Şimdi Ara

ASRock Kullanıcıları Yardımlaşma Kulübü (80 Üye) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
13
Favori
37.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

quote:

Orijinalden alıntı: KAZUYA MISHIMA

ne hasetliği yapacam.sanki asrock paramı veriyo ,ama sen sanki asus sana birsey veriyo gibi savunuyon.asus sana göre kapak yapmıs sen kullanmaya devam et aile boyu.göstermene gerek yok kapağının boyunu.
    benim sıkıntım senin sacma asus hayranlığın fanboy olurda bukadarmı olur insan.işlemcin iyi cıkmıs yoksa bilgin olmadığını kendin soyluyosun.buyuzden zaten bos teneke gibi ses cıkarıyosun.
    ayrıca türkiyeye gönderilende,yabancı ülkedekilerde aynı fabrikadan cıkıyor türklere ayrı mal üretelim demiyor hiçbir firma.
    Türkler niye sıvı soğutma yapamasın bir sürü sıvı soğutma yapan arkadaslar var forumda biraz forumu karıstır bilgi sahibi olursun.

oc konusunda bilgim kısıtlı olabilir.bunu kabul de ederim ama senin cahilliğin almış yürümüş.dediklerimi nerenden anladıgın belli değil o yüzden 1saniyem kadar bile değerli olmadıgın için seninle tartışmıyacagım.Ayrıca ssus'un bana para vermesine gerek yok %100 kalite vermesi yeterli benim için.bide işlemci iyi çıkmışmış haspa kendin söylüyorsun yurtdışınada TRyede aynı mal geliyor diye.
    (adam daha kendiyle çelişiyor ya la)
    Ekleme : seni adam yerine koyup cevap yazdıgım için özürdiliyorum......

Bilgi dağarcığın genişdeğil öğren biraz işlemcilerin o.c potansiyelleri herzaman farklıdır anakartlarla karıstırma.senin o.c potansiyelin yuksekcıkar benimki düşük bu işlemcilere has bir durum buyuzden batch numaralarına bakarlar iyibir işlemci secebilmek için bazende costaricamı malesya üretimi olup olmadıklarına encok costaricalar o.c konusunda iyidirler.Bir celişki yok soylediklerimde turkiyeye gelenlerde yabancı ülkeye satılanlarda aynıdır yoksa.Sen kendi cahilliğini ortaya koymussun
  • quote:

ne anakartta hayır var nede kullananlarda.iade ettim rahatladım.

böyle bir adamla neyin tartışmasını yapacaksınız ki... Çocugu bırakın kendi haline aklı sıra eyleniyor işte... Çarpanla sadece 5,4 e cıkarmıs arkadaş bunada o,c demiş zaten...

kaç dakika hangi testte stabil kaldı diye sormak lazım... zaten videosu olmadan o resimler sadece çöptür bunu yapacak adam da zaten videosuz yapmaz bu kadar basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 10 Eylül 2013; 14:14:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cix_anka

quote:

sistemim imzada yazıyor kimseye yalan borcum yok.asrockun yapamadıgını asus yapar.hem yurtdışından banane.ben ülkemdekilere bakarım.adam alır ayda 5000$ maaş azot sogutmada yapar,benim insanım 500$ alır anca hava sogutma yapar.eğer çok istiyorsan kasamın resmini atayım ama aile boyu kapak olur sana baştan söyliyim.yapamıyorsan susacaksın aga,yapanada mani olmayacaksın bizim milletin en iyi yaptıgı tek şey bu işte hasetlik,fesatlık başka bi numara yok.
    Ekleme : oc konusunda pek bilgim yok+voltajı ben vermedim,ben sadece biosdan çarpan arttırdım(54x) geri kalan herşeyi anakarta bıraktım ki okadar güveniyorum asus'a

Hocam burda asrock u kullanamadığın için kötülemene gerek yok ,bu linkte anakartı alıp kurulum yapıp sorun yaşadığını bildirmişsin , sahibinden.com (134775922 nolu ilan) üzerinden kart ilanlarında satış yapan sensin sanırım orda da kullanıcı nicki giyotin_1982 ve ilanda kartın hediye gelip kurulum yapılmadığını yazmışsın , kimseye yalan borcunda yok ama biraz kafam karıştı şimdi bunları okuyunca , anlayamadım yani açıklayıcı olursan sevinirim , arkadaşlarda bende bilgileniriz.

