Şimdi Ara

ASRock Kullanıcıları Yardımlaşma Kulübü (80 Üye) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
13
Favori
37.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acıkcası Bende 1 Kere Ürün Aldım Bu Firmadan, Daha Almıyorum Cunki Websitesi Olsun, Kargo Bilgilendirmesi Olsun Hoşuma Gitmedi, Suan Ne Durumdadır Bilmıyorum Ama Eskiden Kargo Gonderım Süresi Hakkında Bilgi Yazmıyorlardı Halende Öylemi Bilmıyorum. Arayıp Ne Zaman Kargolanır Diye Sordugumda Kargolanır Kargolanır En Kısa Zamanda Demıslerdi O Günden Beri Hiç Girmedim Sitelerine İlk Ve Son Oldu Acıkcası. Saglık Olsun Hocam Bir Kaç Kez Dili Yanmıs Biri Olarak Gidip Elimle Görerek Alıyorum Artık Ne Alıcaksam Kutu Iceriklerini Kontrol Ederek Alıyorum Ürünleri.

• en güzeli görerek almak zaten.3 kuruş kar edicez diye uraşıyoruz işte.
    siteleri güzel aslında karko olayındada daha sıkıntı yaşamadım.
    tek sıkıntım şu teknik servisleri.
    onuda aşıcaz inşallah
  • Hocam Bu Pin Yamulması Olayı Tamamıyle Bastan Savma, Baska Bir şey Değil Ki Artık Günümüz Teksik Servislerinin Ne Yapıp Ne Edip Olan Herşeyi Müşteriye Kitlemeye Odaklanmasından Kaynaklanıyor. Başıma Gelen Bir Örnek Vermek İstiyorum, 6 Ay Önce Bir Çamaşır Makinası Aldım Alırkende Cok Arastırdım Ucuz Almıyım 3 5 Fazla Veriyim Sıkıntı Cekmıyım Dedım. Gene Gittim Dünyaca Ünlü Avrupa Bir Marka Çamaşır Makinası Aldım Baş Harfi B. 5 Ay Sonra Makinanın Su Tahliye Motoru Bozuldu, Servis Geldi Neyse Adam Gözümün İcine Bakarak Bu Kullanıcı Kaynaklı Diyor Motor Değişicek 240 TL + Servis Ücreti, Dedım Nesi Kullanıcı Kaynaklı, Ne Yapmış Olabiliriz Motora? İşte Kullanımdan Kaynaklı, Dedim Kardesım Bunun Dügmesi Var Basıyosun Yıkıyo, Ben Ne Yapmıs Olabilirim. Öyle Böyle Bana Teknik Kelimeler Yapıyor, Dedim Ben Genel Merkezinizle Bir Görüşiyim, Başladı Kıvırmaya Gerek Yok Değişmez Falan, Dedim Olurmu Öyle Şey 3 Sene Garantili Dediniz 6ncı Ayda Mal Bozuldu Bir Görüşiyim Sizin Dediklerinizi Söyliyim Dedim. Yok Öylede Böylede Ben Bir Servisle Görüşiyim Dedi. Sonra Değiştirdiler Garantiden, Yanı Uzun Lafına Kısası Kıme Ne Geçirirsek Hesabı Herkez Bir Yol Tutturmus Gidiyor, Konuuza Gelirsek Bu 3 5 Fazla Verip Görüp Bakıp Almak Daha Mantıklıki, Suda Bir Gercek Reklam Olarak Algılanmasın Sakın Hepimiz Burda Kullanıcıyız, Vatan Bilgisayar %25 İndirim Yaptıgı Zaman Piyasadakı En Ucuz Fiyatlar Bu Firmada Oluyor, Herkez Gibi Bende Bu İndirimleri Değenlendiriyorum, Gidip Ne Alıcaksam Acıyorum Bakıyorum Eksik Varmı Yokmu, Daha Önceden Kullanılmısmı, Olabiliyor Bir Cok Firma Memnun Kalınmamıs Ürünü Tekrar Kutulayıp Sıfır Diye Satıyor Ülkemızde.

• benim bir sorum olacak.
    asrock 970 e amd phenom x4 ün soğutucusunu takmaya çalışırken çok zorlandım.hatta takamadım.
    maşalar tam olarak yerlerine denk gelmiyo.gelse bile o mandalı kapatmam imkansız.
    bu konu hakkında bilgisi olan varmı acba
  • extreme 4 + 3570k kullaniyorum 4.8 ghz'de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsRock 990FX Extreme 3 İncelemesi [ Kullanıcı Değerlendirmesi ] teknik destek altında konuya eklenmiştir, teşekkürler Chris Brown
  • Yeni hedefimiz Fatalty'lerden birisidir ama amd mi olur intel mi olur bilinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Yeni hedefimiz Fatalty'lerden birisidir ama amd mi olur intel mi olur bilinmez

