Şimdi Ara

Assasin Kullanma Kılavuzu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Assasin 61 level oldum pvp için videolar izliyorum ama 2 sn de 10 skill atıyorlar videolarda adamın neye bastığı belli değil. Ustadlar asasin hakkında yardım istiyorum. hangisi stigmalar. ve pvp de karşımızdaki karaktere göre combo sıralaması nedir ? hangi skille başlanır neyle devam edilir ? vs vs. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• No animation hack olmasın o 2sn de 10 skill atanlar,ustalıkla felan alakası yok no animate hack kulanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nautolan -- 5 Aralık 2013; 23:10:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nautolan

No animation hack olmasın o 2sn de 10 skill atanlar,ustalıkla felan alakası yok no animate hack kulanıyorlar.

saçmalamayın lütfen 80 -100 arası pinle oynadıgım halde furry ile zorlasam bende 10 skill atıyorum adamlardaki pingi ele alırsak gayet normal bir sayı

hocam size gelirsek asmo ,elyos hangi ırkdansınz ?
  • Hızlı bir şekilde combo yapmayı düşünüyorsan logitech g 600 oyun mouselarından bir tanesi edin. Çünkü normalde 25 ms de attığın bir skili 1 ms ye kadar düşürebiliyorsun ve buda oldukca hızlı bir şekilde skill atmanı sağlar. Ayrıca bide bu olayın klavye olayıda var razor çıkarmıştı.Ama daktilo gibi ses çıkartıyor simdiden söyliyeyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

quote:

Orijinalden alıntı: nautolan

No animation hack olmasın o 2sn de 10 skill atanlar,ustalıkla felan alakası yok no animate hack kulanıyorlar.

saçmalamayın lütfen 80 -100 arası pinle oynadıgım halde furry ile zorlasam bende 10 skill atıyorum adamlardaki pingi ele alırsak gayet normal bir sayı

hocam size gelirsek asmo ,elyos hangi ırkdansınz ?

Elyosum. önceden 2 seneden fazla cleric oynadım. fiber internetin bağlanması ile pingim 25-35 arası değişiyor ve 30 un üstüne çıktığı çok az oluyor. ( battleping vs kulanmıyorum) böyle durum olunca cleriği bıraktım bu pingle asas oyanır dedim asas açtım. ama nasıl oynanır bilmiyorum. bu arada 2 sn 10 değil ama 2 snde furry skili ile 8 skill atıyorum çok rahat attack speed scrolu filan kulanmıyorum oda olsa belki dahada artar yada bir kepi vardır daha fazla artmıyordur okadar daha öğrenemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 6 Aralık 2013; 18:16:17 >
  • Attack speed de cap var. Tek el silahlarda silahın attack speed inin yarısından aşağıya inemezsin. İki elindede silah varsa iksinin ortalamasının 2/3 ünden aşağı inemezsin. 30 ping ile güzel oynanır ama elini wave yapmaya alıştırman lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.