Şimdi Ara

Aslan mı Kaplan mı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
28.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslan sudan falan korkmaz gerektiğinde timsahtan bile yemeğini kaparhatta belgeselide vardır.erkek aslanlar da tek takılır.yavruları yemesinin tek nedeni onların dengeyi bozucak şekilde gelişmemelerini ve gücünü ispat etmek için oysa ki annelerini öldürüp tüm nesli de bitirebilirlerdi.
  • Kaplan alır.
  • ya o şahdamarı olayı bana kalırsa tamamen şans :D ilk hamleyi yapan kazanmış gibi bişey :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeveloperROCK

http://www.youtube.com/watch?v=D_PHs-kbypo al buda videosu

Ben de ciddi bir şey sanıyordum
  • Sibirya kaplanı en iri kedidir ve en iri aslandan yaklaşık olarak 100 kg daha ağırdır ve buna göre de cüsse farkı vardır. Erkek aslanın en büyük özelliği ise çok iyi dövüşçü olmasıdır. Kaplan diğer hayvanları öldürmeye programlanmışken, erkek aslan diğer erkek aslanlarla dövüşmeyi birincil görev edinmiştir.

Ama sonuçta, hiçbiri karate bilmediğinden ve aynı özelliklere sahip olduğundan, Kangal alır diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

Liger alır ( Lion - Tiger Melezi )
     Aslan mı Kaplan mı

Aslan mı Kaplan mı

gerçekmi ya bu
  • Kaplan daha iri olduğu için yenebilir ama belli olmaz tabi
  • Kaplan her açıdan avantajlı. Hız, çeviklik, irade, konsantrasyon.
  • benim babam döver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Konu kapanabilir.

Kaplan tek bir pençe darbesiyle aslanı öldürmüş!

Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) Hayvanat Bahçesi’ndeki bir kaplanın, sadece kolun geçebileceği kapı aralığından, pençesiyle yakaladığı aslanı boyundaki şahdamarından yaralayarak öldürdüğü bildirildi.

Aslan mı Kaplan mı

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, bugün bazı basın organlarında “Mafyanın kaplanı aslanı parçaladı” başlığıyla yer alan haberlerle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada şunlar kaydedildi:
    “AOÇ Hayvanat Bahçesi’ndeki bir kaplan, 4 Eylül 2010 tarihinde sadece kolun geçebileceği kapı aralığından, pençesiyle aslanı boyundaki şahdamarından yaralamış ve aslan ölmüştür. Kaplanın demir parmaklıkları genişletmesi, aslan kafesine geçmesi ve içeride onu parçalaması kesinlikle söz konusu değildir. AOÇ Hayvanat Bahçesi, hem yerel hem de uluslararası standartlara uygun işletilmekte olup herhangi bir güvenlik zafiyeti söz konusu değildir. 1933 yılından beri işletilen Hayvanat Bahçesi, hem hayvanların hem de ziyaretçilerin güvenliği açısından hiçbir risk taşımamaktadır.”

Kaynak: Milliyet

Aslan daha küçükmüş
  • up up
  • kangal
  • ASLAN BEYLER BOŞUNA YAZMAYIN SONUÇTA KAVGADA EKİP İŞİDİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

Orijinalden alıntı: Reticlum

Kangal alır.

+1

Bunu yazmak için girmiştim.
  • kaplan
  • Her konuda mutlaka kangal alir lafini yazmasaniz olmaz !!

Biri bir espiri yapar digerleri illa b*nu cikarir .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Her konuda mutlaka kangal alir lafini yazmasaniz olmaz !!

Biri bir espiri yapar digerleri illa b*nu cikarir .....

Kangal alır.
  • kangal alır buda videosu:

• su an ki en büyük kedi bir kaplan türü..manurya kaplanıyıd galiba tam emin değilim..
    smilodon yani kılıc dişli kedi en iri aslandan bir %25 daha büyükmüş...tam bir kas yığınymış..
    ama ondan daha büyüğü amerikan mağara aslanı.... o da smilodondan %50 daha büyükmüş..bilinen en büyük kedide budur...national geograpic belgesellerinden edinilmiş bilgilerdir...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.