Benimki Asrock Fatal1ty x79 Champion zaten onu söylüyorsanız :)
  • Ben kendi alacağımı söylüyorum, 3930K alırsam ancak Champion alırım herhalde onun içinde aralık sonuna kadar beklemeliyim küçük bir ikramiye lazım onun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Ben kendi alacağımı söylüyorum, 3930K alırsam ancak Champion alırım herhalde onun içinde aralık sonuna kadar beklemeliyim küçük bir ikramiye lazım onun için

Anladım hocam :) Valla ben 4x4 2133 mhz, 3930k ve fatal1ty x79 champion uyumundan çok memnunum size de tavsiye ederim imkanınız el verdikçe
  • Bakalım inşallah , neden olmasın.
  • arkadaşlar bi süredir sessizleştik ve bende bu sessizliği bir yarışma linkiyle bozmak istedim :)

buyrun Nich Shih'in ağzından olayın ne olduğuyla ilgili kısa bi önsöz;

Vote me !!! and share to your friends . You will win "Z77 OC Formula" for free !!!! .

We are running a Facebook campaign called “We are ASRockers”, you can LIKE and SHARE t your favorite MB series (Fatal1ty/Extreme/OC Formula), and then get a chance to win a one piece of ASRock Motherboard for free!
    pls check the full rules here:
    http://www.asrock.com/news/events/2012ASRocker/

Join the event:
    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151459472123502.591191.167437483501&type=1

hadi bakalım herkese bol şans!

• Gruba benide Asrock Z77 Extreme4 kullanıcısı olarak eklerseniz sevinirim :)
  • SSD için biosta bir yapılandırma gerkiyor mu arkadaşlar. Bazı konularda başka anakart ve ssdler için bu tarz şeyler okudumda ^.^
  • quote:

Orijinalden alıntı: wizi_emre

SSD için biosta bir yapılandırma gerkiyor mu arkadaşlar. Bazı konularda başka anakart ve ssdler için bu tarz şeyler okudumda ^.^

Windowsu kurarken AHCI modda kurman yeterli başka birşey yapmana gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurunc

quote:

Orijinalden alıntı: wizi_emre

SSD için biosta bir yapılandırma gerkiyor mu arkadaşlar. Bazı konularda başka anakart ve ssdler için bu tarz şeyler okudumda ^.^

Windowsu kurarken AHCI modda kurman yeterli başka birşey yapmana gerek yok

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Anakart ve işlemci elimde, diğer parçaların ise teknobiyotikten gelmesini bekliyorum. Umarım bayramdan sonrasına kalmaz :)
  • arkadaşlar x79 champion almayı dunsuyorum ve bunun dısında butun asrock kartları en ucuz teknobiyotikte buldum.

teknobiyotik nasıldır sorun olursa nasıl davranıyorlar teknık servıslerı vs lerı nasıldır?

tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: JwinR

Acıkcası Bende 1 Kere Ürün Aldım Bu Firmadan, Daha Almıyorum Cunki Websitesi Olsun, Kargo Bilgilendirmesi Olsun Hoşuma Gitmedi, Suan Ne Durumdadır Bilmıyorum Ama Eskiden Kargo Gonderım Süresi Hakkında Bilgi Yazmıyorlardı Halende Öylemi Bilmıyorum. Arayıp Ne Zaman Kargolanır Diye Sordugumda Kargolanır Kargolanır En Kısa Zamanda Demıslerdi O Günden Beri Hiç Girmedim Sitelerine İlk Ve Son Oldu Acıkcası. Saglık Olsun Hocam Bir Kaç Kez Dili Yanmıs Biri Olarak Gidip Elimle Görerek Alıyorum Artık Ne Alıcaksam Kutu Iceriklerini Kontrol Ederek Alıyorum Ürünleri.

quote:

Orijinalden alıntı: el_nino_09

arkadaşlar x79 champion almayı dunsuyorum ve bunun dısında butun asrock kartları en ucuz teknobiyotikte buldum.

teknobiyotik nasıldır sorun olursa nasıl davranıyorlar teknık servıslerı vs lerı nasıldır?

tesekkurler

JwinR bahsettiğin firma hangisi ? ona göre temkinli olalım :D

el_nino_09 teknobiyotikten alışverişim oldu aerocool marka mouse aldım kargosu cok hızlıydı 2, gün elime ulaştı. Ayrıca dolaylı yoldan anakart için muhatab olmak zorunda kaldım. servisi cok hosuma gitmedi anakartım 22 gündür serviste . bunun 5- 6 günü teknobiyotikte kaldı kendileri test etmişler . Doğru düzgün cevap alamıyorum genelde size dönüş yapıcaz tarzında cevaplar. Bende bugün anakart almaya karar verdim şimdide firma beğenemiyorum

asrock 970 extreme 3 teknobiyotikte 183 tl , Eksen de 195 tl , bizde hesaplı da 183 tl , Teknobiyotikten çekiniyorum biraz eksende daha pahalı bizde hesaplı sitesini bilmiyorum hiç bilgisi olanlar yorum yaparsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oknglr -- 22 Ekim 2012; 20:01:39 >

• eksende pahalı dediğiniz 12 lira daha veremiyor musunuz yani?
  • z77 extreme4 için 2.40 yeni bios çıkmış.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.