Şimdi Ara

ASRock Kullanıcıları Yardımlaşma Kulübü (80 Üye) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
13
Favori
37.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uzman_flair

arkadaslar asrockz77 pro3 sistem kurdum anakart cd sini kurdum zynga gamer diye kısayol geldi masa üstüne ve silince tekrar geliyor sebebi ne olabilir yardımcı olurmusunuz

Program ekle kaldırdan kaldırıyorsunuz değil mi ?
  • program ekle kaldırda çıkmıyor ankartı tanıttım cd yi yükledim zynga games ikonu geldi virüs diye süpelendim sildikçe masa üstüne ikon olarak geliyor prog ekle kaldırda gözükmüyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzman_flair

program ekle kaldırda çıkmıyor ankartı tanıttım cd yi yükledim zynga games ikonu geldi virüs diye süpelendim sildikçe masa üstüne ikon olarak geliyor prog ekle kaldırda gözükmüyor ?

Programın kısa yoluna sağ tıkla dosyanın yerine bak ordaki klasörü sil bende'de ilk yüklediğimde çıkmıştı ama program ekle kaldırdan kaldırdım
  • sizin dediğiniz gibi yaptıp bakalım bilgisayarı kapatıp açınca tekrar gelecekmi
  • ASRock Z77 Extreme 4 İnceleme aldım geçen hafta çarşamba günü teknobiyotikten

aldıma şimdiden pişman ettiler

hafta içi çalıştıgım için bakamadım hafta sonu cumartesi 400r kasa almıştım takayım dedim pazarteside işlemeci ve ekran kartı alacaktım

neyse taktım deneme fırsatım yok tabiki işlemci ve ekran kartı yok
    arkadaş konuştum dedi bak görsel olarak işlemci pimlerinede bak dedi bende baktım pimlerde noktalar vardı fotosunu çekip arkadaşa yolladım dedi pimler yamuk kutula geri gönder aynen geri söktüm kutuladım cumaratesi pazar mesaj attım aradım ama hafta sonu mesai saati dışı

neyse pazartesi aradım ilk aramada teknik sevisi 10 dk baktım açan yok geri kapattım 2 aramada 30 dk bekledim bundada açan yok
    neyse tekrar aradım bu sefer teknik sevise değil ürün alacam kişiye bağlanayım dedim 3 dk içinde açtılar
    eğer yalan falan diyen varsa tl döküman isterim

adamlar tl açmıyor ulaşamıyorsun
    tl açana dedim durum böyle 30 dk bekledim açan yok yoğunluk var ne yağunluğu 30 dk boyunca ilk sıradaki benim öyle diyor
    klasik cümleler biz bunu konuşarak başkalarını bekletiyoruz neyse dedim direk konuya girdim anlattım

adamın dediği işte elinde işlemci ekran kartı yok niye taktın sanane ben sanamı soracam
    onada söyledim adam resmen gerizekalısın dedi (direk demedide buna getirdi)

sonrası klasik cümleler mesajlarınızı aldık arza kaydı açtım gönderin
    çizgieltironik aradım onlarda bize gönderin dedi
    bende sıfır ürün daha bir hafta olmadı firmaya yolladım
    işte incelencek neyi inceliyorsun bir hafta olmuş zaten allalı 5gün sonra geri yolladım

benim gördüğüm her firmadan ürün alınmazmış bıktırdılar

benim baktım pimler yamuk olunca dedim gönderirim değiştiriler yenisi ile sonra bak stoklardada yok dedim olsun yerine soğutucu dvd hartdisk falan alırım
    firmayla iletişime zorla geçtikten sonra herherşeyden favgeçtim para iade istiyecem

adam birde çizgi değiştiri diyor pimleri ulan ürün sıfır ben niye değiştirteyim

zorla adamı günaha sokuyorlar

bunların yüzünden işlemci ve ekran kartıda sipariş etmedim hevesim kaçtı

kasa ve ramlarıda inventusran akmıştım sorun yok kasayı denedimde ramları denemdim en azından aradığın zaman açan var karşında

• quote:

Orijinalden alıntı: hadi_be

ASRock Z77 Extreme 4 İnceleme aldım geçen hafta çarşamba günü teknobiyotikten

hafta içi çalıştıgım için bakamadım hafta sonu cumartesi 400r kasa almıştım takayım dedim pazarteside işlemeci ve ekran kartı alacaktım

arkadaş konuştum dedi bak görsel olarak işlemci pimlerinede bak dedi bende baktım pimlerde noktalar vardı fotosunu çekip arkadaşa yolladım dedi pimler yamuk kutula geri gönder aynen geri söktüm kutuladım cumaratesi pazar mesaj attım aradım ama hafta sonu mesai saati dışı

neyse pazartesi aradım ilk aramada teknik sevisi 10 dk baktım açan yok geri kapattım 2 aramada 30 dk bekledim bundada açan yok
    neyse tekrar aradım bu sefer teknik sevise değil ürün alacam kişiye bağlanayım dedim 3 dk içinde açtılar

tl açana dedim durum böyle 30 dk bekledim açan yok yoğunluk var ne yağunluğu 30 dk boyunca ilk sıradaki benim öyle diyor
    klasik cümleler biz bunu konuşarak başkalarını bekletiyoruz neyse dedim direk konuya girdim anlattım

adamın dediği işte elinde işlemci ekran kartı yok niye taktın sanane ben sanamı soracam

işte incelencek neyi inceliyorsun bir hafta olmuş zaten allalı 5gün sonra geri yolladım

