Şimdi Ara

Asosyallerin Sürekli Kızları Kötülemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle DH'de çok görüyorum. Gidip karşısına çıkıp 2 kelime konuşamayacak adamlar, kızlar hakkında kötü kötü konuşuyorlar. Kızların ne namusu kalıyor, ne karakterleri ne de başka bir şeyleri. Ama o kızlar o kötüleyen heriflere yüz verse, çıksalar falan dünyadaki en iyi, en namuslu, en güvenilir kız olurlar.

Bir de bu tiplerin acıtasyon yapan türü var ki onlara gül gül ölüyorum zaten.

Acı ama gerçek bir durum var ki lise/üni hayatı boyunca gezip tozan gününü gün eden kızlar genel olarak bu tiplerden zengin olmayı başaran veya iyi meslek sahibi olan varsa kendilerini bir şekilde bunlara kakalayıp kalan hayatlarını da bunlara zehir ediyorlar. Karşıdakinin kendine güveni olmadığı için ilişkinin kontrolü kızda oluyor. Burada sabah akşam kızlar şöyle kızlar böyle diye konuşacağınıza 2 dakika delikanlı olun ve gidin konuşun. İlla çıkmak için de değil, konuşun la zor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sherlock -- 14 Ekim 2017; 19:18:17 >

• Adam haklı, DH Konu Dışı'nın en bok çukuru olduğu konu bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki sen kimsin ? Sürekli sevgili değiştiren alfa erkekmisin ? Bence sen ingilizce white knight türkçemizde meriç denen ,kızların yalakası olan tipsin.Ego kastırmaya devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

Peki sen kimsin ? Sürekli sevgili değiştiren alfa erkekmisin ? Bence sen ingilizce white knight türkçemizde meriç denen ,kızların yalakası olan tipsin.Ego kastırmaya devam.

Hiçbir zaman bir kıza yalakalık yapmam. Hatta kızı geçtim, hiç kimseye yalakalık yapmam. Arkadaş çevrem az ama sağlam kişilerden oluşur ki kız erkek ayrımı yapmam bu konuda. Sevmediğim biriyle arkadaş olmam, tanışıklığım olur en fazla o kadar. 1,5 senelik de bir ilişkim var, sevgili değiştiren bir tip de değilim. Çıktığım kızlarla istisnaları saymazsak genel olarak uzun süreli beraberliklerim oldu. Bunları konuda yazmadım, yazmazdım da ama saldırdığın için cevap vereyim dedim. Bu saldırgan tutumunu da konuda bahsettiğim tiplemelerden biri olmana bağlıyorum, hayatta başarılar.

• İnsan kendine yetmeyi bilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

Peki sen kimsin ? Sürekli sevgili değiştiren alfa erkekmisin ? Bence sen ingilizce white knight türkçemizde meriç denen ,kızların yalakası olan tipsin.Ego kastırmaya devam.

Sürekli sevgili değiştiren alfa erkek örneği de tamamen ekstrem uçlar tarafından kullanılıyor ki. Bu sözü ya sosyal olan ama güven sorunları olan tipler kullanıyor, ya da asosyaller, yoksa öyle sürekli sevgili değiştirmek de sağlıklı bir durum değil, sorunlu bir olay. Bir tane düzgün, uzun ilişkisi olan adam bile şu ortamdaki insanların çoğundan iyidir. Şu forumda yıllardır olan insanlar var, bir mesaj geçmişleri var, kızları kötüleyen adamın geçmişine bakıyorsun, önceki konularında bir kızdan hoşlandığını, nasıl açılacağını soruyor, olmayınca da bilinç altı savunma mekanizmasına geçiyor intihara meyilli bir tip olmasın diye, kızlar şöyle, kızlar böyle demeye başlıyor. Burada kızlarla ilgili öyle karakteristik özellikler duyuyorum ki, başka ülkede mi yaşıyoruz lan acaba? diyesim geliyor, sonra anlıyorum ki bu insanlar neredeyse hayatında hiçbir kızla oturup arkadaş olarak bile konuşmamış insanlar, zira bir tane yakın arkadaşı olmuş bir tip böyle laf etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 14 Ekim 2017; 19:36:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

İnsan kendine yetmeyi bilmeli.

