Şimdi Ara

AŞKINIZI UNUTMAK İÇİN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER ŞİMDİ AŞKINIZ UNUTMAK İÇİN SİZE BAZI TÜYOLAR

İLK İŞİNİZ SEVDİĞİNİZ KİŞİYİ GÖRMEMEK ONUN GİTMEDİĞİ ORTAMLARA GİDECEKSİNİZ YANİ AMACIMIZ ONU GÖRMEMEK 2. İŞİMİZ AKLINIZA BİR ŞEY TAKACAKSINIZ O ŞEY HEP KAFANIZI KURCALAYACAK MESALA BİR ARABA ALMAK GİBİ AMA ARABA ALMANIZ LAZIM DEĞİL ALMA HAYALİ KURACAKSINIZ ONUN İÇİN PARA BİRİKTİRMEK FALAN BU BİLGİSAYAR DA OLABİLİR BENCE EN İYİSİ FOTOĞRAF MAKİNESİ ŞÖYLE 2-3 FOTOĞRAF MAKİNESİ ARASINDA KALIRSANIZ ÇOK İYİ OLUR KAFANIZ HEP MAKİNADA YA HANGİSİ ALAYIM DİYE SAKIN BU ARADA DAMAR MÜZİKLER DİNLEMEYİN YANINIZDA HEP ARKADAŞLARINIZ OLSUN AMA SAKIN ONDAN İNTİKAM ALMAYA ÇALIŞMAYIN ONUN ARKADAŞIYLA ÇIKMAK GİBİ BİR ŞEY YAPMAYIN DAHA FAZLA AŞIK OLURSUNUZ BEN BUNLARI HEP YAPIYORUM SIRIMSIKLAK AŞIK BİLE OLSAM 3-5 GÜNDE UNUTUYORUM BUNLARU DENEYİN UNUTURSUZ EĞERKİ UNUTAMADIYSANIZ AYAKLARINA KAPANMAKTAN BAŞKA ÇARENİZ YOK

SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN SİZE BİLMİŞLİK TASLAMIYORUM BİZZAT BINLARI DENEDİM VE UNUTTUM

• insan sevdimi ne yaparsa yapsın unutamıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: tedoa

insan sevdimi ne yaparsa yapsın unutamıyor

+111111111111111111111111111
  • birader senle içmeye gidelim cok ihtiyacım varrr
  • quote:

birader senle içmeye gidelim cok ihtiyacım varrr

Ben alkol almıyorum ama gaz içebiliriz..
  • Bazen Kaçmakta Gerekir

Onu Unutmanın Altın Formülleri

Bugün o büyük sevginin (gerçek sevginin) içinde yalnızlığını ve mutsuzluğunu hayatının yegane hali olarak görenler için bunun böyle olmadığını göreceğiz!Aşağıda gerçekten seven ama kavuşma umudu olmayan kişiler veya tek taraflı aşk yaşaya kişiler için büyük başarı sağlayan bir metodu anlatacağım.Bu metot da önemli olan kararlılık!

Eğer imkansız bir aşkınız varsa o zaman büyük bir ihtimalle o kişiyi de unutmanız gerektir.Her ne kadar çoğumuz bunu yapamasak da(gerçek sevgi için) bunun bir kaç yolu var!

Onu unutmak için yapmamız gerekenler pek zor kurallar değil ama biraz uzun bir süre, oldukça fazla gayret ve sarsılmaz bir tavır gerekli.

Onu unutmak için altın formüller;

1-Onu görmeyin.

2-Onu görmeyin fakat belli bir süre sürekli onu düşünün

3-Onu düşündüğünüz zamanlar da beğenmediniz huylarını bulmaya çalışın

4-Ne zaman aklınıza gelse o beğenmediğiniz huyları da aklınıza gelsin

5-Her şeyin zamanla normale döneceğini unutmayın

6-Kendinize yapılan haksızlıklarını(onun tarafından)(eğer varsa) her aklınıza geldiğinde hatırlayın.

7-İçinizden artık onu sevmiyorum diye günlerce defalarca söylenin

Bu maddeleri yaptıktan sonra artık onu %100 unuttunuz diyemem.Ama gerçek sevginin verdiği o büyük acının artık kaybolduğunu göreceksiniz.Bu programı uyguladığınızda bir kaç ay içinde olumlu sonuçlar alacaksınız.Ama unutmayın kesin sonuç zaman da saklı!

www.savasay.gen.tr.tc den alıntıdır....yani benim sitemden hehehehe
  • quote:

Orjinalden alıntı: clubcepmania

quote:

ve unutamazsın gaz bile etki etmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

quote:

quote:

sizi LN2 keser anca
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

quote:

quote:

Ben gazı ölmek için istiyorum zati...
  • vay bea bu dh dada amma çok aşk çocuğu varmış bea
  • öyle bir çok sevgilini 3-5 günde unutuyosunda bunlara aşk mı diyosun be.
    ben buna çerezlik şeyler derim. bunları unutmak içinde tüyo-müyo gerekmez gelir-geçer yerine başkası gelir
    o da gider daha bir başkası gelir öyle gider bizde hayatımızı yaşarız.
    geçici aşklar bunlar eğlencelik sevdalar.
    senin dediğin unutturucu yöntemlerde ne oluyo komedi filmine konu olur bu dediklerin.
    hem neden böyle geçici aşkları unutmak isteyelim ki. onları unutmaya gerek yok eğlence unutulurmu be.
    ben bunları asla unutmam hep hatırlarım keh-keh-keh .... .... ....