@KAZUYA MISHIMA @oskurrr

Arkadaş sorunluymus okudugum konularında konusmayı bilmeyen bir tip anlaşıldı zaten.insanlara hitabı ve tartısmaları ile tanınan biriymiş yani kişilği ile ilgili sounu olan bir tip.bir forumdaki arkadas cok guzel bir cevabını vermiş.

quote:

Orijinalden alıntı: kaptanedi

karakterine değil rütben konuşuyorum okadar post kasmaya ayıracan zamanı sürücü güncelleme nasıl yapılır konuşunu araştırmaya ayır.. bu arada bura senin sirkin değil.. ( hadi bakalım kim bilecek falan) tarzı konuşmalar biliyosan kendin çöz . kapiş..
  • Arkadaşlar z77 oc formula kullanıyorum.

Bir arkadaş bana sırasıyla otomatık o.c. yapmasını ogretebılırmı orda 4000 mhz yı secıcem daha sona hangı ayarları tıklıycam gıbısınden yardım edersenız sevınırım gerekırse telefondan arayıp yardım alayım sızden?

birde ıslemcı hızı sureklu degısıyor bı 1600 bir 3900 bunu nasıl duzeltıcem?

lütfen alıntı yaparak cvp verın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Arkadaşlar z77 oc formula kullanıyorum.

Bir arkadaş bana sırasıyla otomatık o.c. yapmasını ogretebılırmı orda 4000 mhz yı secıcem daha sona hangı ayarları tıklıycam gıbısınden yardım edersenız sevınırım gerekırse telefondan arayıp yardım alayım sızden?

http://forum.donanimhaber.com/m_66608050/f_//tm.htm#66608050
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Arkadaşlar z77 oc formula kullanıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_66608050/f_//tm.htm#66608050

başka konuda bır arkadaş yardımıyla yaptım, benım kartta hızı seçıp tamam dedım ve kendısı o.c. yaptı. bu lınkte detaylı sanırım elle o.c. yapılıyor ben onları yapsam bozarım herşeyi :)
  • Arkadaşlar asrock fatality tarzı bir anakart almayı düşünüyorum işlemcim amd phenom II 1055 T 2.8 ghz ama asus sabertooth formula serileri ve asrock fatality serisi arasında kaldım aralarındaki farkı fiyat performans olarak anlatabilecek var mı Am3+ destekli olması önemli anakartın yeni çıkacak işlemciler için uyumlu olması önemli yardımcı olursanız sevinirim.Sürekli nedense aklım hep asrock markasında kalıyor ama işte kafamdaki soru işaretlerini atmam gerek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cydonianknight

Sagolasin hocam. Islemci ve ram i bekliyorum. Carsamba gunu elimde olacak insallah. O zaman ilk izlenimlerimi yazicam

bekliyorum bende yorumlarını bakalım ne yapacaksın bu anakartla ben fan kontrolleriyle uğraşıyorum hala 2 gündür :))

hocam 444 liraya geldi kargo dahil olarak. şuan kurdum sorunsuz kullanıyorum. malzeme kalitesi görüntüsü bios arayüzü falan çok hoşuma gitti. henüz oc denemesinde bulunmadım.
  • quote:

hocam 444 liraya geldi kargo dahil olarak. şuan kurdum sorunsuz kullanıyorum. malzeme kalitesi görüntüsü bios arayüzü falan çok hoşuma gitti. henüz oc denemesinde bulunmadım.

Hayırlı olsun hocam , bende alalı daha 10 gün falan oldu oc ta otomatik profillerde sorun yaşadım ama işlemcimden dolayı sanırım diğer türlü bir sorun çıkmadı manuel olarak sorun yok , evet kartın malzeme yapısı falan benimde hoşuma gitti işlemciyide değiştirme şansım olsa uzun süre kullanırım :)

@cydonianknight
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun hocam , bende alalı daha 10 gün falan oldu oc ta otomatik profillerde sorun yaşadım ama işlemcimden dolayı sanırım diğer türlü bir sorun çıkmadı manuel olarak sorun yok , evet kartın malzeme yapısı falan benimde hoşuma gitti işlemciyide değiştirme şansım olsa uzun süre kullanırım :)

@cydonianknight

işlemcin ne peki?
  • quote:

quote:

quote:

