DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
ßaslıca para kasma yolları...(Acıkladım)
169
Cevap
0
Favori
87.403
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> ßaslıca para kasma yolları...(Acıkladım)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      14 Mayıs 2006 02:43:51 Konu Sahibi
      Arkadaslar...Bu topicde para kasma yollarını anlatmak istedim.Neden mi?Aramızda son zamanlarda gördüm ki paraya ihtiyacı olan bircok arkadasımız var...İnsallah yardımcı olur.Alıntı değildir.Kendm yazdım.

1) Abyss

Arkadaslar abyss te para kasmak demek icinden parayı toplamak demek değildir.Abyss de para kasılmaz
      abyss kasıp satarsınız.İcinden cıkan para cok azdır cünkü.1 hafta boyunca abyss te kasıp satarsanız cidden cok büyük kar a gecmis olursunuz.150-200 Abyss e Shard IB vs. Değisen var.Ve abyss leri toplayıp kırdırıp cıkan item ları upgrade edebilir ya da satabilirsiniz.Ayrıca Provoker warrior olursanız abyss de cok hızlı para ve abyss kasabilirsinz.

2)Boss(Warriorlar icin)

Warirorlar icin en iyi para kasma yolu Boss avlamaktır.Sağlam bir clanınız olursa ve charınızda sağlamsa
      BolBol boss kesip item cıkartır ve satarsınız.Bu sekilde cok hızlı para ede edebilirsiniz.

3)Dark Mare(60+ Warriorlar icin)

60 LeveL olan bir warrior un healer bir arkadası varsa aksama kadar DM kesmesi 1 ayda onu milyarder ve item manyağı yapabilir.Her 15 DM den en az 3 tane High class item düsüyo.Bu sekilde cok hızlı para yapabilir warriorlar.

4)Goblin

İste benim tercih ettiğim yöntem!Aksama kadar 150-200 tane Goblin kasıp satarsanız zamanla cok zengin olursunuz.Cok kolay satılıyo zaten Goblinler.Tavsiye ettiğim yöntem bu.

5)Upgrade
      Geldin en hızlı ve yüksek para kazandıran bölüme.Oyunda eğer sanslıysanız Upgrade edip item satmanızı tavsiye ederim.Upgrade kücük basıyabilirisniz +7/70 Sword Breaker basıp satarak.Zamanla +8 basıp satarsınız ve sonra Mirage Dagger upgrade edersiniz.Cok para kazandıran upgrade bölümünde gün gelir cok sans sız olursunuz ve cok büyük zararlara girebilirsiniz.6)Pot. Basıp satma(Healer 60+ Priest lar icin)
      Healer 60+Priest lar sundriesten fawors yapma kağıdını alıp yanlarına ayriyetten en dandik 45 lik pot. alıyolar
      ve tam bilmiyorum.Sanıyorum ki great priest helena ya veriyolar.kac tane 45 lik ve scroll verdiyseniz o kadar 720 HP pot oluyo

7)StoneOfLife(ReZzeR lar icin)

Rezzer olup aksama kadar ölen adamları kaldırıp tas kasabiliriniz.bir tası 19 k dan satar

günde 250 tas kasarsanız=5 m para eder ki bu günde inanılmaz bir kar olur ve hergün aynı kar ı elde edebilirisiniz.

8)Lunar War
      Arkadaslar belki biliyosunuzdur.Lunar war olunca arenada her kestiğiniz kisiden 10 k geliyo.Bu sekilde cok hızlı para kasabilirsiniz.Ama charınızın sağlam olması lazım.Kolay gelsin

9)Enchant Scroll...
      Arkadaslar kalluga da bulunan ancient ve treant ları keserek Enchant scroll düsürebilirsiniz.Armor Enchant scroll Ancient lardan.Weapon Enchant scroll Treant lardan düser.Treant lar su anda Bug da olduğu icin sadece Armor Enhant Scroll kasabilirsiniz.

10)Ticaret...
      Ticaret aynı upgrade gibi cok hızlı ve yüklü miktarda para kazandırır.Piyasayı takip edip item alıp satmanız.Sizi zamanla zengin yapacaktır.Bunu yaparken sabırlı olmanız lazım.Bazen kazık yiyebilirsinz.Ya da aldığınız item dupe cıkabilir.Ama her ne olursa olsun cok iyi bi para kasma yöntemi.

