Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Asrock FM2A75 Pro4 (Çözüldü)

6
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Asrock FM2A75 Pro4 (Çözüldü)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    Öncelikle şimdiden yardım edip etmeyecek olan herkese teşekkür ederim.

Benim sorum şudur;
    Alacağım Asrcok FM2A75 Pro4 marka anakarta AMD Athlon II X4 740 AD740XOKHJBOX, 3.20GHz, 4MB, 65W, FM2 İşlemci alacağım fakat anakartın sitesinde destekleyen işlemcilerde AMD Athlon II X4 740 AD740XOKA44HJ desteklediğini yazmış. Ben AD740XOKHJBOX sürümü alsam anakarta sorunsuzca takabilir miyim? Belki önemsizdir ama ilk defa kendi başıma pc topluyorum o yüzden kesin emin olmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panaroma -- 19 Ekim 2013; 17:53:00 >

|
    |
    hiç fark etmez sorunsuzca takabilirsin. apusu olan bir işlemci alsan daha iyi olur aslında. dahili ekran kartı olan yani...
    |
    |
  • Yarbay
    3675 Mesaj
    Takabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Yunan askerlerinin 3 katı kadar işgalci kuvvetle şafakta umutsuz Atinalılar düşünülmez olanı yaptılar. Saldırdılar.Denizde geçen bir aydan sonra gemilerini karaya çıkaran yorgun perslilere saldırdılar. Onlar savaş kamplarını kuramadan ve askerlerini temin edemeden saldırdılar.. Ve bu deli stratejinin mimarı kimdi ? Az bilinen Atinalı bir asker.. Kendi adamları ona Themistokles diyor. Perslilere şok Atinalı saldırısını tattırdı.
  • Er
    4 Mesaj
    Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Apu işlemcileri düşündüm ama zaten halihazırda ortalama üstü bir ekran kartım var. Böylesi daha uygun göründü.
    quote:

Orijinalden alıntı: panaroma

Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Apu işlemcileri düşündüm ama zaten halihazırda ortalama üstü bir ekran kartım var. Böylesi daha uygun göründü.

En doğru seçimi yapmışsınız işlemci sorun çıkartmayacaktır
    |
    |
    Birde anakartın hangi ram, marka ve modellerini desteklediğini öğrenmek istedim ama maalesef herhangi bir kayıt bulamadım. Bende CORSAIR VENGEANCE 4GB DDR3-1600Mhz CL9 (9-9-9-24) 1.5V (model: CMZ4GX3M1A1600C9) bellek almaya karar verdim 1.6v luk versiyonu vardı ama voltu ne kadar düşük olursa o kadar iyi oluyormuş diye okudum. Umarım sorun çıkarmadan uyumlu bir şekilde çalışır.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,184
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.