Şimdi Ara

Aslında bizim beynimiz yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beynimizin bizi var. Hiç böyle düşünmüş müydünüz

• Valla doğru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

Valla doğru

hocam yaş kaç merak ettimde avatarınız güzel olmuş.Dedektif kedi var.
  • rainfall2535 R kullanıcısına yanıt
    Sence kaç gösteriyorum Sağol hocam pixel art seviyorsan pixeljoint.com'da çok güzel görseller var ben de oradan bulduydum.

• quote:

Sence kaç gösteriyorum Sağol hocam pixel art seviyorsan pixeljoint.com'da çok güzel görseller var ben de oradan bulduydum.

olgun gösteriyorsunuz.
  • Beynimizin bizi olması için, beynimizin olmaması mı gerekiyor? Biz mi beyinden çıkarız yoksa beyin mi bizden çıkar? Aslında beyin bedava.

• Sadece çalıştığını test etmek için bir kere kullanıldı. Dh ikinci el

Fenomen satıcılar.

• İnsan ve canlı dediğin şey, kendi yaraları için ortaklaşa çalışan gen ağırlıklı yapılardır. Beyin bu çıkarcı işgalcilerin baskısından bir miktar kurtulabilmemizi sağlayan yegane şeydir. Sen sanıyor musun ki istediğin için çiftleşip çocuk yapmak istiyorsun. Genlerinin genel hedefi, hayatta kalmak ve nesillerini devam ettirmektir. Seni aracı olarak kullanırlar. Yararlı birer parazit gibi. Tek fark birbirimize muhtaç olmamız. Tek başımıza yaşama şansınımız yok. "Birbirimize" kelimesi biraz yalnış kaçtı sanırım. Beyin ve genlerin demek daha doğru olur gibime geliyor. Zira bizi oluşturan şeyler bunlar. Genler Ne zaman ne yapman gerekitiği konusunda sana yardımcı olurlar çünkü nesillerini devam ettirmeleri ve yaşamaları gerekir. Kanaatimce konu başlığı

"Genlere sahip değilsiniz, genler size sahip " olmalıdır.

• Konuyu açan arkadaşım seni ciddiyete davet ediyorum

• Harika bu tespit

• quote:

Valla doğru

Şuna bi göz at bro;

https://en.0wikipedia.org/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvVHJpdW5lX2JyYWlu

Bu arada YALE üniversitesinin youtube'ta psikoloji dersleri varmış onlara başladım, süper lan acayip sarıyo sen de başla beraber muhabbetini yaparuk

• Mutatio kullanıcısına yanıt
    Aynen çok güzel bir konu bu ya..

Dersler baya güzel gözüküyor ilk fırsatta bakıcam sağol. Alfa'nın afektif nörobilim diye bi kitabı çıktı yakınlarda, belki ilgini çeker tam aradığımız şeye benziyo.
  • quote:

Aynen çok güzel bir konu bu ya..

Dersler baya güzel gözüküyor ilk fırsatta bakıcam sağol. Alfa'nın afektif nörobilim diye bi kitabı çıktı yakınlarda, belki ilgini çeker tam aradığımız şeye benziyo.

lan bak 50 kağıt basarım kitap dandik çıkar bağırsaklarını dökerim he

• Mutatio kullanıcısına yanıt

• Doğru bizi zincirleyen de kafesleyen de beynimiz ..

• birbirine bağlı şeyler o yüzden o ona ait bu buna ait diye ayırt edemezsin. Bir bilgisayar gibi düşün kararları veren harekete geçiren beyin olmasına rağmen atıyorum kalp olmadan sistemi çalıştırma şansın var mı yok kalbi beyinle kontrol edebiliyor musun hayır.Birbirlerine monte edilmeden duran işlemci anakart ram hdd monitör vsvs den farkı yok herbirinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawbreaker

birbirine bağlı şeyler o yüzden o ona ait bu buna ait diye ayırt edemezsin. Bir bilgisayar gibi düşün kararları veren harekete geçiren beyin olmasına rağmen atıyorum kalp olmadan sistemi çalıştırma şansın var mı yok kalbi beyinle kontrol edebiliyor musun hayır.Birbirlerine monte edilmeden duran işlemci anakart ram hdd monitör vsvs den farkı yok herbirinin.

https://youtu.be/K2rO0nZeCZA?t=5
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.