Şimdi Ara

ASSASINS CREED ODYYSEY OYUNUNU OYNAMAYIN GAYLİK VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU OYUNU YAPANIN ALLAH BIN BELASINI VERSİN NE GUZEL OYNUYODUM BELLI BI SEVIYEYE GELMISTIM GRAFIKLER FALAN EFSANE SENARYO EFSANE ALLAHIN BELASI BIZM KARAKTER OLAN ALEXIOS GITTI BI KILIÇ İÇİN DEMIRCIYLE SEVİSTİ. ALLAH KAHRETSIN BOYLE OYUNU DA YAPAN FIRMAYI DA ULAN COLUK COCUK OYNUYO BUNU ALLAHIN BELALARI GAY KARAKTER KOYMAK NE SONRA INTERNETTEN BAKTM ILERKI BOLUMLERDE DE BASKALARIYLA SEVISMEYE DEVAM EDIYO. BASTA KIZLARLA SEVISIYODU SIMDI FUL ERKEKLERLE SEVISIYO BU NE IGRENX BI OYUNDUR ABI YA SAKIN BANA SAYGIDAN FALAN BAHSETMEYIN COLUK COCUK DA OYNUYOR BU OYUNU

EDİT : HERKESE AYNI AÇIKLAMAYI YAPMAKTAN SIKILDIĞIM İÇİN BU EDİTİ YAPIYORUM. OYUN SİZİN SEÇİMLERİNİZE GÖRE İLERLİYOR BİLİYORUM.
    OLAY ŞÖYLE GELİŞTİ, Bİ MIZRAK GÖREVİ İÇİN DEMİRCİYLE KONUŞUYODUM DEMİRCİ MIZRAĞIMI İSTER MİSİN GİBİ BİŞEY DEDİ , YANİ DİREK SEVİŞEK Mİ DEMEDİ, İMA ETTİ VE BEN O İMAYI ANLAMADIM. KALP SİMGESİ VARDI ORDAN ANLAMAN LAZIMDI DİYENLER OLMUŞ. KALP SİMGESİNİN ANLAMINI DAHA ANLAYAMAYACAK KADAR BAŞINDAYDIM OYUNUN, OYUN BENİ UYARMADI KALP GÖRÜRSEN MIZRAĞI YERSİN DİYE BİŞEY DEMEDİ, DEMİRCİ MIZRAĞIMI İSTER MİSİN DEDİ BEN DE EVET DEDİM MEĞER O MIZRAK O MIZRAK DEĞİLMİŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 27 Mayıs 2020; 12:35:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunda asıl oynaman gerereken karakter cassandra çünküama tabi bu serinin çöp olduğu gerçeğini değiştirmiyor
  • Allah Gahretsin o sahneyi gördüğün için gay oldun sende artık hocam.En yakın kiliseye yada camiye gidip vaftiz olman lazım yoksa durum vahim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karıyla sevişince çoluk çocuk izlemiyor mu

• O zaman neden televizyonunu atarak işe başlamıyorsun? TV, o oyundan daha ahlaksız çünkü.

• Sevişsin abi napıcan.

• Senin seçimlerine göre ilerlemiyor mu

• White Death kullanıcısına yanıt
    head shot
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Death

Senin seçimlerine göre ilerlemiyor mu
    AGA BEN OLAYI ANLAYAMADIM Kİ ARALARINDA ŞAKALAŞIYOLAR SANDIM HANİ BİZİM KARAKTER DELİKANLI ADAMDIR YAPMAZ ÖYLE ŞEYLER TERSLER ÇIKARIR MIZRAĞI SAPLAR SANDIM TAM TERSİ OLDU
  • Cosmic Love kullanıcısına yanıt
    tam ben yazacaktım

• antik yunanda böyle gavatlıklar çoktu o yüzden alısman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: building07

tam ben yazacaktım
    SİZE LAF ANLATMAKLA URAŞAMİCAM
  • Haydaaa o fotolar ne öyle ya valla pc de yüklüydü ama hiç açıp bakmamıştım, silicem oyunu şimdi.Böyle olduğunu bilsem indirmezdim la

• O ilişkiler senin seçimine göre ilerliyor ve bunu neden bu kadar garip karşılıyorsunuz anlamıyorum antik yunanda bu tür ilişkiler o kadar anormal bir durum değildi
  • Bundan sonra yeni çıkan hiçbir oyunu oynamamalısın o halde. Çünkü diğer kültürlerde bu durum normal karşılanıyor ve bir şekilde katıyorlar oyuna, diziye, filme vs. Cinsel tercihi boşver, insan olsunlar, empati kursunlar yeter. Sen çok yanlış yere odaklanıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: puandorg

Bundan sonra yeni çıkan hiçbir oyunu oynamamalısın o halde. Çünkü diğer kültürlerde bu durum normal karşılanıyor ve bir şekilde katıyorlar oyuna, diziye, filme vs. Cinsel tercihi boşver, insan olsunlar, empati kursunlar yeter. Sen çok yanlış yere odaklanıyorsun.
    diğer kültürlerde normal karşılanması normal olduğu anlamına gelmez.
  • Hocam erkeği kontrol ettiğin bir oyunda bir erkekle konuşurken yanında 'kalp' simgesi olan seçeneği neden seçtin ? Kalp simgesinden de mi çakmadın ?
    Oyun seni hiç bir şeye zorlamıyor. Tamamen oynayan kişinin cinsel tercihine bırakıyor seçimleri.
  • izayoi kullanıcısına yanıt
    O zaman size göre normal değilse, oynamazsınız yada izlemezsiniz olur biter. Kimse kimseyi zorlamıyor.

• çocukların oynamaması lazım oyunu, oynuyorlarsa denetlemeyen ebeveynlerinin suçudur

ASSASINS CREED ODYYSEY OYUNUNU OYNAMAYIN  GAYLİK VAR
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.