Şimdi Ara

Ass

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
5.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenghover -- 21 Haziran 2018; 1:18:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Herşeyi arkanda bırak ve yeni ufuklara yelken aç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok olmamistir yeni tanistigina gore ayril gitsin oyle insandan hayir gelmez.
  • Boynundabirsürümadalyaolankız.jpg

• Sevdirmek kolay iş arkadaşları yüzünden kızla aranı bozmaya gerek yok sen adım at
  • Takılcaksan 2 kız 2 erkek olcak en fazla sonrası bozuyor hem çoluk çocul muhabbet dönüyor hemde çıkar yalan ilişkileri oluyor.

Uzak dur bu yüzden caz yapıyorsa ayrıl gitsin.

• LezbiyeneAşıkOlanGay L kullanıcısına yanıt
    Soğuk kasıntı davranıyormuşum. Gidip kendimi sevdirmeye çalışacak halim de yok bu konuşmadan sonra. Ne yapmalı bilmiyorum

• Kızın erkek arkadaşı yani sevgilisi değilse o kızdan uzak duracan mesajlaşmıyacaksın bile.
  • Bi kızın gelipte sevgilisine arkadaşlarım seni sevmemiş demesi ne kadar ayıp bir şey.

• o gurup ileride o kızın düşüncelerini değiştirir, sende kıza arkadaşlarının görüşlerimi kendi görüşlerin mi daha önemli diye sor, kendisi seni seviyorsa diğerlerine ayar verir zaten, aksi durumda ise sen ayrıl
  • aranızdaki bağ güçlü değilse ufukta ayrılık gözüküyor..
    kızlar çok önem verir arkadaşları,çevresi beğensin imrensin ister.
  • Kız ayrılığa yol yapıyor başkan. Acı ama gerçek.

• "Diğerlerinin ne düşündüğü umurumda değil. Önemli olan senin beni sevip sevmediğindir. Başkalarının benim hakkında ne düşündüğü senin için önemliyse ve beni bunlarla yargılayacaksan, ilişkimizi daha fazla ilerlemeden bitirelim." de. Verdiği cevaba göre de devam ettirip ettirmeyeceğine kendin karar ver. Kusura bakma ama arkadaşlarım seni sevmemiş deyip, sen bu durumdan hoşnut olmayıp birkaç kelam edince arkadaşlarımı aşağılıyorsun diyorsa bu kız seni gerçekten sevmiyor, yeteri kadar değer vermiyor demektir. Ayrıca bu cümleleri kuran bir kız gözümde net geri zekalıdır, hiç kusura bakma.
  • LezbiyeneAşıkOlanGay L kullanıcısına yanıt
    bu nası bi kullanıcı adı ya
  • Kız bunu sana söylüyorsa ayrılığa zemin hazırlıyor olabilir. Neden gelip arkadaşlarım seni beğenmiyor desin ki?

• Gg easy game 15 ff

Ne zamandır böyle bir şey yazabileceğim bir konu bekliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 15 Şubat 2018; 16:28:8 >
  • O zaman ayrılalım de çek git. Paşa paşa geri dönecektir sana

• sevgilinin gözü önünde, arkadaşlarından birini em. (erkek olanından)
  • Seninle arkadaşları için mi sevgili yoksa sevdiği için mi?

Bas tekmeyi gitsin yoksa o basacak

• Benimde başıma geldi, arkadaşları kötüleyince biraz uzaklaştı. Ayrıldık tabii ama arkadaşları bunda etkili değildi başka nedenlerden oldu fakat soğukluk yaratmıştı. Zaman kaybetme daha karakterli birisi mutlaka karşına çıkar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.