Şimdi Ara

ASOSYALLIKTEN NASIL KURTULURUZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oncelikle sa gecmiste herhangi birine lafini verip kizlarla rahat konusuodum vb simdi ise hocaya soru bile soramiyorum kizlarla konusurken kizariorum nerdeyse kasiyer 5 kurus vermeyince 5 kurus bile isteyemiorum durum vahim yani ileride eger uniye gidersem nasil sehirdisinda rahatca konusabilecegim merak ediorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aleyküm selam.

Konuşa konuşa alışırsın rahat ol.
    Ayrıca bir DH ölücüsü asla 5 kuruşunu markette bırakmaz, kendine gel!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Belle -- 19 Ağustos 2018; 13:5:50 >
  • David Belle kullanıcısına yanıt
    Yav hocam durum boyle olsa gene iyi mesala kapici komsu vb calior kapiyi konusmayim diye acmiom kapiyi

• geçmiş olsun umarım yarın gider 5 kuruşu alırsınız
  • Fapstronot kullanıcısına yanıt
    Dalga gecmeyin 5 kurusa taktiniz :)

• Konuş olum nolcak karşındakilerde insan konuşamazsan dilin dönmezse heyecan yaparsan falan destek çıkarlar he eziklemeye çalışıyorsa onlardan uzak dur

• mtehsan1 M kullanıcısına yanıt
    Eskiden boyle deildim o uzuyor beni sinifta hocaya kapak yapan kisiydim ben lise 3 te basladi bu olay

• Yavuzselim66 kullanıcısına yanıt
    Ben de o kişiyim rahat ol reis allah affetsin bizim kel matematikçi matematiği berberde bile kullanırsınız demişti ben de siz hiç berbere gittiniz mi demiştim sksndks neyse ki beni seviyorlardı kssksk

• Bazilari kiziyor begenmiyor ama bu isin ilaci antidepressan.Kendimden biliyorum.Ama bir basladin mi onsuz yapamiyor gibisin.Bunu da goze alin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reiz komsunun oglu tus icin antideprasan dayiyodu simdi sizo oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D63A2EC38

Bazilari kiziyor begenmiyor ama bu isin ilaci antidepressan.Kendimden biliyorum.Ama bir basladin mi onsuz yapamiyor gibisin.Bunu da goze alin.
    Maalesef durum bu. Antidepresanı bıraktığımdan beri hayattan koptum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuzselim66

Reiz komsunun oglu tus icin antideprasan dayiyodu simdi sizo oldu
    Herhangi bir spor dalıyla ilgileniyor musun, ilgilenmeni tavsiye ederim. Spor yapmak öz güvenini artırır.
  • David Belle kullanıcısına yanıt
    Eskiden lisansli kickboxcuydum 9.sinifta ankaraya geldim full pc oynadim avm bile gitmedim kolejde okudum burslu zengin bebelwri vardi arkide yok zaten eski halime nasil donecegim bilmiorum spor salonuna yazilmaya niyetleniorum ama olmuor

• Up

• Up

• Aga karşındakini çıplak düşün,bak o zaman nasıl konuşuyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D63A2EC38

Bazilari kiziyor begenmiyor ama bu isin ilaci antidepressan.Kendimden biliyorum.Ama bir basladin mi onsuz yapamiyor gibisin.Bunu da goze alin.
    +1 geçen sene başlamıştım baya açtı beni 2 aydır bıraktım bakalım Üniversiteye dönünce nasıl olacak :)
  • Antidepresan kullanınca asosyallikten kurtuluyor musun orayı pek anlayamadım hocam yani antidepresan ilaçları genellikle uyutuyor insanı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.