Şimdi Ara

Asp.net giriş seviye ücretli yardım gerekiyor. Acil gerekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Ben yaz okulundan bir kaç ders aldım, bunlardan biri de web tasarımı dersi ve asp.net tabanlı bir proje site yapmamiz isteniyor. Fakat ben ve ailem covid pozitif olduk ve ne dersleri adam akilli dinleyebildim ne de öğrenmeye vaktim kaldı. Çok az zamanım kaldı. 1-2 gün. Detayları dm den isteyebilirsiniz. Yaz okulu ücretimi gecmeyecek şekilde bi fiyatta anlasirsak bana bu projeyi yaparsaniz çok büyük bi yükten kurtarmis olursunuz. Teşekkürler. Proje için anahtar kelimeler: asp.net, mvc, bootstrap, veritabani, html 5, admin paneli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YAZ OKULU ÜCRETİNİ MERAK ETTİM.1-2 GÜNE SIĞDIRAMAM (YAPMAK İSTEMEM).AMA SEN YİNEDE NELER GEREKLİ İSE YAZ BURAYA BELKİ BİRİ ALIR.

• Yaz okulu ücreti alınan derse göre değişiyor. Ben misafir öğrenci olduğum için 2 derse 400e yakın tl bir ücret ödedim. Yapılacak site çok basit ve giriş seviye. Hocamızın alanı tam bu değil saniyorum kendisi de çok bilmiyor, ne istedigini de çok bilmiyor. İnternetten bakin hazır alın falan diyor. Çoğu kısmı hazır olabilir öncelikle. Herkese konular verdi, bu konular çok da önemli değil genel yapı olarak öğrenci girişi öğretmen girişi ve normal site olucak, öğrenci dosya yukleyebilecek ve öğretmen bu yuklenenleri kendi panelinde gorecek. Örnek olarak konusu e kutuphane arşivi olan bir arkadaşın sitesi:

http://duzceweb.somee.com/Home/Index

Goruldugu gibi basit ve kolay gibi ama bilene... Bunu hoca övdü. Yani örnek alinabilir. Hazır template kullanılabilir. Yarina :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendimi denemek isterdim ama hem 400-500 tl az hem de 1-2 günde yapamam.Biraz rahatımda.Umarım bulursun birini...

• Ben anlamadım, bunu yapmazsan ne kaybetmiş oluyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.