Şimdi Ara

'ASLA ALMAM' Dediğiniz araba hangisi ? (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.286
Cevap
11
Favori
121.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alman olmayan ve dizel olan arabayı asla ama asla almam :)

Benimde tercihim bu.
  • Büyük sözüme tövbe ama yeni auris tata ve kuş serilerini almam.
  • broadway almam :) o teneke nasıl o kadar para eder????
  • Asla almayacağım iki model ve ayrıca iki marka var. Tipsizlikte uzak ara ilk ikide olan Nissan Juke ve Skoda Yeti. Markalarda da amblemlerinden dolayı birincisi Chevrolet.:Haç sevmem. Ve tabii ki Audi asla almam. (Yuvarlakları sevmem)
  • 94 sonrası renault , hyundaı , Fiat, Honda City, almam Genelde herkes reno demiş haklılar zaten şirketi olanlar için ideal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATAKSEVER

Asla almayacağım iki model ve ayrıca iki marka var. Tipsizlikte uzak ara ilk ikide olan Nissan Juke ve Skoda Yeti. Markalarda da amblemlerinden dolayı birincisi Chevrolet.:Haç sevmem. Ve tabii ki Audi asla almam. (Yuvarlakları sevmem)

+1 ve Alfa Romeo
  • Ne çok Reno düşmanı varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ancakveancak

toyota reklamında ki arka plan müziği hala kulaklarımda çınlamakta

toyota almayacağım araçlar arasında 1. sıradadır. mümkünse avrupa araçlarından da şaşmam.

not: yine büyük konuştum 1 yıl içerisinde toyota almak zorunda kalırsamda şaşırmam

Ah VW ciler ah

Yani bıraktınız tatayı vegayı filan toyota dediniz yine

• Kesinlikle almam demek yanlış olur ama Honda Hyundai Kia ve Toyota'ya mümkün olduğu kadar binmemeyi düşünüyorum Renault peugeot binerim ama bunlara binmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle büyük konuşmamak gerektiğini belirterek başlayayım

evvela
    tofaş şahin:))
    ikincisi golf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

citroen in saxo hariç bütün arabaları leşlik dandiklik abidesi hele o c4 sedan

genel olarak citroenlerde ne gibi leşlik var? ayrıca c4 sedandaki özellikle leşlik nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

quote:

toyota almayacağım araçlar arasında 1. sıradadır. mümkünse avrupa araçlarından da şaşmam.

not: yine büyük konuştum 1 yıl içerisinde toyota almak zorunda kalırsamda şaşırmam

Ah VW ciler ah

onları arabadan saymıyorum

ama kabul et çok kötüydü o reklam müziği

• asla fransız arabası almam. renault, citroen, peugeot asla almam. fiat ve dacia da almam onlar da dandik.
  • 2007 reno symbol dizel kullaniiorm. burdaki reno dusmanlarina ve yorumlarina cok guldum.d arabam 20 kurus yakior ve sizin o alman otolariyla carpissa 2 3 lokal boyaya kapanir yaralari ama size pert raporu cikar bilmem anlatabildimmi :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

quote:

Ah VW ciler ah

onları arabadan saymıyorum

ama kabul et çok kötüydü o reklam müziği

kötüydü evet

toyota kadınları ve çocukları hedef alıyor sürekli, onlara sormak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: suha52

2007 reno symbol dizel kullaniiorm. burdaki reno dusmanlarina ve yorumlarina cok guldum.d arabam 20 kurus yakior ve sizin o alman otolariyla carpissa 2 3 lokal boyaya kapanir yaralari ama size pert raporu cikar bilmem anlatabildimmi :-)

Maalesef anlatamamışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

quote:

2007 reno symbol dizel kullaniiorm. burdaki reno dusmanlarina ve yorumlarina cok guldum.d arabam 20 kurus yakior ve sizin o alman otolariyla carpissa 2 3 lokal boyaya kapanir yaralari ama size pert raporu cikar bilmem anlatabildimmi :-)

Maalesef anlatamamışsınız.

Bencede çok mantıksız symbol nere bi opel vw bmw nere
  • quote:

sümbül sağ kalırsa çarpışmadan sonrasını düşünürüz be hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdf

Kesinlikle almam demek yanlış olur ama Honda Hyundai Kia ve Toyota'ya mümkün olduğu kadar binmemeyi düşünüyorum Renault peugeot binerim ama bunlara binmem

en sağlam arabalardan olan Honda ve Toyota ile ilgili ne gibi bir hatıran oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_candan

quote:

Orijinalden alıntı: rdf

Kesinlikle almam demek yanlış olur ama Honda Hyundai Kia ve Toyota'ya mümkün olduğu kadar binmemeyi düşünüyorum Renault peugeot binerim ama bunlara binmem

en sağlam arabalardan olan Honda ve Toyota ile ilgili ne gibi bir hatıran oldu.

Şirket politikalarını sevmiyorum japon kore arabalarını sevmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.