Şimdi Ara

' ASOSYALİZM ' FAN CLUB (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.171
Cevap
10
Favori
65.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hayatımı seviyorrum.. Popiler olmayı hiç sevmem kendi köşemden üşengeç tavırla izliyorum olup biteni bana sorulmadan konuşmam(konu üstünde çok bilgili isim konuşurum çok düşük ihtimal) . Herkes akıl veriyor ama ben kendimi onlardan değişik hissediyorum bu benim hayatım.. Alt komşumuz geldiğinde hoşgeldiniz de diye annem çok zorluyor her defasında nedense bu beni o insanlarda daha da soğuttu .. Ne bilim çoğu kişi için anormal olan şeyler bana normal geliyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkneSS_Lord

Ben hayatımı seviyorrum.. Popiler olmayı hiç sevmem kendi köşemden üşengeç tavırla izliyorum olup biteni bana sorulmadan konuşmam(konu üstünde çok bilgili isim konuşurum çok düşük ihtimal) . Herkes akıl veriyor ama ben kendimi onlardan değişik hissediyorum bu benim hayatım.. Alt komşumuz geldiğinde hoşgeldiniz de diye annem çok zorluyor her defasında nedense bu beni o insanlarda daha da soğuttu .. Ne bilim çoğu kişi için anormal olan şeyler bana normal geliyor..

Bendede aynı şey mevcut bi ortama girdigim zaman herkes atıp tutuyor herkes birbirine hava atmanın peşinde uzaktan izliyince insan sosyal olunca ne kadar rezil oldugunuda anlıyor bir anlamda

' ASOSYALİZM ' FAN CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NisoseR -- 17 Temmuz 2008; 0:32:27 >

• quote:

Orjinalden alıntı: DarkneSS_Lord

Ben hayatımı seviyorrum.. Popiler olmayı hiç sevmem kendi köşemden üşengeç tavırla izliyorum olup biteni bana sorulmadan konuşmam(konu üstünde çok bilgili isim konuşurum çok düşük ihtimal) . Herkes akıl veriyor ama ben kendimi onlardan değişik hissediyorum bu benim hayatım.. Alt komşumuz geldiğinde hoşgeldiniz de diye annem çok zorluyor her defasında nedense bu beni o insanlarda daha da soğuttu .. Ne bilim çoğu kişi için anormal olan şeyler bana normal geliyor..

Sana katılıyorum
    Örneğin dışarı çıkıp boş boş dolaşmaktan millet ne zevk alıyor anlamıyorum evde otur daha iyi yorulmazsın

• quote:

Orjinalden alıntı: Nihlathak

bence sizin en büyük şanssızlığnız düzgün arkadaşlarla tanışamamanızdır. yoksa bütün gününü beyinsiz varlıklarla geçirip ben çok sosyalim diye geçinenlerden çok daha avantajlısınız.

Bu konudaki diğer görüşüm ise, internette yapılan aktivitelerin de sosyal bir davranış olduğudur. Nası anlatsam arkadaşlarla bi call of duty maçı yapmak, bence çok keyiflidir. Bu arkadaşlarının yüzünü görünce sosyal oluyorsun, konuşurken yüzünü görmeyince asosyal oluyorsun başkalarına göre. İlginç..

"E-sosyal" lik de gayet güzel olabiliyor. Ha dışardayken bazı arkadaşlarımın yanında içimden şöyle geçirdiğim oluyor. "Ulan şunun da ne salak muhabbeti var böyle msnde zeki birileriye sohbet etmeyi tercih ederdim"

güzel bir tespit
    tek bir arkadaşım vardı
    o da evlenip yurtdışına gidince
    yanlız kaldım
    başka bi cevre buldum
    içlerinde (sürü lideri) adam ilk okulu bitirememiş ama kendini alim, bilim adamı ve yazar sanıyor (şaka değil)
    sürekli her ne kadar kaçınsamda uyarsamda tartışma konusu açıp
    küçük düşürmeye çalışıyordu
    saçmalıklarına dayanamadım
    bir dahada yanlarına uğramadım
    öyle arkadaş tuvalette temizlenmek için hiç birşey bulamayıp
    ne yapabilirim diye düşünen kişinin aklına en son gelecek cam kırığı gibi
    aslında yanına gidebilleceğim epey kişi var ama
    hiç kafa dengim değiller
    umarım yakında
    Allah hayırlı bir kaç arkadaş bulmayı nasip eder bana
    ve isteyen tüm asosyallere
    evet bende şu an tam bir asosyalim
    ara sıra markete cips +cola almaya çıkıyorum
    vede çıksada hayatım değişse diye oynadığım
    şans oyunları için
    benide ekle

• @_toscana_

• uyanık asosyal varmı
  • ekle ama mutlu değilim

• quote:

Orjinalden alıntı: ylpc

ekle ama mutlu değilim

Ekledim, neden mutlu degılsın
  • bende asosyalim herhalde...aktif yaptığım şeyleri oturarak yapıyorum...kitap,dergi,film,internet ve en önemlisi ders çalışma.

Ekle beni kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicer

quote:

Orjinalden alıntı: ylpc

ekle ama mutlu değilim

Ekledim, neden mutlu degılsın

•  ' ASOSYALİZM ' FAN CLUB

• o sarı resimdeki çocuk neden boynu bükük duruyor. bilgisayar yaşamdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamez

' ASOSYALİZM ' FAN CLUB

Gece gece gene güldürdünüz beni
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamez

' ASOSYALİZM ' FAN CLUB

• Minübüsde para uzatma olayını kim severki aslında? Asosyallikle alakalı birşey ama genel birşey aslında. Bende asosyalim ama öyle utangaçlık, sosyal fobi yok. Çoğunuzda öyledir sanırım sadece üşengeçiz. Hemde aşırı şekilde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

Minübüsde para uzatma olayını kim severki aslında? Asosyallikle alakalı birşey ama genel birşey aslında. Bende asosyalim ama öyle utangaçlık, sosyal fobi yok. Çoğunuzda öyledir sanırım sadece üşengeçiz. Hemde aşırı şekilde...

Evet,yerine göre utanmıyorsun ama o minübüs olayı farklı insanı delirtiyor sanki ben orada onun için duruyormuşum gibi ve bende bir şey var böyle garip ters bi durumdayken hep "NEDEN BEN " diye sorarım
  • yazbenideyaz
  • asosyallik gibisi varmı ya ( biraz daha özendirelim asosyal arkadaşlarımızı )

İlk olarak ne gürültü ne birşey var . Gündüz gürültüsünde uyuyorum o yüzden sorun olmuyor . Akşamüstüne doğru kalkıyorum güneş batıyor. Kendime ait bir odam var pcm her daim açıktır.Akşam giderim alırım cipsimi kolamı otururum pc başına o klavyenin tuşları bile bana zevk verir . Kış olduğu zaman dışarıda kar yağarken sıcacık odanda arkadaşlar ile multiplayer oyun oynamak kadar zevkli birşey yoktur vs vs
  • YAŞASIN ASOSYALİZM
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.