benim baktım pimler yamuk olunca dedim gönderirim değiştiriler yenisi ile sonra bak stoklardada yok dedim olsun yerine soğutucu dvd hartdisk falan alırım
    firmayla iletişime zorla geçtikten sonra herherşeyden favgeçtim para iade istiyecem

kasa ve ramlarıda inventusran akmıştım sorun yok kasayı denedimde ramları denemdim en azından aradığın zaman açan var karşında

ne yazmışım ben çok dolmuşum kaç gündür

adamlar ürün eline geçeli oldu bari mesaj attın ürünü aldık inceliyoruz diye nerde
    allahta bende ptt çalışıyorum kendim yolladım takip ediyorum ürünü teslim etmişler almadık derlerse bu saatten sonra şaşırmam

ben şunu anladım ucuz almakta ziyade geri dönüşü nasıl firmanın

gerekiyorsa 50-100 fazla ver en azından düzgün yerden al

zaten yaptırıpğ göndermeye kalkarlarsa kabul etmiyecem

tüketici hakları ile de görüştüm (günlük geliyorlar ptt )
    sordum işte göndermişin gelecek cevaba göre bakarız dediler

• Selam, Öncelikle Çizgi Elk, Cpu Pinlerine, Ram Pinlerine Müdehalede bulunmuyor. Zaten Ürünüde yeni almışssın.. Tamir sonucu bölümünde değişim ibaresini görürsün.. Aldığın Firmanın Faturasının 2 Nüshası da sendeyse bağlantıya geç ya para iadesi ya da ürün değişimi ya da farkını verirsin daha üst model bir anakart alırsın.. Kolay gelsin..
  • tl adam çizgi gönderiri incelenir olmadı değitiri falan dedi pimler
    bunların dünyadan habrimi yok çizginin müdahale edip etmediğinden işlemci pimlerine yoksa
    senmi yanlış biliyorsun diyecemde

karşıdaki taknobiyotik olunca bişey edemel istemiyorum adamların iletişimi sıfır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadi_be

ASRock Z77 Extreme 4 İnceleme aldım geçen hafta çarşamba günü teknobiyotikten

z77 yanlış yazmışım z87 olacak

• Amd 9370 + Asrock 990fx extreme 3 kullanıyorum
  • Asrock Z77E ITX anakartımla enson o.c denemem suan 7/24 kullanacağım değer 4.8 ghz arkadaslar. Bu küçük canavarın sınırı yok gercekten muhtesem anakart yapıyor bu adamlar.
     ASRock Kullanıcıları Yardımlaşma Kulübü (80 Üye)
  • Asrock G41-GS combo ddr2 ddr3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni o.c denemem ve sonuc 4.9 ghz :D
  • KAZUYA MISHIMA kullanıcısına yanıt
    Hocam bios OC ayarlarını SS olarak koyabilir misiniz resmini çekip. Teşekkür ederim şimdiden.

Veya şu şekilde de olur eğer bu boşlukları doldurursanız telefonunuza çekeceğiniz resimlerden on numara olur;)

CPU Ratio: All Core

All Core:

Host Clock Override (BCLK):

Spread Spectrum:

Intel SpeedStep Tech:

Intel Turbo Boost Tech:

Additional Turbo Voltage:

Internal PLL Overvoltage:

Core Current Limit:
    Long Duration Power Limit:
    Long Duration Maintained:
    Short Duration Power Limit:
    Primary Plane Current Limit:
    Secondary Plane Current Limit:

Enhanced Halt State (C1E):
    CPU C3 State Support:
    CPU C6 State Support:
    Package C State Support:

GT OverClocking Support:

OC Tweaker: Voltage Configuration (Click to hide)

Power Saving Mode:

CPU Core Voltage:

Offset Voltage:

CPU Load-Line Calibration:

IGPU Voltage Offset:

IGPU Load-Line Calibration:

DRAM Voltage: 1.5v (up to 1.65v)

VTT Voltage (VCCIO):

PCH Voltage:

CPU PLL Voltage (VCCPLL):

• hocam şuan işteyim eve gidince koyarım

hocam benim oğlan fotonun şarjını bitirmiş 1 saate şarj eder koyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAZUYA MISHIMA -- 9 Ocak 2014; 20:45:42 >
  • Biosta ekran görüntüsü almak için f12 kullanılıyormus arkadaslar haberiniz olsun.Bende şimdi biostan oğrendim cok güzel bir sey fotoğraf makinasın da ışık yansıyordu,düzgün görüntü alamıyordum cok iyi düşünmüş asrock.

• peki bilen varmı asrock bios ekranının siyah vari bir arka planı olanı var bunu değiştire biliyormuyuz bilen varsa paylaşırsa sevinirim.
  • Bu arada işlemcim IHS remove görmüştür haberiniz olsun,bu duruma gelmesi hayli zamanımı aldı aslında kullandığım macun coollaboraty pro dur.sıcaklıklarda sadece bir cekirdek biraz fazla ısınıyor ayrıca h100i kullanıyorum ve fanlarım quit ayardadır,performans moduna alınca cok ses yapıyor buyuzden denemek bile istemiyorum.corsairin fanları cok sesliler evde durulmaz okadar yani.elimde ayrıca akasa viper fanlar var fakat renklerinden nefret ediyorum kasama yakıstıramıyorum ilerde boyarsam kullanıcağım.
    daha sessiz olduklarını biliyorum.
  • KAZUYA MISHIMA kullanıcısına yanıt
    Yardımınız için teşekkür ederim hocam :)
  • ne demek elimden geldiğince
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.