aşk acısı başka bir şey gerçekten sevdiysen o unutulmaz öyle bir yara açar ki o yara hayat boyu kanar.
    yara kabuk bağlar ama sızısı asla tam olarak geçmez. bunu iyi etmek mümkün değil.
    acısı hafifletilebiliyor ben bunu öğrendim o kadarda ğır geçmesi şart değil hafiletilebilir.
    öncelikle kafaya takmayacan başka aşklar arayacan.
    bu acıyı azaltan tek bir ilacı var zaten başkasını bulmak ve başka ilişkiler yaşamak ""özellikle ve özellikle""
    sevdiğinle yapmak isteyipde yapmadıklarını yaşamak.
    işte o zaman acısı çok azalıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: izgicem

BEYLER ŞİMDİ AŞKINIZ UNUTMAK İÇİN SİZE BAZI TÜYOLAR

İLK İŞİNİZ SEVDİĞİNİZ KİŞİYİ GÖRMEMEK ONUN GİTMEDİĞİ ORTAMLARA GİDECEKSİNİZ YANİ AMACIMIZ ONU GÖRMEMEK 2. İŞİMİZ AKLINIZA BİR ŞEY TAKACAKSINIZ O ŞEY HEP KAFANIZI KURCALAYACAK MESALA BİR ARABA ALMAK GİBİ AMA ARABA ALMANIZ LAZIM DEĞİL ALMA HAYALİ KURACAKSINIZ ONUN İÇİN PARA BİRİKTİRMEK FALAN BU BİLGİSAYAR DA OLABİLİR BENCE EN İYİSİ FOTOĞRAF MAKİNESİ ŞÖYLE 2-3 FOTOĞRAF MAKİNESİ ARASINDA KALIRSANIZ ÇOK İYİ OLUR KAFANIZ HEP MAKİNADA YA HANGİSİ ALAYIM DİYE SAKIN BU ARADA DAMAR MÜZİKLER DİNLEMEYİN YANINIZDA HEP ARKADAŞLARINIZ OLSUN AMA SAKIN ONDAN İNTİKAM ALMAYA ÇALIŞMAYIN ONUN ARKADAŞIYLA ÇIKMAK GİBİ BİR ŞEY YAPMAYIN DAHA FAZLA AŞIK OLURSUNUZ BEN BUNLARI HEP YAPIYORUM SIRIMSIKLAK AŞIK BİLE OLSAM 3-5 GÜNDE UNUTUYORUM BUNLARU DENEYİN UNUTURSUZ EĞERKİ UNUTAMADIYSANIZ AYAKLARINA KAPANMAKTAN BAŞKA ÇARENİZ YOK

SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN SİZE BİLMİŞLİK TASLAMIYORUM BİZZAT BINLARI DENEDİM VE UNUTTUM

geçnliğim geldi aklıma...
    not: 20 yaşındayım...
  • barsgan kardeşime katılıyorum. Vallaha kesinlikle sevilen kişi unutulmaz. Ama ne olursa olsun ayrılırken seviyeli ve bilinçli bir şekilde ayrılın. Çünkü daha sonra çok kafanıza vuracaksınız benden söylemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DroID -- 5 Ekim 2004, 10:52:10 >
  • tüh yaa bende de aşk yok napcaz simdik ee aşk olmayınca neyi kimi nası unutucaz
  • quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: Newbie

tüh yaa bende de aşk yok napcaz simdik ee aşk olmayınca neyi kimi nası unutucaz

kaşınma kafayı duvarlara vurursun nerden aşık oldum diye işine bak
  • Birde ;

quote:

bu acıyı azaltan tek bir ilacı var zaten başkasını bulmak ve başka ilişkiler yaşamak

buna katılıyorum ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

quote:

BABA BARİ GEL SENİNLE İSTANBULUN BUTUN MEYHANELERİNİ DOLASALIM BU AKSAM
  • ben sevdim mi adam gibi severim...

unutmak için değil.

• kaçmak uzaklaşmak da bir yerde acı veriyor insana.. Ben de ayrıldım sevgilimden, canım çok acıdı bir yanım eksik kaldı bunun acısı çok derinden yaraladı beni.. Ama ne olursa olsun onu unutucam diye başka sevgililermiş başka aşklarmış bunları yaşamaya yeltenmedim yeltenmiycem de çünkü yaşasam bile başkalarını onun yerine koymuş olucam bu da üzer insanı.. Tek ilaç tek çare zaman.. Çok klasik biliyorum ama inanın zaman geçtikçe her şeyi tüm yaraları sarıyor.. Hayatta hiç bir acı baki değil bunun garantisini veriyorum size.. Yapmanız gereken tek şey sabretmek ve güçlü olmaya çalışmak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercimek -- 5 Ekim 2004, 12:49:23 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.