Şimdi Ara

Asosyallikten Sosyalliğe Geçiş Evresi (Sevgili Bulma Rehberi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan 6-7 yıl öncesinde evden çıkmayan asosyal birisiydim. Varsa yoksa bilgisayar ve insanladan nefret ederdim. Sevgilim neden olmuyor neden bi kızla konuşamıyorum kız arkadaşım olmuyor diye üzülürdüm. 20-21 yaşına kadar kız arkadaşım olmadı ve gerçekten asosyaldim. Kendimi kandırırdım derslerim daha önemli, kız bulunur işte ama içten içe bu duruma üzülürdüm.

Olay çok basit bi kızla veya kızlarla arkadaş olmanın yolunu açıklıyorum, herkesin bildiği ama yapmaktan çekindiği yeni kişiler tanıyın bırakın ilk adımı siz atın sulanmak için değil her kızı&kadını sevgiliniz olarak görmeyin her kızdan hoşlanmaktan vazgeçin. Her kızdan hoşlanıyorsanız yokluktasınızdır. Sohbet edin kimse, kimseyle sohbet ettin diye engellemez ya da kötü davranmaz. Ağzınız iş yapsın yani biraz suskun olmayın sürekli konuşun göreceksinizki kapı kapıyı açacak bir dünya arkadaşınız olacak(kadın). Korkmayın, çekinmeyin olay bu, siz bir şey der tersler dediğiniz için yalnız kalıyorsunuz, kalıyorduk daha doğrusu. 5 yıldır düzeyli bi ilişkim ve hiç kız arkadaşım yoktu. Şimdi onlarca kızla konuşuyorum hepsi çatır çutur yazıyor. Sadece korkmayın ve ağzınız laf yapsın. Kadınlar her zaman ilk adımı gerçekten erkeklerden bekliyor. Bırakın gururunuz size kalsın ilk adımı siz atın. Hoşlandığınız kızla gerekirse 5 ay konuşun sulu hareket yapmayın bakın göreceksiniz hoşlandığınız kızda belli bir zaman sonra size karşı boş olmayacak.

Bu forumda kimsenin tipi yüzüne bakılamayacak cinste değildir yüzüne kezzap dökülmüş gibi değildir, kaldı ki bu süre zarfında 6-7 yıllık süre zarfında tanıştığım ve sohbeti ilerlettiğim onlarca kız bir erkekte tip değil adamlık önemlidir. Erkeğin güzeli olmaz adamlığı olur demiştir. Tipe ve paraya bakan kızlardan zaten uzak durun bu kızlar kendini belli eder tanıştıktan sonra. Kimseye tanışmadan bu kız tipe veya paraya bakar demeyin tanışın tanıştıkça ve kaynaştıkça kararınızı verin. Tipe veya paraya bakar dediğiniz veya dediğimiz için bu kızlar böyle oluyor. Hayatın paradan veya tipten ibaret olmadığını tanıştığınız kıza siz aşılayın. KORKMAYIN!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrytekGame -- 7 Haziran 2020; 21:33:7 >

• Bunlara anlatamazsın maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 098321 kullanıcısına yanıt
    Şahsen benim için kariyer daha önemli. Ben bu dünyaya bir kere gelmişim ne de olsa, onu da kız arkadaş edineceğim diye veya bir kadının önünde diz çökeceğim diye harcayamam.
    Yalnızca birkaç sefer denedim ve red yiyince bıraktım, benim bir huyum vardır, olmuyorsa zorlamam.

Bekarlık adamı öldürmüyor ya sonuçta, bekar yaşayıp ölsem de olur.

Ama bir hayat arkadaşı bulacağım diye şekilden şekile giremem ben, ben de insanım.

Arkadaş, bana artık insanlarla iletişim kurmak zor geliyor, şu an kendimi ailemden de uzaklaştırdım, genellikle de odamdan çıkmıyorum. İnsanlarlara kendimi anlatmaktan yoruldum artık çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrakeMcCain -- 7 Haziran 2020; 22:6:32 >
  • DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    Size saygım sonsuz hocam alınmayın üstünüze ama insan sosyal bir varlık olduğu için insana ihtiyaç duyar diye düşünüyorum

• Sevgili olmadan sosyal olunmuyor mu ?
  • teşekkürler 350 kız birden yazıyo şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Şahsen benim için kariyer daha önemli. Ben bu dünyaya bir kere gelmişim ne de olsa, onu da kız arkadaş edineceğim diye veya bir kadının önünde diz çökeceğim diye harcayamam.
    Yalnızca birkaç sefer denedim ve red yiyince bıraktım, benim bir huyum vardır, olmuyorsa zorlamam.

