Şimdi Ara

'ASLA ALMAM' Dediğiniz araba hangisi ? (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.286
Cevap
11
Favori
121.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taşkafa

Bedava bile asla istemediğim bir araba ALFA ROMEO Neden derseniz logosu haçlı seferlerine katılan şövalyelerinin kalkanları gibi..Asırlar boyu Küdüsü alacağız diye milyonlarca insanı öldürdüler, kendileride Anadolu topraklarında yok olup gittiler..İşte o arabaya baktıkça her tarafı haç dolu tüylerim diken diken oluyor..Ön logo, arka logo, direksiyon, dört tekeri her tarafı haç dolu ....Bana çok itici ve ters geliyor..

Nick mesaj uyumu olmuş...

Şahin, Doğan, Kartal demeye gerek yok sanırım. Onun dışında Peugeot, Citroen ve Renault'lara uyuz oluyorum. Asla almam diyebileceğim araçlar ise çakma Çin markaları.

• Almayacagımı bılmem de alamayacagım ohoooo kum gibi ne sen sor ne ben söylemeye ugrasayım
  • tata ve çin arabaları asla almam.
  • Mercedese binemiyorsam Japondan inmem.
    Diğerleri bana göre hikaye. Zırt pırt serviste uğraşamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz almaya durun bütün markaların sahipleri havuzlu villalarında kokteyllerini yudumluyor hergün
    Neyin peşindesiniz yani

• Fiat, Reno bu iki markaya özellikle gıcık oluyorum nedense hele fiat asla almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeb2734

Fiat renault
    İğrenc

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Fiat, Reno bu iki markaya özellikle gıcık oluyorum nedense hele fiat asla almam

Türkiye'ye yatırım yapıp çokca insana istihdam sağladığı için mi ?
    Türkiyede binlerce insan o markalar sayesinde evine ekmek götürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 24 Şubat 2013; 13:18:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

quote:

Fiat renault
    İğrenc

quote:

Yakıt tüketimi konusunda ve fiyat konusunda uygun olabilir ama benim için tercih sebebi olmaz çünkü gerçekten rezalet bütün arabaları

• quote:

quote:

quote:

Fiat renault
    İğrenc

quote:

Yakıt tüketimi konusunda ve fiyat konusunda uygun olabilir ama benim için tercih sebebi olmaz çünkü gerçekten rezalet bütün arabaları

yaş kaç ?
    Fiat Freemont ile Renault Laguna Coupe yi inceledin mi ?

• reno hakkında yorum yapamam ama fiat hakkında yapılan "çok dandik" vs gibi sözler çok haksızca. araçlar kesinlikle çok dandik filan değil. fiyatının hakkını veren araçlar bence. ha ama derseniz aynı fiyatta başka bir araçla (toyota,honda vw, opel vs vs) fiat arasında kalsam fiatı tercih edermiyim bilmem, o ayrı mesele. istihdam ve yerli üretim hususunda jacobo'ya da katılıyorum kesinlikle. Rekor kıran VW çivi çakmıyor Türkiye'ye. aslında bunları protesto etmek lazım..
    Saygılarımla
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fiat renault
    İğrenc

quote:

yaş kaç ?
    Fiat Freemont ile Renault Laguna Coupe yi inceledin mi ?

sayın jacOBO, dediklerinize katılıyorum.

ama laguna coupe'ye veya freemont'a çıkmaya hiç gerek yok. clio bile sınıf standartlarının üzerinde bir araç. kaldı ki punto evo da hiç fena değil.

acımasızca, ''berbat, iğrenç'' gibi ifadelerle otomobil değerlendirilmesi yapılamaz.

iyi günler.

edit: asla almayacağım araç şudur diyemem ama nedense vw polo'ya hep mesafeli olmuşumdur. bu da distribütör yüzündendir herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut T. -- 24 Şubat 2013; 15:30:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erencoe

quote:

Orijinalden alıntı: NightClubİnMyLife

quote:

Orijinalden alıntı: ozhamarat

RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT
    RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT RENAULT

Öncelikle selamlar.Arkadaşıma şiddetle katılıyorum tek kelime ile ''RENAULT''.Diyeceksiniz imzanda fiat var evet aracım fiat linea ama ben 21 yaşındayım ve ilk arabam bu paraya az yakıtlı bunu buldum baba tarafından ise hep volvo mercedes opellerin içinde büyüdüm yetiştim ama babam beni hiç renoya bindirtmedi bende bu saatten sonra Allah güç verdği sürece asla binmeyi düşünmüyorum...

Allah sizide opel volvo mercedes arasında yaşlandırsın hocam bu böyle nesilden nesile sevgiyle sloganı gibi gitsin inşallah

Amin amin şimdilerde volvo s60 dizel bakıyorum :) hayallarimi süslüyor şu anlık bakalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: petrolhead

Büyük konuşmak istemiyorum ama bu aracı almam heralde :)

TATA NANO

tövbe bismillah efenim bu nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Slippery one Sabun

quote:

Orijinalden alıntı: petrolhead

Büyük konuşmak istemiyorum ama bu aracı almam heralde :)

TATA NANO

tövbe bismillah efenim bu nedir

O son resim ne öyle ya kaliteye (!) bakın.

• B sınıfında 1.2 motorlu
    C sınıfında 1.4 motorlu
    D sınıfında 1.6 motorlu

Araba almam. Turbolu olursa LPG düşünürüm :))
  • Çakal kasa BMW =)
  • SUV almam diyen arkadaş bence alttaki yazıyı okumalısın.

http://hangi-araba.blogspot.com/2012/06/hyundai-ix35-mi-kia-sportage-m.html
  • fiat 500
  • artık gelişen hizmet ağları ve teknoloji ile neredeyse bir çok araç denk seviyeye geldi sadece fiyatları düşük tutmak için kaliteden performanstan ve konfordan ödün veriyorlar reno düşmanlarına anlam veremiyorum adamlar Türkiye'de o kadar çok satıyor ki herkes mi aynı hatayı yapıyor??? tata diyorum bende ve az satması ve çok görünmemesi de beni haklı çıkarıyor sanki reno düşmanları selamlar :)
  • Asla asla demem. Akullanıcı profilinden dolayi olsa kuş serisini almam. Benim ilk aracım da 96 model Slx idi:)

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.