Şimdi Ara

ASPİRİN ile sivilce tedavisi deneyen var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ufak tefek bir kaç sivilcem var, merak ettiğim bu yöntemi deneyip iyi bir geri dönüş alan var mı ? Varsa ona göre yapacağım vaktimi boşa harcamak istemiyorum..

MALZEMELER
    100 gram alkol
    6 adet aspirin
    Bir kaşık bal

Hazırlanışı
    6 adet aspirin iyice ezilir. İçinde 100 gram alkol eklenir ve karıştırılarak üç gün bekletilir. 3. günün sonunda içine bir kaşık süzme bal ilave edilerek bu karışımla her gün cilt silinir.

• Bizim arkadaş yaptı 2. gün helvasını yedik...Yüzüne bile sürmedi
  • Bizim arkadaş geçen yaptı şimdi kimliği değiştirdi ismini fredy soyismini kruger yaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Önder -- 31 Mayıs 2013; 0:14:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Rainman

Bizim arkadaş geçen yaptı şimdi kimliği değiştirdi ismini fredy soyismini kruger yaptı

• Bizim arkadaş yaptı ; şimdi yüz arıyor nakil için yüzsüz herif

• allah sizi bildiği gibi yapsın cahil herifler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuberculus

allah sizi bildiği gibi yapsın cahil herifler

Sen konuyu çok yanlış yere açmıssın
  • stresten dolayi cikmaya basladilar. Bir arkadasimda bunu onerdi deniyecem yakinda.

• Sen bunlarin hepsini unut simdi dinle beni.
    Malzemeler
    70cl Yeni Rakı
    Su

Uygulama
    Günde yatmadan 2 duble alıyorsun.
    1 hafta tekrarla bunu alninda çıban çıksa umrunda olmaz.

• BENİM ARKADAS TA YAPTİ BUNDAN . DİN DEGİSTİRDİ SONRA. AMAN DİKKAT!!!

• https://hesap.clickmerkez.com/scripts/click.php?a_aid=mukyen&a_bid=d37bcbbd SİTEDE ÖRNEKLERİYLE İSPATLARIYLA GÖREBİLECEĞİNİZ SEKİLDE KISACIK SÜREDE FİZİKSEL VE PSİKOLOJİK TÜM DÜNYANIZI ALT ÜSTT EDEN SİVİLCELERDEN KURTULABİLİRSİNİZ..

• https://hesap.clickmerkez.com/scripts/click.php?a_aid=mukyen&a_bid=d37bcbbd SİTEDE ÖRNEKLERİYLE İSPATLARIYLA GÖREBİLECEĞİNİZ SEKİLDE KISACIK SÜREDE FİZİKSEL VE PSİKOLOJİK TÜM DÜNYANIZI ALT ÜSTT EDEN SİVİLCELERDEN KURTULABİLİRSİNİZ.. yapmanız gereken tek sey detaylı sekilde sadece ürünü siteyi incelemek sonrasında tercihinizin ne oldugunu simdiden tahmin ediyorum zaten

• sivilceler ile doğru orantılı olan bir çalışma sistemi var adı 31 onunla sivilcelerini yönetebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

sivilceler ile doğru orantılı olan bir çalışma sistemi var adı 31 onunla sivilcelerini yönetebilirsin.

Hic bir alakasi yok hocam,genetik tamamen.Arkadasim gunde 5 posta atiyor yuzu tertemiz.Ben haftada 3 en fazla yuzum rezalet.5 aydir zoretanin kullaniyorum anca geciyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.