Elestirilere acığım...Olumlu ya da olumsuz görüsler olabilir...Sonucta zevkler ve renkler tartısılmaz

İnsallah foruma yararı dokunur.Yazım hataları icin simdiden özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K2MosTHackeR -- 19 Mayıs 2006; 19:07:53 >

|
      |

http://s3.bitefight.net/c.php?uid=73816 Lütfen Tıklayın Da 1-2 Altın Kazaniyim.

Hayatı bir suya benzetirsek,Aşk bizi o suda boğan en önemli etkendir.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Mayıs 2006 03:02:41
      güzel bir çalışma sağol
      |
      |

Sick Boy

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki, aynı hatada ısrar etmenin anlamı yok. Jean P. Sartre

Bir şeyi kaybetmenin verdiği korku, ona sahip olmanın verdiği istekten daha güçlüdür.Anonim
      Klasik, herkesin okumak isteyip de kimsenin okumadığı kitaplara verilen isimdir.Mark Twain
      14 Mayıs 2006 03:41:09
      güzel açıklama saol
      |
      |

NiCK:BaRRie Lvl:45 Nation:KaruS Job: BuFF-HeAL Clan:GanGsters
    • Emekli Yönetici
      2035 Mesaj
      14 Mayıs 2006 04:00:37
      bilgisi olmayanlar icin ek bilgi . guzel ellerinize saglik :)
      |
      |

• Çavuş
      45 Mesaj
      14 Mayıs 2006 04:19:25
      Afferim abim ii olmuş
      |
      |

Selamlar Saygılar
    • Binbaşı
      1062 Mesaj
      14 Mayıs 2006 04:20:01
      Tabi ticaretde var. Ama maradondan çıkmamanız lazım. (Bi ara günlerimi maradonda gecirdim diyebilirim :)
      Bazı oyuncular çok ucuza mal koyabiliyolar (piyasayı çok iyi takip etmeniz lazım) onları alıp normal fiyattan satarsanız güzel kar etmiş olursunuz. Sadece elinden cıkarmak için ucuza mal koyanların dışında kimisi yanlış fiyat da yazabiliyor (örnek: Bi zamanlar olarak 130 milyonluk +6 ix i, 13 milyona almıştım ve bunun gibi daha niceleri olabiliyor)

Kısaca ex yada np kasmaktan sıkıldığınızda piyasayı turlayın derim.
      |
      |

GERÇEK ŞEYTAN İÇİMİZDEKİ ŞEYTANDIR..İÇİMİZDEKİ ŞEYTAN İYİ İNSANLARIN KÖTÜLÜK KARŞISINDAKİ VURDUMDUYMAZLIĞIDIR
      14 Mayıs 2006 08:16:02
      bence en iyisi abyss çünkü 1 ayda 100 tane abyss topladım 3 milyondan sattı8m zengin oldum
      |
      |

LoL
    • Yüzbaşı
      424 Mesaj
      14 Mayıs 2006 08:26:27
      SAGOL YENI BASLAYANLARI ICIN GUZEL BILGILER.EVET BU PARA OLAYI CEYBERDA BITIYOR NEREDEYSE MILLET KASMAK ICIN MANA PARASI BILE BULAMIYOR ARTIK MARKETTE SATILMAYAN MALLAR MARKETE KONULUYOR ARTIK BUDA FENA OLMUYOR MILLET NE ITEMLER SAKLAMIS OLE YAWWW SIMDI HEPSI PIYASADA YAKINDA +8 OLAN MARKETTEN SATILMAYAN ITEMLER MARKETE KONULACAK HERHALDE
      |
      |

LvL:81
      Clan: GEZGİNLER
      Nation:ORC
      Server:carnak
      Id:TheFaint
    • Yüzbaşı
      617 Mesaj
      14 Mayıs 2006 08:31:16
      UPGRADE YYONTEMİ WE ABYS TEN İİ PARA KAZANILIR BENCE
      |
      |

• 14 Mayıs 2006 09:56:09
      senin dediğin yöntemler piyasaya göre değişir mesela edana piyasası ucuz olduğu için goblinden çıkan paralar sayesinde bile acayip kar sağlanıyor dier serverlarda ise daha çok goblinlerden çıkan para pot parası olarak kullanılır vede anca goblin parçaları sataşından para kazanırsın yani goblin parçasıda az para değil hani
      |
      |

