Şimdi Ara

Asp.net(visual basic) ödevim yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1)Klavyeden girilen 5 tane sayıdan negatif ve pozitif olanların toplamını ayrı ayrı bulan programı yazınız.

2)Klavyeden girilen 5 tane sayıdan çift olanların toplamını ve ortalamasını bulan programı

Bunlar for döngüsüyle yapılıyo diye biliyorum ama hoca daha bize for döngüsünü anlatmadı. Yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • For anlatmadı sie google var. yaz google a for döngüsü diye. Bu ödevde yardım edilecek bir şey yok.
    for da şart değil.
    Malzemelerimiz 5 tane kullanıcı inputu alan kod. 5 tane if 2 tane çıktı. Sakın bu tarz ödevleri gözü kapalı yapmadan o dersi geçme.
    veya 1 do/while döngüsü if cıktı
    veya go to

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=algoritma+kitab%C4%B1

tarz kitapları al tüm örnekleri çalıştır. "Öğretmedi" diye bir şey yok code.org artık 10 yaşında cocuğa programalama öğretiyor. Hoca öğretmedi ise kitaplar var. işe girerken aa hoca öğrentmedi desen kim önemser?

• mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    hocam bir ödevim daha var ya yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşler Sahnesi

hocam bir ödevim daha var ya yardımcı olur musunuz?

Kardeş burası ödev yardım kurumu değil. Ciddiye aldım zaman verdim birşeyler öğren diye yol gösteriyorum. Ödev senin ödevin onu yapamıyorsan mezun olmamalısın. Ödevlrin size zor geldiğini sanıyorsunuz ama iş hayatında yapacaklarınız yanında onlar iş bile dğeil o yüzdne o basamağı kendiniz geçmek zorundasınz ya kelebek olun ya kozada ölün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.