Şimdi Ara

ßaslıca para kasma yolları...(Acıkladım) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
88.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Guzel bılgıler ama bı yanıda sansa baglı dıye dusnuyorum.Sahsen ben 10 gb Lık gem kırdırdım.Sansım yaver gıttı harcadıgımdan fazlasını gerı aldım.Bu gem yada kutular tamamen sansa baglı aslında bıraz aksıyon bıraz da macera arayanlar bu lafım sıze eger sıkıldıysanız oyundan macera arıyosanız dırek gem yada kutu kırdırmaya hadı bakalım :) begenmeyen varsa rahatlıkla kızabılır bana :)
  • Teşekkür ederim güzel bir paylaşım..Birçok paraya ihtiyacı olan insanlara faydası olur.
  • ßirşey Meraq Ettimm AbysLer NeyLerden Çıqıyoo...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lampar

ßirşey Meraq Ettimm AbysLer NeyLerden Çıqıyoo...?

http://www.swfcabin.com/swf-files/1295302480.swf
  • 3)Dark Mare(60+ Warriorlar icin)

60 LeveL olan bir warrior un healer bir arkadası varsa aksama kadar DM kesmesi 1 ayda onu milyarder ve item manyağı yapabilir.Her 15 DM den en az 3 tane High class item düsüyo.Bu sekilde cok hızlı para yapabilir warriorlar .

Bu doğru değil 1 saat kestik birşey çıkmadı
    Dread Mare' de kestik gene boş gene boş Dm keserken 2 tane boss kestik onlarda boş yanyana doğdular :D
  • oyun bilgisi ve her turlu itemi tanidiktan sonra
    knighta para kasmak zamanla alakali bi hale geliyor.
    ne kadar gerizekali olursan ol mutlaka kendi capinda para kasarsin

para kaybetmek yada yerinde saymak istiyorsanda
    benim gibi bi mage ac kasmaya calis.
  • 3)Dark Mare(60+ Warriorlar icin)

kesinlikle yalandır. haftaların geçti o DM de verdiği elixir cleavardı. Arada raptor düşüyodu o da pot parasına anca denk geliyordu.
    Pis Dm'ler Kaka Dm'ler
  • Konunun açıldığı tarihte DM en iyi para kasma yollarından biriydi yalnız hatta yazdığı herseyden para güzel kasiliyordu az rezzerlik yapmadım zamanında
  • Bir şey eklemek istiyorum 2 tane pcniz varsa ezik rogue aç fplerini bas chitinlerini sat her chardan 22 m Veya 2 pc yerine multin varsa ... C-east da öle öle 1.5 gb kastım o para ilede 1 gb ticaretle kastım simdi 2.5 gb var

• güzelmis simdi bu taktikler cok tutar
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.