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

MSI 970A-G43 - FX X6 6300 - Sapphire R9 270X OC 2Gb - GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram - DEEPCOOL GAMMAX S40 CPU Cooler - CORSAIR CARBIDE SERİSİ WAMP/SPEC-01 80PLUS 550W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA
    • Yüzbaşı
      268 Mesaj
      14 Mayıs 2006 10:14:40
      aynısını daha önce okumuştum.ama yinede saol.yani paraya ihtiyacı olan bir çok fakir oyun mağdurumuz var.
      |
      |

• Binbaşı
      1144 Mesaj
      14 Mayıs 2006 10:19:24
      yararlı topicc !!

saolasın

|
      |

Ağlayan gözler aslında
      Gülermiş bakarken ardından
    • Er
      8 Mesaj
      14 Mayıs 2006 10:59:06
      [image]BEYLER SİZE EN İYİ KARAKTER YÖNTEMİNİ SÖLEYEM.DİKKATLE OKUYUN

ŞİMDİ BİLİYORSUNUZKİ EDENA VAR.BURASI ÇOK FAZLA UCUZ.İLK ÖNCE BURADA BİR ADAM AÇIYORUZ.İNSANSAN ASGAYA GİT KÖPEKLERDE 35YAPIYOLAR ADAMALAR.DAHA SONRA ABYSS YAPACAN .BİRAZ PARA KASTIKTAN SONRA NORMALDE PAHALI OLUP EDENADA UCUZ OLAN BİŞİLER AL BANKAYA KOY.BEN MESELA MAGE AÇTIM 41LVL OLDU.3M E ELİXİR STAFF +2 ALDIM.KASAYA ATTIM.KENDİM KULLANIRIM LVL50DE ANCA.OKÇUNA İB ALDIM 2,5M.KASAYA ATTIM

ŞİMDİ ASIL AMAÇ.BU SERVER ENİ AÇILDIGINDAN DOLAYI ÇOK UCUZ YAZA DOĞRU PAHALANACAK.%100
      GARANTİ EDERİM.EŞYALARI AL MAGEYESEN 35KAGIDIDA AL.KASANDA DURSUN YAZIN BEN O ELİXİRİ AN AZ 100M DEN VERİRİM İB İSE 50-60M EDER.GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN.

KİŞİSEL MESAJLARINIZI E-MAİLİME ATIN.
      quote:

[/image]
      |
      |

MADEM TÜRKSÜN GÖSTER ÜRKSÜN
      14 Mayıs 2006 11:01:40
      Teşekkürler ama ben şu yönden katımıyorum.sadece wariorlar bos keser diye bişey yok.arkasına healler koy 2 3 tane rogeoda keser...ama yinede sağol.
      |
      |

Nİck:NeroN LvL:62 Clan:RiseOfTurks Server:Manes job:Shadow Vain NP:56k :((
      14 Mayıs 2006 11:27:34
      Thank You Very Very | Kiss
      |
      |

Uu® :P den PisLiqUu® Oldu

KO'ya Başlamadan Önce Nasıl Bırakacağını Düşün

YanındaKırmızı OlmayanSarıdan HayırGelmez
    • Yüzbaşı
      624 Mesaj
      14 Mayıs 2006 11:31:46
      bugün gördüm rogue atilla kesti.arkada da novacı vardı ama aynı parti değil.kutu roguea çıktı.dedim ne düştü.adam kurdu dükkanı priest pendant düşmüş
      |
      |

• Teğmen
      246 Mesaj
      14 Mayıs 2006 11:40:08
      güzel daha önce verilmiş ama konu çöplüğüne dönen bi forumda yeni arkadaşların gömesi açısından iyi olmuş.
      |
      |

Just remember tha a victory is not forever...
      14 Mayıs 2006 11:42:10 Konu Sahibi
      Öyle boss lardan bahsetmiyorum...Talos Tk. vs..
      |
      |

http://s3.bitefight.net/c.php?uid=73816 Lütfen Tıklayın Da 1-2 Altın Kazaniyim.

Hayatı bir suya benzetirsek,Aşk bizi o suda boğan en önemli etkendir.
    • Onbaşı
      24 Mesaj
      14 Mayıs 2006 12:26:02
      aga guzel olmus ellerıne saglık
      |
      |

link: :_BaD_BoY_LorD_
      server :ARES
      ırk :KARUS
      job :ARCHEY
      lwl :55 (artmakta)
      14 Mayıs 2006 12:36:31
      Her 15 DM den en az 3 High Class item düşüyor dedin yani eşitlersek 5 DM de bir high classmı düşüo? o zaman neden DM spotları hep boş oyunda binlerce +60 wariror war neden arkaya healler alıp DM dönmüolar?
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
5,207
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.