Kendi kendine çoğalamazsın.
  • Sen kendin demişsin "kızlar da bunlardan zengin olanlarına kendilerini kakalıyor" diye.Forumdakiler de kızların paraya ve güce taptığını söylüyordu.Doğru olduğunun farkındaysan neden böyle bir konu açtın ki ?
  • Yapacak bir şey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

quote:

http://www.haberci53.com/guncel/hamile-kalan-erkek-dunyayi-sasirtti-h5159.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anton Maupassant

quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

quote:

http://www.haberci53.com/guncel/hamile-kalan-erkek-dunyayi-sasirtti-h5159.html

Doğal yolla demek istedim.Bu yöntemi herkes yapamaz.

• 4 avrat icin Katar'a taşındım, bir birinden güzel yalnızca evde bana görünebilen 4 avrat, Her gün ayrı bir fantezi, ohhhh çatlayin patlayın.

• +1
  • İyi kizlarda var kotu kizlarda var. Erkeklerde oldugu gibi. Yapacak sey yok. Maco erkek isteyen kiz benim gozumde salaktir. Ayni pes oynayan kiz isteyen erkegin benim gozumde salak olmasi gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Sen kendin demişsin "kızlar da bunlardan zengin olanlarına kendilerini kakalıyor" diye.Forumdakiler de kızların paraya ve güce taptığını söylüyordu.Doğru olduğunun farkındaysan neden böyle bir konu açtın ki ?

Bütün kızlar değil ama bazı kızlar öyle evet. Sonuçta tüm insanlar farklı. İşte paraya bakan kızlar genelde böyle tipleri avlıyorlar.
  • Dar kotlu Kezban ları gordunmu sen istersen bizim

Sınıfta 2 tane var düşman olunca ayrı bir kafa şişer

Arkadaşla konuşurken arkadasa yavsayip sohbeti bölünürler

• Kesinlikle katılıyorum her gün bakıyorum kızları kötüleme konusu yav arkadaş düşünsene sen yakışıklı bir erkeksin çevrende bir sürü kız var güzel olanıylamı çıkarsın kötü olanıylamı çıkarsın bunu bi düşün güzel kızlarda aynı o şekilde işte çevresinde bir sürü seçenek olunca yakışıklı olanla çıkıyor yakışıklı değilseniz yapacak bir şey yok tüm kızlar güzel değil zaten çirkinseniz kendinize çirkin bir sevgili bulacaksınız illa güzel sevgiliniz olacak diye bir şey yok ya da illa yakışıklı olmanıza gerek yok bakımlı olun vücut yapın güçlü olun güzel giyinin diliniz olsun yine güzel kızları götürürsünüz çevrede çok örneği var tipsiz olup yanında ne güzel kızlar gördüm ben yakışıklı olsan bile dil yoksa işe yaramıyor
  • Adam hayatında kezban görmemiş tabi sen şimdi buna kezbanı tarif edemezsin, yaşadığını kanıtlayamazsın. Oda seni asosyal olduğun için kızları kötülüyor sanar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Adam hayatında kezban görmemiş tabi sen şimdi buna kezbanı tarif edemezsin, yaşadığını kanıtlayamazsın. Oda seni asosyal olduğun için kızları kötülüyor sanar.

Kızlarla konuşama sonra kezban diye hakaret et. Tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sherlock -- 16 Ekim 2017; 2:19:10 >
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    Yoo konuştum bizzat hala da aynı görüşe sahibim kezban alayı. Bu ülkeden kaynaklı birşey tüm dünyadaki kızları genellemiyorum bizim ülkenin kızları K-E-Z-B-A-N. Bu kadar yani abartmanın alemi yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.