Şimdi Ara

AŞKINIZI UNUTMAK İÇİN (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben de bi kıza açık olmuştum 1.5 sene sevdim.. ama aynı sınıftaydık unutmak ne mümkün.. ben de öle midesiz değilim anında bi kız bulup çıkiyimm unutiyimm.. denk gelmezse gelmez işte.. çekiyosun acıyı zamanla unutuyosun..

hala aynı sınıftayız.. artık sevmiyorum..

sonunda bitti.. zor bir zamandı.. artık alıştım.. yeniden başladım..
  • kendinizi derslere verin.kariyer yapın.ii para kazanın.dostlarınızla olun.zaman geçtikçe başkasına ısınırsınız.ama inşallah unutmaya çalıştıgınızla karşılaşmazsınız.
  • Hala unutamıyorum.... bugün 2 ay oldu ayrılalı....

Ama unutmak için çaba gösteriyorum çünkü başka yolu yok... ya kızı tutcam kolundan zorla yanıma alcam(buda bana uymaz) yada unutmak için bişiler yapcam....

şu an para kazanmak ve zengin olmak için kafamı yoruyorum ki onu unutabileyim....

bu fikir pek yardımcı oldu denilemez gerçi....

Her gece gözlerimi kapadığımda , her sabah göslerimi açtığımda aklıma o geliyor

Çok Lanet Birşey Bu AŞK
  • eğer gerçekten seviosan unutulmaz acısı fln da geçmez, uzaklaşmak biraz hafifletebilir belki o kdr, başkasıyla birlikte olmak da fayda etmez, o başkasıyla her anında geçmişi düşünürsün, hep geri dönüş için bi umut kalır içinde, en iisi gidip vurmak o kızı, bölece en ufak bi umut kalmaz içimde
  • allah yardımcın olsun kardeş.güçlü olmaya çalış.bu hayattaki amacını unutma.düşünki o da böle üzülüyormu.değermi diye düşün?
    işe yarar bence...
  • rüzgar ne kadardar sert eserse essin kayadan götüreceği toz parçasıdır...Dh'nin erkekleri Net'in Kayaasıdır bize bişey olmaszz..!

racona ters bu işlerrrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARIŞA ÖZLEM -- 2 Mart 2006; 1:01:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: egepcmarket

rüzgar ne kadardar sert eserse essin kayadan götüreceği toz parçasıdır...Dh'nin erkekleri Net'in Kayaasıdır bize bişey olmaszz..!

racona ters bu işlerrrr

• quote:

Orjinalden alıntı: kaptanonurcan

kendinizi derslere verin.kariyer yapın.ii para kazanın.dostlarınızla olun.zaman geçtikçe başkasına ısınırsınız.ama inşallah unutmaya çalıştıgınızla karşılaşmazsınız.

Yok Güzelim olmuyo öyle ben çok denedim ama beş senedir değişen hiçbişey yok aşk bu be kolay bişeymi olmadımı olmuyor. Unutmak Çok zor bişey

Şöyle kesin bi tavsiyesi olan varmı yaaaaa
  • ne diyim güzelim allah yardımcın olsun.benim karşıma daha iyisi çıktı.annem bile onu benden çok seviyor.herşey bazen aşk değil.huzur arıyor insan.kısmetin değilmiş.boşuna kendini paralama.elbet biyerlerde kısmetin vardır.dogarken alnımıza yazılıdır kimle evleneceğimiz.yazılmamışsa ne yapsan boş.bikere kendine buna inandır.zaman çok kıymetli.bi bakmışsın yıllar geçmiş.hayata devam.güçlü ol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emir Hattab

bunun tek çözümü var..............

oda ZAMAN......

Zaman alışmayı öğretir unutmayı değil
  • Cevap yazmak için çok düşündüm...

Bu satırların yazarı, kalıcı olan "yaratıcıya" duyulan aşk haricindeki bütün geçici aşklara; sonunda insanı üzen, süründüren, "değmezmiş" dedirten, "göründüğü gibi değilmiş" dedirten, maddi-manevi kayıplara sebep olan beyhude gönül bağlarına, hele de gayr-ı meşru ilişkilere kapı aralayan belden aşağı duygulara asla pirim vermeyen biridir. Gerçekten saf ve temiz, "Leyla ile Mecnun" hikayesindeki gibi billur hislerle yaşananlara diyecek sözümüz olamaz. Karasevda hastalığına yakalanmış olanlara ise, öbür tarafta kendilerine verilecek olan (tabi hak edecek kadar amelimiz varsa) hayal ötesi güzellikleri düşünerek kurtulmalarını ve hayatlarını karartmamalarını tavsiye ederim.

