Şimdi Ara

Asosyallikten kurtulmak için ilk adımı attım ve

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
8
Favori
2.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta önce doktora gitmiştim D vitaminim düşükmüş evde durma gez dolaş gençsin dedi güneş görsün vücudun dedi.bende karar verdim asosyallikten kurtulmak için ilk adımı attım.gittim otobüs durağına kartım yoktu asosyalliğimi yenmek için milletten kart isticektim.önüme gelen ilk otobüse bincektim.bakırköy otobüsü geldi bindim pardon fazla kartı olan varmı acaba dedim kimseden ses yok vücudum tir tir titriyodu heyecandan.genç bir kız vardı yanına gidip pardon şu 3 tl yi alıp kartınızı verebilirmisiniz dedim.buyrun dedi.bastım kartı ve koltuğa oturdum yolculuk boyunca otobüs durağından kartımı basana kadar neler yaptığımı düşündüm acaba bir hata yaptımmı birilerine karşı gibisinden derin bir nefes alarak kendimi sakinleştirdim ve 10 sene istanbulda oturduğum halde bakırköye 1-2 defa gittiğim halde hiç bilmediğim için kaybolmak istedim.ve kaybolmayı başardım.bakırköyde otobüs durağını bulmak için millete sormak istedim ama hala utanıyordum.ucunda ölüm yok diyip bir kıza sordum hep kızlar denk geliyor.kız bana otobüs durağını gösterdi teşekkür ederek otobüs durağına gidip tekrar otobüse binerek tekrar tir tir titriyordum kartı olan varmı acaba dedim bu sefer bir amca verdi kartını onada 3 tl verdim.ve ilk defa tanımadığım insanlarla bu kadar iletişim kurdum.

• hll knk
  • Habire titriyon sende beaa

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çaylı konu vardı o aklıma geldi
  • Şifre titremek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cennette crysis oynarsın sen
  • güzel olmuş. aynen devam et. gez dolaş
  • kazık yemişsin kardeş. 2 lira vermeliydin , 1.95 basıyor otobüsler

şaka bir yana güzel gelişme ,
  • Senin ki sosyal fobi kardeşim
  • Titredim titredim hahahahaba toplantidayim sesli güldüm

• Arkadaşın yokmu hiç yanına çagırabilecegin?

• En iyisini yaptin cik dolas
    brn hep bilmedigim yerlere gidiyorum.
    kaybolmak guzeldir.

• sosyal fobiksin knk asosyellik farklı sosyal fobiklik farklı
  • Helal 6 sene önceki halim, şuan çok yırtık birisiyim ama tip olmadığı için psikolojim bozuldu son 1 senedir

Şimdi otobüsteyim yarın yazarım nasıl kurtulduğumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lTUBORGl -- 27 Mayıs 2014; 14:06:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edıfıce

Arkadaşın yokmu hiç yanına çagırabilecegin?

taşındıktan sonra arkadaşlarımdan uzak kaldım.burdada takılcağım çevre yok.oyuna vermiştim kendimi senelerce oynadım taşınmadan öncede asosyaldim hep oyun oynardım knight online hastasıydım pcden kalktığımda knightta pazar kurardımki pc boşa çalışmasın pc kapalı olunca içim huzursuz oluyordu .şimdi o kadar sene oynadımda bana madalyamı taktılar diye düşünüyorum.
  • sende sosyal fobi var asosyallikle alakası yok konunun.

Sen niye titriyosun ki biriyle konuşurken?
  • tir tir tirrrrrrrrrr
  • Helal 6 sene önceki halim, şuan çok yırtık birisiyim ama tip olmadığı için psikolojim bozuldu son 1 senedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

sende sosyal fobi var asosyallikle alakası yok konunun.

Sen niye titriyosun ki biriyle konuşurken?

asosyal olduğum için d vitamini eksikliğim var.
    sürekli pc başında kaldım yalnızlığı tercih ettim evde oturdum senelerce pc de knight oynadım cs oynadım.kimseyle konuşmazdım.konuşurken heyecandan titriyordum yabancı kişilere karşı.kalabalık ortamı sevmiyordum sakin ortamları yalnız duracağım ve bilgisayarımla takılacağım yerleri istiyordum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.