Şimdi Ara

Ass (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
5.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkafaşlarının yüzüne beni neden sevmediniz aramızı mı bozmaya çalışıyosunuz diye çıkış seni korumazsa yol ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çok güleryüzlüyümdür çevremde sen yaşlanmazsın derler hep güleçimdir. Bana da zamanında her şeye çok gülüyorsun onlara garip gelmiş bu hali demişti. Bende espriden anlamıyor ve hayattan zevk almaya bakmıyorlarsa bu benim suçum mu dedim. Sustu. Sonra 1 sene takıldık. Evlilik muhabbeti yapmaya başladı 22 yaşındayım daha. Kuzum sen delimisin dedim Sonra baktı yanaşmıyorum ayrıldık. Deli kız ya ahahaha
  • Arkadaş çevresi kızı çok değiştirir. Bunu sakın unutma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nezamandan beri birliktesiniz? Bence kiz sıkıldı arkadaslarini bahane ediyo. Ama yanlista düsünüyo olabilirim.

• Arkadaştan tabi yer yer fikir alınır, ama her şeyde arkadaş ağzından alınmaz. Sürekli arkadaşından fikir alan biri şutlanır bence.

• Aynısını sen söylesen seni ......sokup çıkarır bana ne senin arkadaşlarından diye

• benin kız arkadaşım olsa(hiç olmadı)bana öyle bişe dese ee neden gelip bunu bana söyledin üzülmem içinmi kendimi düzeltmem içinmi arkdaşlarına daha fazla şirin gözükmem içinmi yoksa ayrılmak içinmi diye sorarım
  • Kızın arkadaşlarının yanında nasıl davrandığına da bağlı bu. Bazı insanlar varki baş başa iken trollük yapıp, kızın arkadaşlarının yanında ekstra kaliteli davranıyor. Artık arkadaşları sevsin diye taktiksel bir çalışma sanırım bu. Keşke sen de böyle yapsaydın kardeş, kulağına küpe olsun. Bir dahakine öyle yap işe yarıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıl gitsin(İki ihtimal var ya akıllanır sana döner ya da boşuna vakit kaybetmemiş olursun) ipleri elinde tutan taraf her zaman siz olun yoksa o ilişkiden hayır gelmez.
  • Uzun uzun tavsiye verebilirim ama hiç gereği yok hepsi bir şekilde ayrılma kapısına çıkıyor. Ayrıl keyfine bak.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneyici23 -- 24 Ekim 2020; 17:52:17 >
  • Kız ayak yapmış resmen, biri sevgilim hakkında bir şey dese kız erkek fark etmeksizin ağzının payını verirdim ki verdim de zamanında. O kızda bir gariplik var kusura bakma.

• Kız ayrılcak yolu hazırlıyor.

• Seni arkadaşlarının düşüncesiyle yargılayacaksa bu işi direkt bitir hocam.Hiç arkana bile dönüp bakma.
  • Kız erkek fark etmez kendi kararlarını veremeyip ortam sözü dinleyip kanandan bir cacık olmaz burda yaşta çok önemli kesin kızcağız 18 yaşlarındadır
  • Siz siz olun kızın arkadaşlarıyla tanışmayın böyle oluyo çünkü

• Kac hocam kac. O kafadakinden hayir mi gelir.

• O arkadaş grubundaki erkekler kıza seni kötülüyorlardır kesin. :) Olgun birini bulunuz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlarını s..
  • quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

Ben çok güleryüzlüyümdür çevremde sen yaşlanmazsın derler hep güleçimdir. Bana da zamanında her şeye çok gülüyorsun onlara garip gelmiş bu hali demişti. Bende espriden anlamıyor ve hayattan zevk almaya bakmıyorlarsa bu benim suçum mu dedim. Sustu. Sonra 1 sene takıldık. Evlilik muhabbeti yapmaya başladı 22 yaşındayım daha. Kuzum sen delimisin dedim Sonra baktı yanaşmıyorum ayrıldık. Deli kız ya ahahaha

Hocam bu neydi böyle

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.