Bekarlık adamı öldürmüyor ya sonuçta, bekar yaşayıp ölsem de olur.

Ama bir hayat arkadaşı bulacağım diye şekilden şekile giremem ben, ben de insanım.

Arkadaş, bana artık insanlarla iletişim kurmak zor geliyor, şu an kendimi ailemden de uzaklaştırdım, genellikle de odamdan çıkmıyorum. İnsanlarlara kendimi anlatmaktan yoruldum artık çünkü.
    Tabii ki saygım var bende 6-7 yıl öncesine kadar böyleydim. Lakin bu dediğim şeylerden sonra hayatım daha olumlu gitmeye başladı daha aktif faal oldum insanlar beni daha rahat tanımaya başladı vs. tabii ki söylediklerine saygım var karar senin. Şunu es geçmeyeyim asla diz çök yalvar yakar diye bir şey demedim sözlerimin arasında. Diz çökme yalvarma sadece kendine güven rahat ol korkma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrytekGame -- 7 Haziran 2020; 22:32:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

teşekkürler 350 kız birden yazıyo şu an
    Rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 098321

Bunlara anlatamazsın maalesef
    Mümkün mertebe yaşadıklarımı anlatmaya çalıştım. Anlayıp anlamamak veya uygulayıp, uygulamamak konuyu okuyanların elinde yapacak bir şeyimiz yok neticede.
  • Profilinde crysis kahramanı olan adam mı bana alfalık öğretecek? Çok gördük böylelerini. Tcma mesela sizi alfa edeceğim diyip milleti kandırdı hatta paralarını aldı.
  • Epsilon kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum sıkıntı şurda ağzımız laf yapmıyor zaten.Tipimizin kötü olmadığını bizde biliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeyzenEfendi

gülüyosun ama mesajı artılamıyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1524

Bu mesaj silindi.
    “Hırbo” lafına kadar çok güzel şekilde okumuştum ve cevap verecektim, şimdi hep cevap verip hem şikayet edeceğim.

-Tamamen yazdıklarımı okuduysan bende çekingen içine kapanık evden dışarı çıkmayan biriydim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrytekGame -- 7 Haziran 2020; 22:45:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anormal zirve

Dostum sıkıntı şurda ağzımız laf yapmıyor zaten.Tipimizin kötü olmadığını bizde biliyoruz.
    Konuş hocam ağzın süper politik ya da bilimsel bir şekilde laf yapmak zorunda değil. Gevezelik yapmadıkça konuş yani sohbete katıl söz belirt örnekler ver oyun anlat en kötü zaman geçsin yani. Diyalog kurmaya çalış. Varlığını hissettir yani, hiç beceremiyorsan anladığın şeylere sohbeti sürüklemeye çalış. Ağzın laf yapsın derken suskun kalmayın diye söyledim, çekinmeyin bunu söylersem yanlış anlar mı? gibi düşüncelere kapılmaya gerek yok herkes insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrytekGame -- 7 Haziran 2020; 22:47:48 >
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    Forumun en gomik adami sensin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CrytekGame kullanıcısına yanıt
    Hırbo lafını sikayet edecek kadar zavalımısın onu şakasına dedik la aaaa hemen şikayet

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1524

Hırbo lafını sikayet edecek kadar zavalımısın onu şakasına dedik la aaaa hemen şikayet
    Bu konuşma üslubuyla zaten şansın yok. Şikayet etmekte özgürüm. Zaten biliyorum bu konuya büyük bi ihtimal asosyel olupta sosyal gibi davranan kişiler çok bilmiş kişiler gelip yazacaktır. 6-7 yıl önceki ben gibi aynı. Çünkü en azından burada kendini sosyalmiş gibi gösterip huzura erecek ve rahat uyuyacak. (Öyle zannedecek yani.)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.