Aşağıda dinlemenizi istediğim Arapça bir müzik var. Bir arkadaşım internetten indirmiş. Ben de bunu bir başka arkadaşa tercüme ettirdim. Bir kadın bir erkeğe yazmış aslında. Sözleri şöyle:

Kuşlar ağlıyor,
    Çiçekler soluyor,
    Güneşler batıyor,
    Ve karanlık kalıyor geriye.

Söylenen söz zayi,
    Vallahi yazık,
    Unutabildi,
    Ve gözleri uyuyabildi.

Hülyam ölüyor,
    Aşkım rüzgara teslim,
    Sen yaşıyor bense ölüyorum,
    Ve yaralar kalıyor geriye.

Yine de döner mi?
    Sanmam ki dönsün,
    Aşk öldü artık...

Topluyorum yaralarımı,
    Hüznümü ve feryâdımı,
    Geceleri uykusuzum,
    O uyurken.

Umursamadı hiç,
    Bir sürelik beraberliği,
    Vefâ gitti,
    Güven nerede?

Ey ellerimle,
    Tedavi ettiğim sevgili,
    Unutan,
    Olan herşeyi unutan sevgili.

Tasam büyük,
    Dağlar kadar,
    Yaram derin,
    Denizler kadar.

Ağlar gözlerim,
    Sevgilimi görünce.

Topluyorum yaralarımı,
    Hüznümü ve feryâdımı,
    Geceleri uykusuzum,
    O uyurken.

----------------------------

Şimdi gelelim şarkının hemen paylas com'daki linkini vermeye. Bu müzik parçasını, hoş duygularla ve huzurla dinlemeniz şartıyla beğeninize sunuyorum. Yukarıdaki bazı arkadaşların girdiği havaya girerek; dinlerken içki içerek veya gaz ya da başka bir şey çekerek, vücudunu zehirleyerek, taşkınlık ederek dinlemeye kalkan olursa, yaptığı işin manevi mesuliyeti kesinlikle bana ait değildir. Allah katında hesabını kendisi verir. O'nun sevmediği bir işe sebep olmaktan, yine O'na sığınırım...

-----------------------------

http://www.hemenpaylas.com/download/253618/Vail_Kefuri-Leyali.wma.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franko -- 2 Mart 2006; 17:48:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bosverbe

gözyaşlarım anlatır

Oha be kardeşim , 1,5 yıllık topiği hortlatmışsın
    Bu topikten sonra 4 kez nick değiştirdim ben.
  • Sabredelim arkadaşlar çok yakında açılır heralde güzin abla köşesi
  • " UNUTMAK" en büyük yalan...!!!
    en büyük aşkını , sevdiğini,canı pahasına koruduğunu...nasıl unutur insan!!
    7 yaşındaki arkadaşlarını hatırlarken,önemsiz olayları kimi zaman anımsarken...o senelerini verdiğin herşeyini paylaştığını nasıl unutur insan!!!
    "UNUTMAK" EN BÜYÜK YALAN..seneler geçti üstünden..6 senemi beraber geçirdiğim insanı unutmadım..sadece aklıma geliş zamanları uzadı seneler geçtikçe...yeni insanlar tanıdıkça ondan izler kimi zaman çıktı su yüzüne...belki bir topic te belki bir şarkıda..belki hiç olmadık bir yerde hatırladım hep...acısı geçiyor,daha mantıklı değerlendiriyor insan sonradan herşeyi..ama asla unutamıyor...o saf , o ilk , o birdaha kimseleri sokamadığın en derininde duruyor sürekli...üzeri tozlarla kaplansada...yerine başkalarını koymaya çalışsanda UNUTULMUYOR arkadaş...!!!
  • üzüldüm arkadaş.keşke herkes senin gibi yürekten sevebilse
  • lan hemen ayrılmayın.kavga edin durmadan gerekirse aylarca.hiçbişey hissetmeyene kadar.bırakın o kendinden soğutsun sizi

denenmiş 100% başarı oranı
  • iyi fikir.insan niye ayrılırki zaten sevdiğinden.ya sevgisi biter.yada mecburiyet
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaptanonurcan

iyi fikir.insan niye ayrılırki zaten sevdiğinden.ya sevgisi biter.yada mecburiyet

yada benim seni terkettiğim gibi terkedilir

seda ayağımın altında dolaşma eski sevgilim
  • ayıp ediyorsun nihat.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.