Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Asosyalliğin Nirvana'sından sosyalliğe(SS) inanmayanlar için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
26
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Asosyalliğin Nirvana'sından sosyalliğe(SS) inanmayanlar için
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    105 Mesaj
    Bazı insanların açılmaması gerekiyor onu anladım beyler.

Ben 24 yaşına kadar sevgilisi olmamış asosyallik ve çekingenlikte Nirvana'da sivilceli tembel, çirkin biriydim (hala kuzenler grubunda dalga niyetine benim eski resmim grup resmi olarak ayarlı:) forumda ben tipsizim diyenler benim yanında gayet iyi görüneceklerine eminim.. Küçük bi ss atardım da kalsın şimdilik:)

Çekingenlik konusunda ise şunu söyleyeyim üniversite de sınıfa erken gidince içeride bi kız olsun erkek olmasın içeriye giremez utanır çıkardım.. Bana günaydın diyen kıza cevap veremez kekelerdim..

Sonra bunun için çözümler aradım kendime bakmaya karar verdim.. Bazı şeylerden sonra kızlarla tanışıp çıkabildiğimi gördüm.. Kızları üzdüm acı çektirdim ben mutluydum umurumda değildi başkaları.. Geçmişte kızlar bana ne yaşattıysa suçsuz kızlardan acısını çıkardım zamanla bana acı çektiren kızlardan da çıkardım:)

Sonra biri çıktı karşıma. Yeşil gözlü beyaz tenli siyah düz uzun saçlı ve pembe yanaklı bi öğretim görevlisi.. Ben bi öğrenciydim hala da öğrenciyim.. Hiç bir konuda eline su dökemem kariyer güzellik sosyallik bilgi kültür falan filan hiç bir konuda.. Artık ciddi bi ilişkiye başlamamın zamanı geldi dedim

bi şekilde çıktık zamanla.. Bana deliler gibi aşık oldu o bana aşık oldukça ben uzaklaştım bir yıl oldu ilişkimiz ve bende sevgi iyice azaldı dün gece kavga ettik ona karşı sevgimin azaldığını söyledim ağladı daha önce de hafiften böyle tartışmalarımız olmuştu buz gibi havada sabaha kadar balkonda oturup ağlamıştı sabah yüksek ateş yüzünden hastaneye gitti bi şekilde atlattık

Uzun zamandır o beni bıraksın diye uğraştım çok sorun öne sürdüm kendime bakmadım kilo aldım insanın kaşı sakalı ve ensesi birbirine karışır mi hiç? Bende karıştı kızdı ne oluyo sana filan da sorunlarımın olduğunu düşünüp çokta üzerime gelmedi

Bunlara rağmen zerre bırakma düşüncesi olmadı.. her şeyi çözmek için uğraştı zerre hak etmiyorum onu..

Bu benim ilk uzun ilişkim oldu böyle şeyler normal midir? Yani sonuçta flört her zaman evlilikle sonuçlanmaz bazen sevgiler artar bazen azalır olmaz normal değil midir? Dün gece madem sevgin azaldıysa arama beni yolun açık olsun dedi ağlayarak.. Hala aramadım ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurlord -- 25 Aralık 2017; 19:21:18 >

|
    |

• Teğmen
    122 Mesaj
    sen istemiyosan bana yönlendir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

asosyallik ve çekingenlikte Nirvana'da sivilceli tembel, çirkin birisi nasıl bi anda kızlarla çıkmaya başladı önce bi onu anlat.

Hocam bir anda olmadı onun için ayrı bi konu açabilirim neler yaptım nasıl değiştim.. Bi playboy oldum diyemem ancak ortalamayla sosyal arasında bi yerdeyim artık:)

|
    |

Orijinalden alıntı: bladeGny

6 ay sonra hata ettim geri dön, diye zırlamada

devam ederse işler kötü olacak diye düşünüyorum sanırım zaten kafamda bitirmişim

|
    |

Orijinalden alıntı: Henry Rollins

OKUMAYIN ZEBANİ!!!

İftira

|
    |

Orijinalden alıntı: Annalise

Orijinalden alıntı: ugurlord

quote:

İstemiyom demişin niye triggerlandın demekki seviyosun.

quote:

quote:

İstemiyom demişin niye triggerlandın demekki seviyosun.

Sevmiyorum demiyorum hocam sevgim azaldı. Benden evlilik bekliyor okulum bittiği an yada en azından nişan istiyor.. Çalışmıyorum para kazanıyorum nasıl evlilik olacak babama beni evlendir nasıl derim

|
    |

• Yüzbaşı
    544 Mesaj
    Csb

|
    |

Ben de Arc Reaktörünü icat ettim ama süper güçler bunla silah yapmasın diye saklıyorum

Zaten kariyer yapan kız kolay kolay sevgili işine bulaşmaz,senin gibisine niye gelsin

|

|
    |

Orijinalden alıntı: Sefil_Arbaletçi

Adam asosyallikten sıkılıp 2 ayda en iyilerin bile zorlandığı kız tipinden biriyle çıkmış.

Ben de Arc Reaktörünü icat ettim ama süper güçler bunla silah yapmasın diye saklıyorum

Zaten kariyer yapan kız kolay kolay sevgili işine bulaşmaz,senin gibisine niye gelsin

Aman hocam o kadar emin konuşmayın kanıtlayamayacağım bişey değil bu:) face hesabımdan ss atayım ikna olmazsanız biraz daha açarım konuyu aklınızda soru kalmaz:)

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Olay hard csb.Bu işler birden olmaz illaki bir özelliğin olmalı eğer anlattığın gibi bu kadar kız peşinde ise illaki yakışıklı,zengin yada sağlam özelliği olan birisi olmalısın.

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

Olay hard csb.Bu işler birden olmaz illaki bir özelliğin olmalı eğer anlattığın gibi bu kadar kız peşinde ise illaki yakışıklı,zengin yada sağlam özelliği olan birisi olmalısın.

Hocam csb değil, bu duruma bi anda gelmedim.. Hayır yakışıklı yada zengin değilim ama evet bi özelliğim var hatta iki özelliğim var tamamen onların sayesinde oldu

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

Hocam csb değil, bu duruma bi anda gelmedim.. Hayır yakışıklı yada zengin değilim ama evet bi özelliğim var hatta iki özelliğim var tamamen onların sayesinde oldu

O halde detay ver.Türkiye gibi bir yerde sadece konuşarak çok konuşarak mizah yaparak kız düşürme olayı nadirdir sonuçta kızlar seçen taraftır ve her halükarda seni beğenmesi gerekir.
Reklamlar
haberler
üniversite
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.