Şimdi Ara

Asosyal, aseksüel ve apateist oldum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceleri asosyaldim asosyalliğimle beraber artık aseksüel ve apateist oldum, gerçekten bir arkadaş edinmek istemiyorum artık kadınınada erkeğinede transseksüelinede ilgi duymuyorum bunla beraber Allah’a ne inanıyorum ne inanmıyorum şahsen Allah’ta umrumda değil artık sıkıldım herşeyden cidden insanlardan’da seksüelite’dende Allahtan’da.

Allahın yarattığı tüm insanlardan kazık kolpa yedim aşk ve cinselliktede kaybettim Allah var dinler, melekler, kitaplar, peygamberlerde var ama hiçbiri umrumda değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akşam git bi pavyon yap. Olmaz böyle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış hapı seçmişsin
  • Hayatından memnun olduğun sürece problem yok. Toplumun, seni mutlu edeceğini iddia ettiği aktiviteler seni mutlu edecek diye bir şart yok. Ancak bunların eksikliğinden doğan bir inkar da yaşıyor olabilirsin. Bu yüzden tensel ve duygusal deneyimler için çabala derim. Yine de tat vermiyorsa kendi hayatını istediğin gibi yaşama özgürlüğüne sahipsin ve kimsenin bunu yargılama hakkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

Hayatından memnun olduğun sürece problem yok. Toplumun, seni mutlu edeceğini iddia ettiği aktiviteler seni mutlu edecek diye bir şart yok. Ancak bunların eksikliğinden doğan bir inkar da yaşıyor olabilirsin. Bu yüzden tensel ve duygusal deneyimler için çabala derim. Yine de tat vermiyorsa kendi hayatını istediğin gibi yaşama özgürlüğüne sahipsin ve kimsenin bunu yargılama hakkı yok.

Hocam saçma sapan bir hayat yaşıyorum aslında iyi bir hayatta yaşayabilirdim, inancım var müslümanım ama artık formalite icabı, Allah’ın yarattığı hiçbirşeyden fayda güzellik iyilik görmedim “yemek gıda harici”

gerçekten sıkıldım insanlar, hayat, din, Allah umrumda değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

Hayatından memnun olduğun sürece problem yok. Toplumun, seni mutlu edeceğini iddia ettiği aktiviteler seni mutlu edecek diye bir şart yok. Ancak bunların eksikliğinden doğan bir inkar da yaşıyor olabilirsin. Bu yüzden tensel ve duygusal deneyimler için çabala derim. Yine de tat vermiyorsa kendi hayatını istediğin gibi yaşama özgürlüğüne sahipsin ve kimsenin bunu yargılama hakkı yok.

Hocam saçma sapan bir hayat yaşıyorum aslında iyi bir hayatta yaşayabilirdim, inancım var müslümanım ama artık formalite icabı, Allah’ın yarattığı hiçbirşeyden fayda güzellik iyilik görmedim “yemek gıda harici”

Seçimin dışı doğduğun coğrafyanın sana dayattığı mantıksız inançların umurunda olmaması kötü bir şey değil. Ancak biyolojik olarak sosyal bir çevre ve güçlü duygusal ve tensel bağlar kurduğun birisi mutluluk duymanı sağlayan şeyler. Psikolojik destek alarak küstüğün yaşam tarzına olan bakışın değişebilir. Tabi değişim istiyorsan, bunun dışında hedeflerin hakkında kararlı ol ve gerçekleştirmeye çalış. Bir kere yaşama hakkın olan hayatında en azından akademik olarak ve kariyer olarak bir yerlere gelmeye çalış derim. Öbürleri bir şekilde çözülebilir ama yalnızlık psikolojik ve fizyolojik olarak zamanla yıpratıcı olabilir bunu da unutma. Seni yüz üstü bırakan, güvenine, arkadaşlığına ihanet eden insanlar istatistiksel olarak karşına çıkmak zorunda ama hayatında olmasaydı ne yapacağını bilemeyeceğin arkadaşların ve eşlerin de bu havuzun içinde. Dünya çok kalabalık ve ilginç, eğlenceli, anlayışlı insanlarla dolu, ümidini kesme bu insanlardan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

Seçimin dışı doğduğun coğrafyanın sana dayattığı mantıksız inançların umurunda olmaması kötü bir şey değil. Ancak biyolojik olarak sosyal bir çevre ve güçlü duygusal ve tensel bağlar kurduğun birisi mutluluk duymanı sağlayan şeyler. Psikolojik destek alarak küstüğün yaşam tarzına olan bakışın değişebilir. Tabi değişim istiyorsan, bunun dışında hedeflerin hakkında kararlı ol ve gerçekleştirmeye çalış. Bir kere yaşama hakkın olan hayatında en azından akademik olarak ve kariyer olarak bir yerlere gelmeye çalış derim. Öbürleri bir şekilde çözülebilir ama yalnızlık psikolojik ve fizyolojik olarak zamanla yıpratıcı olabilir bunu da unutma. Seni yüz üstü bırakan, güvenine, arkadaşlığına ihanet eden insanlar istatistiksel olarak karşına çıkmak zorunda ama hayatında olmasaydı ne yapacağını bilemeyeceğin arkadaşların ve eşlerin de bu havuzun içinde. Dünya çok kalabalık ve ilginç, eğlenceli, anlayışlı insanlarla dolu, ümidini kesme bu insanlardan.

Şu dünyada herşey zaten seçimim dışı hocam, hiçbir şey istediğim gibi gitmiyor, senin bahsettiğin güzel konuşma için tekrardan yeni doğmam lazım yalnız herşeyi Allah değil benim belirlemem lazım, anlatsam şurada cidden zaman yetmez Allah dahil tüm yarattığı insanlar hainlik yaptı bana hemde çok büyük, benim yerimde başka biri olsa ateist olmuştu bunları yapmıyorum yapmayacam ama gerçekten artık Allah ve yarattığı insanlar ve geri kalanı umrumda değil, müslümanım ama nüfus cüzdanında bundan sonra umursamayacam, bana uyguladığı imtihan gerçekten çok zor sadece bir imtihan değil birkaç tane var yaşamayada hevesim kalmadı, din ve Allah'ın emri gereği intihar'da etmeyecem hiç birşeyi umursamayacam, Allahın yarattığı insanlardan arkadaş istemiyorum, aşk, cinsellik istemiyorum hiçbirşey yapmak istemiyorum, Allah'ın ne yapacağı ne yaptığını bilmek istemiyorum umrumdada değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.