Şimdi Ara

Asphalt 9: Legends indirmeye sunuldu! İşte iOS ve Android indirme linkleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
4.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaklaşık 5 yıl oyunca yayınlanan ve tüm zamanların en çok indirilen oyunlarından birisi olmayı başaran Asphalt 8 Airborne'nun devamı niteliğindeki Asphalt 9: Legends yayınlandı. Gameloft, dev yarış serisinin devamı Asphalt 9: Legends'i hem Android hem de iOS ekosistemi için indirmeye sundu. 

Asphalt 9: Legends neler sunuyor? 

Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi ünlü üreticilerin 50 adet lisanslı yarış otomobilinin yer aldığı oyunda 60 sezon ve 800 kariyer modu bulunuyor. Asphalt 9: Legends ile birlikte gerçek bir konsol deneyimi sunmayı hedefleyen Gameloft'un etkileyici görsel ve parçacık efektleriyle birlikte HDR görüntü tekniklerine yer verdiği Asphalt 9: Legends'ın boyutu ise 1.5 GB. 

Araçları kişisel zevkinize göre modifiye edebileceğiniz oyunda, oyuncuların yarışlara odaklanmalarını sağlamak için kontrolleri kolaylaştıran yeni bir kontrol şeması olan "TouchDrive" özelliği eklenmiş. Asphalt 9: Legends'ın World Series Multiplayer moduyla farklı liglerde gerçek zamanlı olarak 8 oyuncuya kadar yarışmanız da mümkün. Ayrıca Asphalt serisinde bir ilk olan Kulüp özelliğiyle birlikte kendi çevrimiçi topluluğunuzu yaratabilirsiniz. 

Android 4.3 ve iOS 8.0 üstü sürümler için sunulan Asphalt 9: Legends'ı sizin için uygun olan bağlantıya tıklayarak herhangi bir ücret ödemeden indirebilirsiniz.

• Hayırlı olsun bizlere

• İndirip bakalım 8 üzerine ne koymuş.

• 8 gibi para emici oyun olmaması dileğiyle.

• Touch Drive denen şey saçma sapan olmuş. Yarış oyunu yerine temple run gibi hissettiriyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • huawei p20 pro da desteklenmiyor oyun

• Şu takla mevzusu olmasa aslında. Fotoyu görünce bir an forza horizon tarzı zannettim ama nafile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 5z uyumsuz...

• Huawei mate 10 lite uyumsuz diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8'den farkını gören var mı?

• Her zaman ki ASPHALT işte..

• şu allahın belası iphone dan kurtulayım diyorum ama şu yazılanlara bakıyorum adam 2-3 bin tl vermiş oyun uyumlu değil uyarısı alıyor
    ulan okadar para ver bekle bide oyun çıksın bide sana uyumlu olmasını bekle ohooo ooo

• dere.beyi kullanıcısına yanıt
    Bende ayni bu sebeplerden iphone almayi dusunuyodum son zamlara kadar artik mecbur andorid devam.

• iPhone XI uyumsuz :D

• Microsoft store'de yok millet yurtdışında indirmiş ülkemize açılmadı heralde

---açıldı---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 26 Temmuz 2018; 15:36:30 >
  • Xz1e uyumlu indiriyorum bakalım

• Bence asphalt ı tek oyun yapıp dlc gibi özel etkinliklerle oyunun sürekli beslenmesi daha iyi olurdu.

• Uyumsuz yazısı görenler mağazanın son sürümünü apkmirror dan güncellesin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.