Şimdi Ara

Asosyallik, özgüven problemi , kız sorunu ... (İçeri gir arkadaşım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 yıllık muhteşem değişimimi sizle paylaşıcam arkadaşlar . Bir zamanlar kızı geçtim konuşmaya çekinen biriyken şimdi yürürken gelen geçen selam veriyor , beğendiğim bi kızla sosyal medya olsun reel olsun konuşup arkadaş kanka veyatta sevgili olabiliyorum . Bunu nasıl başardığımı , neler yaptığıma kadar sslerle desteklenicek tabi ilgi olursa ... Bekliyorum :)

Unutmadan arkadaşlar sakaryadayım isteyen arkadaşlarla buluşup yüzyüze konuşabiliriz .

1. Kanıt arkadaşlar :) Asosyallik, özgüven problemi , kız sorunu ... (İçeri gir arkadaşım)

Konuya başlayalım herşeyi geçin 1. kural kendine güven . Bi erkek yakışıklı olsun ama özgüveni olmasın kesinlikle hiç bi şekilde arkadaş bile bulamaz . Bunu yenmek için güzel gençlerin takıldığı bi cafeye düzenli şekilde gidin ve kitap okuyun müzik dinleyin ama o kafeye gidin paranız yoksa bi çay için 1,5 2 lira sadece bu . Zamanla ister istemez sıkılcaksınız ve en basiti garsonlarla tanışacaksınız . Yada bunun onlarca yolu var . Tanımadığınız insanlara adres sormak yada tatil zamanlarında garsonluk komilik gibi şeyler yapmak sizi açıcak ve muhabbet özgüven gibi şeyler yavaş yavaş oluşmaya başlıyacaktır . Arkadaşlar bu arada mobilim imla için kusura bakmayın

Kendinize güven için bir dövüş sporu , fitnes veyatta yüzme atletizm gibi şeyler yapabilirsiniz . Yararlı olur ancak yetersizdir . Herşey beyindedir . Onlarca spor yapıpta içine kapanık arkadaşım var . Size süper bi egzersiz vereyiyorum geceleyin 11 12 gibi çekilin odanıza geçin aynanın karşınıza ve bir insanla muhabbet edermiş gibi konuşun sohbet edin . Başta çok garip gelicektir ama 1 2 ay sonra faydasını görüceksiniz . Şöyle bişeyde yapabilirsiniz telefonunuzun ön kamerasıyla kendinizi videoya alın videoya şuan ki halinizi anlatın ve bu kaydı saklayın 1 2 ay eğer çok azimli değilsiniz 7 8 ay sonra izleyip izleyip eskiden böyleymişim diyecek ve gülüceksiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bipolar Bir Genç -- 25 Temmuz 2016; 23:28:47 >

• En önden yer kapalım benlik konu.Bekliyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgi istemendeki amaç ne? Sen yaz zaten güzelse ilgi görür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam hiç bi problemi çözmemiş, ego şişirmiş okadar şuanda çoğu türk kızından farkın yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: FantomİçinF

İlgi istemendeki amaç ne? Sen yaz zaten güzelse ilgi görür

Boşa emek verip ilgi görmeme gibi bi ihtimal söz konusu ... Sırf arkadaşlar güvenebilsin diye sosyal medya hesabımı yazdım imzama ordanda bakabilirler arkadaşım :)

• Hocam bekliyoruz
  • Rez

• Ağır csb

• Csb ama bekliyoruz

• Vallaha arkadaşlar ben şunu anladım boyun uzun 175-185 arası fiziğinde güzelse ve birazda kas varsa kızlar ilgi gösteriyor. Ama şişman yada çelimsizsen burun kıvırıyorlar sanki kendileri neyse. Boşuna kendinizi kızlara begendirmeye çalışmayın.sadece kendinize ilgi gösterin gerisi gelir.

• Hocam seni ifşa edeyim mi numaran var. 0546 *** **98 numaran.Ve saçların yukarı dikik şekilde uzun.

•  Asosyallik, özgüven problemi , kız sorunu ... (İçeri gir arkadaşım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Force

Hocam seni ifşa edeyim mi numaran var. 0546 *** **98 numaran.Ve saçların yukarı dikik şekilde uzun.

Batuhan :) Etmessen sevinirim arkadaşım

•  Asosyallik, özgüven problemi , kız sorunu ... (İçeri gir arkadaşım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 25 Temmuz 2016; 10:16:36 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız mısın??
    Senle arkadaş olak mı??

• quote:

Orijinalden alıntı: terminatör54

quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Force

Hocam seni ifşa edeyim mi numaran var. 0546 *** **98 numaran.Ve saçların yukarı dikik şekilde uzun.

Batuhan :) Etmessen sevinirim arkadaşım

Nerden bildin lan

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Bu ne ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesaj atman da güzel :D en azından gelişme var. arkadaş olak mı ne ya bi ağırlığın olacak o ne öyle resmen kölen olayım mı der gibi... sonra türk kızı ego ego ego. bu hale getiren sizsiniz.
  • kardeş forumdan kız düşürmek nedir çık sokaklara
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.