Şimdi Ara

Asrock yapacağını yaptı A320m Dahil tüm 300 serisi anakartlarında 5900x e kadar destek veriyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Videoda ki bioslar şuan internet üzerinden ulaşılabilir durumda bundan sonra anakart değiştirecek olsam kesinlikle asrock tercih edicem. Siz ne düşünüyorsunuz.

• asrock ezelden beridir hep böyleydi

• Sadece çalıştırır işlemciyi, hiçbi şekilde performans alınamaz.Anakart bileşenleri yeni teknoloji işlemcilere uyum sağlayamaz

• asrock a320 itx anakartım var, çok bi performans aramıyorum ama 1600 AF den 5000 serisine geçtiğimde en azından 1 miktar performans farkı hissedeceğimi düşünüyorum.

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Pek fark olmayacak 3600x de fark olmuyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Sadece çalıştırır işlemciyi, hiçbi şekilde performans alınamaz.Anakart bileşenleri yeni teknoloji işlemcilere uyum sağlayamaz

PCIE 4.0 dısında ne kaybeder mesela A320,B350,X370 Asrock una Ryzen 5600X takan tuketici?

• Intel'den Asrock'a sitemle karışık gözdağı: Denizi bulandırmayın.

• huso kullanıcısına yanıt

İşlemcinin sağladığı yeni teknolojiler dışında en kaliteli anakartla en ucuz anakart arasında dişe dokunur bir performans farkı olmaz. İyi anakartlar, daha yüksek ram hızları ve oc profillerine izin verebilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zenohsama

İşlemcinin sağladığı yeni teknolojiler dışında en kaliteli anakartla en ucuz anakart arasında dişe dokunur bir performans farkı olmaz. İyi anakartlar, daha yüksek ram hızları ve oc profillerine izin verebilirler.

benim ogrenemk istedigim net ben Asrock X370 Taichi ye 5900X taktım.ya da A320 B350 Asrock a 5600X taktım.PCİE 4.0 dısında ne kaybım var?

• Bildiğin ümmeti bölüyor bu asrock

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huso kullanıcısına yanıt

Çok net cevabı olmaz herhalde, üreticiden üreticiye değişiyor. Daha az usb portu, daha yavaş ram hızı, daha düşük kalitede komponentler vs olacaktır.

Bunlar karanlık kasanın içinde olanlar, ekrana yansıyan görüntüde fark olmaz...

• Helal olsun takdir ettim. Asrock eskiden beri böyleydi. Agp slotlu anakartlara ddr2 desteğinide bitek asrock vermişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en kullanıcı dostu anakart üreticisi asrock çıktı. bundan sonra anakart değiştirirsem asrock almak için elimden geleni yapacağım.

• Anakart değişimimde asrock birinci tercihim olacak.
  • Anlaşılan anakart değiştirirsek asrock alacağız , gigabyte geç olsa da bir şeyler yapardı genelde üzdü bu sefer

• Şu videoyu izleyip sonra Asrock övün. Özellik koymakla olmuyor. O özelliklerin çalışması lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.