Şimdi Ara

Asosyal biri ne iş yapabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tam defacto ya başvuracaktım dedim benim gibi sessiz asalak biri nasıl satış danışmanlığı yapsın milletin yüzüne gülsün vazgeçtim. ne yapsak

• Asosyal biri, daha çok bireysel el yetenekleri işleri, tasarım, üretim işlerini çok daha iyi yapabilir.

Asla, " tüh işimi bitireyim de dışarıda arkadaşlarla takılayım" yada " uff hava sıcak ama ben işteyim" vb gibi yakınmaları olmaz. hali ile işinde daha verimli ve başarılı olabilir.

asosyal olmak kötü değil kardeşim. aksine iyi bence.

el becerilerini bir yokla, neler yapabilirsin, elinden ne iş gelir vb.. gerekirse kursa git, eğitim al bu konuda ama yılma.

• Asosyal biri, daha çok bireysel el yetenekleri işleri, tasarım, üretim işlerini çok daha iyi yapabilir.

Asla, " tüh işimi bitireyim de dışarıda arkadaşlarla takılayım" yada " uff hava sıcak ama ben işteyim" vb gibi yakınmaları olmaz. hali ile işinde daha verimli ve başarılı olabilir.

asosyal olmak kötü değil kardeşim. aksine iyi bence.

el becerilerini bir yokla, neler yapabilirsin, elinden ne iş gelir vb.. gerekirse kursa git, eğitim al bu konuda ama yılma.

• Arkadaşa katılıyorum,asosyal olmak daha iyidir, çok insan çok sıkıntı demektir
    Ve insanlardan uzak bireysel yapabileceğin işler daha uygun olur
    Misal gece güvenliği, fabrika, fırın, aşçılık vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puro sar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • asıl tam tersi defacto gibi yine başvur da iki insan yüzü gör

• Dh'de konu açabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asosyal olmanın iyi bir halt olduğunu sananlar var hala 

• Motokurye ol reis kimseyle muhattap olmazsın kapıda siparişi verir afiyet olsun der dönersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Asosyal olmanın iyi bir halt olduğunu sananlar var hala 

Evet kötü. üzerine gitmek daha iyi olur kabullenmektense. İlla inanılmaz geniş bir çevrenin olmasına da gerek yok ama düzenli görüşebildiğin arkadaşların olmalı az sayıda da olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dapeux -- 23 Eylül 2021; 21:10:30 >
  • asosyallikten kel kaldım

• Kurye ya da özel guvenlik(sakin projede)olabilir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lachowski ?

francisco lachowksi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Asosyal olmanın iyi bir halt olduğunu sananlar var hala 

+1 

aynen hocam  

anlamıyorlar, anlayamazlar asosyalliğin ne olduğunu, ne gibi zorluklar yaşattığını 

Zira;

Kolu Kopan birini anlıyorum desem? ne kadar anlayabilirim? anlayabilmem için illa benimde kolumun kopması lazım, buda aynı şey hocam 

yani demek istediğim şu, Birşeyi yaşamadan, o şeyin ne olduğunu anlayamazsın hocam. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 23 Eylül 2021; 21:48:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D67828229

+1 

aynen hocam  

anlamıyorlar, anlayamazlar asosyalliğin ne olduğunu, ne gibi zorluklar yaşattığını 

Zira;

Kolu Kopan birini anlıyorum desem? ne kadar anlayabilirim? anlayabilmem için illa benimde kolumun kopması lazım, buda aynı şey hocam 

yani demek istediğim şu, Birşeyi yaşamadan, o şeyin ne olduğunu anlayamazsın hocam. 

Alıntıları Göster

Sosyalliği gümüş tepside sunulmuş ve sonradan bıkan asosyal güzellemecileri pek anlayamayacaktır

Ben de gerçekten insanlardan bıkmanın ne olduğunu anlayamayabilirim belki

Ama yalnızlığın çözüm olamayacağını anlayabilirim

Hiç kafasını kaldırmadan çalışan birisinin bile bir gün kafasını kaldırırken sadece duvarın kendisini gördüğünde hissedeceği boşluk duygusu bir gün dindiremeyeceği noktaya gelince ortada ona sarılıp rahatlatacak birilerini bulamayabilir

• Su sat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yazılım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.