Şimdi Ara

ASRock X370 Taichi AM4 - 861,92 TL.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
968
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.teknobiyotik.com/donanim/asrock-fatal1ty-x370-taichi-ryzen-am4-socket-3200-mhz-oc-ddr4-quad-sli-crossfirex-m2-ssd-usb-3-1-rgb-led-atx-oyuncu-anakart-asrx370-taichi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 3 Ekim 2017; 11:36:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kart güzel de, satıcı firma yaramaz.
  • Ben dün asus x370 crosshair vi hero aldım bonus puanla bana 650 liraya gelmiş olacak nasıl sizce ? Kart iyimidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MEMATİ -- 3 Ekim 2017; 9:17:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

Ben dün asus x370 crosshair vi hero aldım bonus puanla bana 650 liraya gelmiş olacak nasıl sizce ? Kart iyimidir

bildiğim kadarıyla en iyi x370 anakart crosshair vi hero
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Güzel kart hayırlı olsun. AM3 soğutucu desteği de var Hero'nun.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Buradan sistem toplamayı düşünüyordum, sıkıntılı mı hocam? Sosyal medyasının çok gevşek olduğunu biliyorum, onun dışında sorun oluyor mu? Son olarak da montaj dahil sistem toplamak için hangi siteyi öneriyorsunuz? İtopya iyi gibi görünüyor, bir de sinerji var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mike4peace kullanıcısına yanıt
    Forumda ara ara konular açılıyor. Özellikle garantiye gönderilen ürünlerde firma sıkıntı çıkartıyor.

İnventus, Eksen buralardan alınabilir. Müşteri memnuniyeti en iyi olan firma ise İnventus'dur.

Tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

Buradan sistem toplamayı düşünüyordum, sıkıntılı mı hocam? Sosyal medyasının çok gevşek olduğunu biliyorum, onun dışında sorun oluyor mu? Son olarak da montaj dahil sistem toplamak için hangi siteyi öneriyorsunuz? İtopya iyi gibi görünüyor, bir de sinerji var.

Ürün bozulursa muadil ürün diye 10 yıllık am2 kart felan yollayabilirler

Benim ağzım yandı gidin inventusdan alın hocam.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    selmand kullanıcısına yanıt
    eyvallah beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    400 serisi anakartlar çıkınca 300 serilerinin fiyatları zaten biraz düşecek ama bu anakartın o seviyeye kadar düşeceğini sanmam. 650 TL'ye iyi biz anakart almışsınız. Hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 3 Ekim 2017; 11:44:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Allah razı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.