Şimdi Ara

Asrock extreme9 mu yoksa asus Maximus v ext

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • I7 3770k li ve gtx 670 li bi sistem topluyorum ama anakartta karar siz kaldim. Oc yaparken sikinti cikarmiyacak ve ilerde basimi agritmicak bisey istiyorum. 2 model arasinda kaldim

Asrock extreme 9 350$
    Asus Maximus v extreme 380 $

Sizce hangisini almaliyim?

Edit: 2 vertex 4 le raid 0 yapicam ayrica

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ste1n -- 28 Ağustos 2012; 22:36:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkisi de olur ama ben asus olanı tercih ederdim.
  • 2 anakartta ozellik bakimindan kafa kafaya. Asus a vericegim fazladan 30$ a degermi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ste1n

2 anakartta ozellik bakimindan kafa kafaya. Asus a vericegim fazladan 30$ a degermi acaba

İşlemciye ve ekran kartına vermişsin zaten buna da ver

Asus teknik servisi çizgi elektronik bence aradaki farka değer.
  • quote:

2 anakartta ozellik bakimindan kafa kafaya. Asus a vericegim fazladan 30$ a degermi acaba

bence değer öyle bir sisteme asus yakışır
  • Parcalari amerikada oldugumdan dolayi newegg den siparis vericem. O yuzden eve donunce garantim olmicak o yuzden en az bas agritcak dedim. O zaman asus da hem fikiriz galiba?

• quote:

Parcalari amerikada oldugumdan dolayi newegg den siparis vericem. O yuzden eve donunce garantim olmicak o yuzden en az bas agritcak dedim. O zaman asus da hem fikiriz galiba?

Aynen
  • Asrock Extreme 11 derim Geçen ay Hong Kong tan ilk gelen ürünü satın aldım ve makinamı yeni kurdum..inanılmaz bir kart biraz uğraştırdı kurarken..
  • teknik servisinden ötürü asus yorumları güzel olmuş, 2 si de çizgi ithalatı desem yazı tura mı atıcaz başka yok mu karşılaştırma tekniği.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.