almak yakışık almaz. hani kıyaslama bile yapılamayacak bir durum.
    senin kafan çok karışmış kendini bi tokatla sonra zaten gow 3 e döneceksin. heralde uykulu sordun bu soruyu

Saçmaladınız iyice.Bir oyunu çoğunluk seviyor diye herkes sevmek zorunda mı?Bence de bu kadar abartılacak bir oyun değil gow serisi...Dünyada oyun oynayanların büyük kısmı vur kır ilerle tarzı oyunları sevdiği için bu kadar tutuldu bu oyun.Türkiye zaten ayrı mesele;ara videoları geçip,diyaloglardan hiçbir şey anlamayan kişi sayısı çok fazla olduğu için bu kadar tutuluyor bu tip oyunlar Türkiye'de.Bu demek değildir ki gow kötü bir oyun.Tabi ki güzel bir oyun ama bu kadar abartmanızı anlamıyorum açıkcası.God of war tipi oyunların hastası olan kesime verin bir Dragon Age,adım gibi eminim bu kesimin %80'i "bu ne lan çok dandik oyunmuş bu" deyip atar çöpe.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tokatlanacak biri varsa kendini tokatla sen. Dümdüz kılıç sallaya sallaya gitmek yerine şehirde dolaşmayı, o tarihi dokuyu hissetmeyi yüksek yerlere tırmanıp manzarayı seyretmeyi, canım sıkılınca free run yapmayı tercih ederim.

• 35 liralık cdkeylerden alanlar var mı acaba burada? sorun yoksa ben de düşünüyorum. arkadaşımda bi yarım saat kadar oynadım 2-3 görev yaptım. bu oyunu oynamak lazım

((((( konuyu değiştirmek istemem ama gow3 e de laf atıyorsanız yuh derim başka birşey demem. bunun arkasında da artniyet ararım. ps tarihinin en iyi oyunudur gow. ayrıca Kraven ben sana demedim kendini tokatla uyan diye. gow 3 ile ac2 nin arasında kalan uyuyakalan arkadaş için dedim. afedersiniz ama daha gow 3 oynamamaşsınız ve oyunu oynamadan saldırıyorsunuz. ayrıca dümdüz kılıç sallaya sallaya dediğin oyun eğer Gow serisinden bir oyun ise yani gow serisi oyunlarını böyle tarif ediyorsan sana sadece gülerim. evet ben God Of War fanıyım. ayrıca AC ninde fanıyım. 1. AC oyunu elimde pc nin yanında duruyor.(gerçi 22 liraya ucuzluktan almıştım) gow1-2 de ps2 nin yanında duruyor. Daha oyunu düzgün oynamamışsınız oyunun ne olduğunu bilmiyorsunuz sonra bu kadar mükemmel oyuna laf atıyorsunuz. Ben bu iki oyunu fanı olarak derim ki:
    gow 1 deki cehennem bölümü bile AC 2 nin içte biri eder. o kadar mükemmeldir yani. ben bu yorumu tamamen objektif olarak yapıyorum. siz ama öyle yapmıyorsunuz. )))))

• quote:

35 liralık cdkeylerden alanlar var mı acaba burada? sorun yoksa ben de düşünüyorum. arkadaşımda bi yarım saat kadar oynadım 2-3 görev yaptım. bu oyunu oynamak lazım

((((( konuyu değiştirmek istemem ama gow3 e de laf atıyorsanız yuh derim başka birşey demem. bunun arkasında da artniyet ararım. ps tarihinin en iyi oyunudur gow. ayrıca Kraven ben sana demedim kendini tokatla uyan diye. gow 3 ile ac2 nin arasında kalan uyuyakalan arkadaş için dedim. afedersiniz ama daha gow 3 oynamamaşsınız ve oyunu oynamadan saldırıyorsunuz. ayrıca dümdüz kılıç sallaya sallaya dediğin oyun eğer Gow serisinden bir oyun ise yani gow serisi oyunlarını böyle tarif ediyorsan sana sadece gülerim. evet ben God Of War fanıyım. ayrıca AC ninde fanıyım. 1. AC oyunu elimde pc nin yanında duruyor.(gerçi 22 liraya ucuzluktan almıştım) gow1-2 de ps2 nin yanında duruyor. Daha oyunu düzgün oynamamışsınız oyunun ne olduğunu bilmiyorsunuz sonra bu kadar mükemmel oyuna laf atıyorsunuz. Ben bu iki oyunu fanı olarak derim ki:
    gow 1 deki cehennem bölümü bile AC 2 nin içte biri eder. o kadar mükemmeldir yani. ben bu yorumu tamamen objektif olarak yapıyorum. siz ama öyle yapmıyorsunuz. )))))

Objektif yorum ''GoW1 deki CEHENNEM BÖLÜMÜ BİLE AC ' NİN İÇTE BİRİ EDER '' evet çok güzel bir bölüm :D atmosferi biraz farklı olan ama dümdüz gidip ona buna vurduğun bir bölüm :D , bırakın arkadaşlar GOW tabiki güzel oyun ama abartılmaz , dümdüz git vur kır , oyun bitti zaaaaa :D

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.