Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
2
Favori
353.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyun sıktı beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Evet hayırlı olsun arkdaşlar bi daha aynı tartışmaları görmemek dileğiyle..

slyman_b

Dostum milyonlarca ss çektim ama yok arkdaş görünmüyor Frapsle,hepsi simsiyah anlamadım nedenini,oyunda ilerlemiş arkdaşlar şöyle venediğin güzelliğinden bi kaç ss çekerse güzel olur..

prtscn tuşuyla yapın ?
  • Akşama bir kaç ss gönderirim artık son bi maestro kaldı onuda şişlersem tam olucak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah D. Gültekin

Oyunu oynayan arkadaşlara bir sorum var. İlk oyunun hariçinde ne gibi yan ve ana görevler var? Mesela ilkinde ya konuşma dinliyoduk ya cepcilik yapıyoduk yada halkı isyana teşfik eden konuşmacıları katlediyoduk.Ana görevimiz ise belirli bir ismi öldürmekti.2.ci oyunda bunların haricinde ne gibi farklılar var. Ana görevleri açıklamadan yazarsanız sevinirim.

ilk oyundaki ana görevlerin çoğu bu oyunda yan görev gibi verilmiş suikast görevleri alıyosun her şehirde baya bir var bunlardan hemde faklı faklı eksantrik görevler oluyor genelde , onun haricinde beat emup lar var gene , hırsız yakalam olayı var , hazine çalma var ... ve en önemlisi tomb görevleri var bunlarda baya baya tomb raider pop falan oynar gibi oluyorsun kadar diyim

ana senaryo içindeki hikaye ve görev sistemi ise çok farklı ilerliyor zaten oynayınca anlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 15 Mart 2010; 15:28:55 >

•  Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI)

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 15 Mart 2010; 15:45:14 >

• ARkadaşlar ne sorcam evlere istediğimiz gibi girip çıkabiliyormuyuz oyunda.Yoksa böyle birşey yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah D. Gültekin

ARkadaşlar ne sorcam evlere istediğimiz gibi girip çıkabiliyormuyuz oyunda.Yoksa böyle birşey yokmu?

Yok usta Gta değil bu Kendi villana girip çıkıyorsun sadece
  • Orjinal alıcam sonunda galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Orjinal alıcam sonunda galiba

Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawice

25-30 arası sayfalar komedi bölümü
    30-33 arası safyalar çıkış tarihleri hakkında tartışma
    33-37 sayfalarda genel ideolajik felsefik konuşmlar

sanırım bu bölümü bu şekilde ayırmak gerekicek. Konu nerden nerelere geldi. Eskiden buraya insanlar oyunların görüntülerine oynayan insanların yorumlarını almaya gelirlerdi takıldığı yerlri sorarlardı. 37 sayfa konu olmuş ama içini toplasan 1 sayfa yararlı yazı çıkmaz. Sanki korsanı siz engelliceksiniz sanki siz bitirince hackerlar kırmayacak :) Bırakın arkadaşlar bu işleri isteyen parasını verip alır isteyen bekler. Neden birbirinizi yiyosunuz anlamış değilim. Yukarda biri birine hırsız der bmw çal der ya okurkan vay diyosun ülkem ne hale geldi. Bunlara kafa yormaktansa elinde oyun olan arkadaşlar şuraya görüntüleri koysunlar bölümler hakkında yorum yazsınlar. Eksikleri neler artıları neler onları söylesinler ben sıkıldım burdaki muhabbetten artık. Zaten bu konunun sonu hayra gitmiyo

Oyunu hiç kimse oynamadığı için oyunla ilgili yorumlarda gelmiyor tabi çok normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

SS koyan arkadaşlar biraz'da video çekip koyarlarsa, güzel olur.

Edit: 720p HD veya 1080p HD olursa, iyi olur.

video nasıl çekiliyo dostum...ben bi kere başka oyunlarda filan denedim..çok kasıyor bilgisayarı...frapsla denemiştim acayip kasıyor bide çok yer kaplıyor çektiğim videolar hdd'de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Orjinal alıcam sonunda galiba

+1
    Alacağım 10.orjinal oyun olacak oysa 10. olarak Crysis 2'yi layık görmüşdüm ben :P
  • oyun geldi bugün. problem olmadan oynanıyor. drm ye laf atanlara inat takır takır
  • Yahu orjinal oyunun fiyatında dr için sölüyom hiç azalma yok şöle hiç değilse 40 olsa toparlayıp alabiliriz.
  • ben beklicem 8-10 saat sürecek türkçe dil desteği olmayan oyuna o kadar para veremem.
    35 e key alanlar var. 3-5 güne oyunu bitirince 20 ye falan satanlar olur bitirince de ben başkasına satarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 15 Mart 2010; 19:30:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokata

oyun geldi bugün. problem olmadan oynanıyor. drm ye laf atanlara inat takır takır

2 gün içinde görürüm ben seni aa paramla rezil oluyom felan dersin sonra bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

quote:

Orijinalden alıntı: gokata

oyun geldi bugün. problem olmadan oynanıyor. drm ye laf atanlara inat takır takır

2 gün içinde görürüm ben seni aa paramla rezil oluyom felan dersin sonra bu konuda

kaç gündür oyunu oynayanlar var.. öyle anormal problemler yaşayan olmadı gördüğüm kadarıyla.. çok büyütmemek lazım bunu..

• Bu mesaj ya silindi ya da taşındı bu yüzden artık burda değil.
    Eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız tarayıcınızın yenile tuşuna basarak sayfayı yenileyiniz.
    Geri git ?

Bunu görmekten bıktım bu konuda
    Yeter ya.Amma açsınız
  • Beyler madem multiplayeri yok bir arkadaşımla ortak alıcaz.Orjinal alanlara bir kaç sorum olacak

*Oyun D&R da ne kadar?Ucuz olanı.
    *Her D&R a gelmiş midir acaba
    *Save sistemi ilk oyundaki gibi mi?İki profil açıp farklı zamanlarda girerek kendi profilimizden ilerleyebilirmiyiz yani?
    *Oyun steam mı?
    *Serverlar çok çöküyor mu?Bağlantı problemleri çok mu?

Şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.