@cydonianknight

işlemcin ne peki?

i5 2500k

oc profilleri belkide 3. nesil işlemciler için falan ayarlandıysa diye düşündüm ordan otomatikte sadece 3900 de açıldı sistem daha yukarılarında mavi ekran verdi :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@cydonianknight

işlemcin ne peki?

i5 2500k

oc profilleri belkide 3. nesil işlemciler için falan ayarlandıysa diye düşündüm ordan otomatikte sadece 3900 de açıldı sistem daha yukarılarında mavi ekran verdi :)

Olabilir hocam. Ben oc dusunmuyorum simdilik. Eger sorun olursa ileride sana danisirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cydonianknight kullanıcısına yanıt
    hocam sizinki yeni gelmiş.ben salı günü gidip elden 4670k ve z87 ext.4 aldım bile :)
  • quote:

Olabilir hocam. Ben oc dusunmuyorum simdilik. Eger sorun olursa ileride sana danisirim

Elimizden geldiğince yardımcı oluruz tabiki bende çok usta sayılmam oc konusunda arayarak ,uğraşarak ,okuyarak yapıyoruz bişeyler :)
  • Bir zamanlar şu modeli kullanıyordum Asrock P4vm800 Pga478 Ddr_400_333_266 2gb Max istersen beni
    de ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Ç.

hocam sizinki yeni gelmiş.ben salı günü gidip elden 4670k ve z87 ext.4 aldım bile :)

ya bir süredir var da monitör yok henüz :D tvye bağlıyorum. ondan da foruma girince zor oluyor okuması etmesi. laptopa geçince yazayım dedim. benim de geçen çarşambadan bu yana var.

nasıl memnun musun şuanda?
    kartın ses soketinde bi sıkıntı var sanki.oyunlara giriyorum gırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye ötüyor.bakalım driverlari yüklüyemiyorum şuan internet kotaya takıldı 2gün sonra yükleyeceğim.sıkıntı varsa 1 e 1 değişim yaptırtırım.1 ay dolmadan.karttan memnunum.ısı değerleri stabilitesi.özellikle windows platformundaki hızlılığı.amd kart varken windowsum 11 15 sn arası açılıyodu.bunda fix anakart dügmesine basıyorum kasam yok bu arada.uzay sistem.2.5 -3.5 sn arası açılıyor.2.5sn kapatıyor.resetlerde öyle 2.5 sn kapanma 3sn açılma ssd var tabiki memnunum yani :):
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Ç.

kartın ses soketinde bi sıkıntı var sanki.oyunlara giriyorum gırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye ötüyor.bakalım driverlari yüklüyemiyorum şuan internet kotaya takıldı 2gün sonra yükleyeceğim.sıkıntı varsa 1 e 1 değişim yaptırtırım.1 ay dolmadan.karttan memnunum.ısı değerleri stabilitesi.özellikle windows platformundaki hızlılığı.amd kart varken windowsum 11 15 sn arası açılıyodu.bunda fix anakart dügmesine basıyorum kasam yok bu arada.uzay sistem.2.5 -3.5 sn arası açılıyor.2.5sn kapatıyor.resetlerde öyle 2.5 sn kapanma 3sn açılma ssd var tabiki memnunum yani :):

sevindim hocam inşallah başka sorunlar yaşamazsın. o bahsettiğin ses olayı bende hiç olmadı. anakart üzerindeki düğmeleri de henüz hiç kullanmadım. C70 aldım ben de tipine kanıp parayı bayıldık. şuanda sistem tam takır işliyor bakalım. bir de monitör alabilsem ah çok güzel olucak. sen işlemci soğutucu aldın mı yoksa stok fanla mı idare ediyorsun?
    h100i var bende.monitörümü satmayı düşünüyorum bu arada :).asus vn247h.27 inç monitöre geçicem.buda çok güzel 21 inçten geçtim 24 e.ama film çok izliyorum 27 inç daha tatminkar olacaktır :).almak isterseniz pm atarsınız.hazıranın 15inde aldım.
  • asrock fatal1ty 990 fx professional almayı düşünüyorum ama hiç bir yerde bulamadım alabileceğim bir yer var mı yada onun ayarında şuan tavsiye edebileceğiniz bir anakart söylerseniz sevinirim bu hafta anakart ve ssd almayı planlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.