Şimdi Ara

Aşkımdan parçalara bölüneceğim [Ne Yazık ki CİDDİ Konu]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
93
Cevap
2
Favori
2.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aklımın ucundan geçmezdi şöyle bir konu açacağım ama her şeyin bir ilki varmış. Terzi kendi söküğünü dikemezmiş derler. Herkese tavsiye veriyorum ama bizde de var işte böyle bir bela. Bikaç yakın dostumla da paylaşıyorum hep ama burda da içimi dökmek istiyorum biraz rahatlamam gerek.

Üniversite 3. sınıftayım İstanbulda okuyorum. Aynı sınıfta okuduğum bir kız var ama bu ne tatlılık bu ne güzellik. Havalı değil mütevazi sayılır ama güzelliğinin farkında tabii haliyle taşıdığı potansiyelin de. Ve biz gerçekten çok yakın arkadaşız hatta dostuz diyeyim ne deyim bilemedim. Biçok konuyu rahatça konuşuruz sırlarını bana anlatır güvenir bana. O kadar yakın davranıyor ki bana yürürsek koluma girer kollarımı sıkar başını omzuma koyar gülerken dokunur geçen günlerde bi gün beraber takıldık aman allahım resmen sevgili gibiyiz ama değiliz işte ne yazık ki. Ha şimdi diyeceksiniz ki klasik tipsiz erkek-güzel kız kankalığı. Cidden övünmek için demiyorum lütfen yanlış anlamayın ve de algılamayın ama allaha şükür tip konusunda iyiyim. Şu an sadece mesaj atsam yarına 4-5 kızla çıkmaya başlarım ister inanın ister inanmayın. Ama her zaman ki gibi ''Gönlünü gün edeni sevmez sevda bekler hep onu üzeni'' sözü burda da geçerli. Kendisine asılan çocukları bana anlatır hafiften böyle bak gör gibisinden. Ben de ona anlatırım ama tabi direk değil alttan alta o da sorar arada noldu o kız geldi mi bi daha konuştu mu vs vs. Bigün çok iyiyizdir bigün normal dostluk derecesine ineriz. Sanırım yavurların Friendzone dediği şey tam da bilmiyorum gerçi ama durum bu gibi.

Ha diyeceksiniz ki ulan madem bu kadar dert ettin git açıl. İmkanı yok yapamam redderse arkadaşlığımız biter ve onla olan arkadaşlığım biterse ben mahvolurum. Onla konuşmak bi yerlerle gitmek 10 dakka dahi olsa beraber yürümek beni benden alıyo resmen geberiyorum aşkımdan. Bana karşı çok yakın hem ruhsal hem de fiziksel. Fiziksel olarak böyle yakın davranması beni kıllandırıyo umut veriyo çünkü erkeklere hep mesafelidir çok güzel ama daha biriyle çıkmamış kız hayatında. Belki de beyaz atlı prensini arıyordur. Gizem ben de atım ben de prensim ulan ne olur bişeyler desen. İşte böyle arkadaşlar.

• Sana cesaret lazim..!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kız olarak tavsiye vermek isterdim ama tecrübeli olduğum söylenemez
    Kendimi o kızın yerine koyuyorum. Sanırım ben başkalarına yapmayıp da sana böyle bu denli yakın davranıyorsam seni denemek istediğimden olurdu bu. Yani senin düşündüğün şeyler onun açısından da geçerli olabilir. Seni kaybetmekten korkuyor olabilir.

Ama daha acı ve realiteye yakın bir şey var; o da kız seni sahiden de arkadaşı olarak görüyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melisa81

Bir kız olarak tavsiye vermek isterdim ama tecrübeli olduğum söylenemez
    Kendimi o kızın yerine koyuyorum. Sanırım ben başkalarına yapmayıp da sana böyle bu denli yakın davranıyorsam seni denemek istediğimden olurdu bu. Yani senin düşündüğün şeyler onun açısından da geçerli olabilir. Seni kaybetmekten korkuyor olabilir.

Ama daha acı ve realiteye yakın bir şey var; o da kız seni sahiden de arkadaşı olarak görüyor olabilir.

Kız gerçekten maşallah çok güzel. Biraz saf hani kızların genelinde böyle sinsi bi akıl olur ya pek yok onda. Bazen öyle şeyler söylüyor ki lan yoksa beni deniyo mu bu söz boşa söylenmez diyorum ama çok anı yaşayan bi kız lafını esirgemeyen birisi o yüzden öylesine demiştir diyorum. İşte söylediğin o acı ve realiteye yakın olan şeyin ihtimali benim cesaretimi kırıyo. Hadi gittim açıldım sen benim arkadaşımdın naptın sen ya derse işte ben o an ölürüm cidden bi mezar kazar içine girerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kova yaşar

quote:

Bir kız olarak tavsiye vermek isterdim ama tecrübeli olduğum söylenemez

Kız gerçekten maşallah çok güzel. Biraz saf hani kızların genelinde böyle sinsi bi akıl olur ya pek yok onda. Bazen öyle şeyler söylüyor ki lan yoksa beni deniyo mu bu söz boşa söylenmez diyorum ama çok anı yaşayan bi kız lafını esirgemeyen birisi o yüzden öylesine demiştir diyorum. İşte söylediğin o acı ve realiteye yakın olan şeyin ihtimali benim cesaretimi kırıyo. Hadi gittim açıldım sen benim arkadaşımdın naptın sen ya derse işte ben o an ölürüm cidden bi mezar kazar içine girerim.

İnanır mısın şu anlattığın profilde bir arkadaşım var. Fazlasıyla güzel ve inan bana o sinsilik hali gram yok. O kızı düşünerek cevaplasam diyeceğim ama bu zamana kadar 1 kişi teklif etmiş "kalbini kazanmak için ne yapmalıyım?" demiş. o da ben başkasını seviyorum sevgilim var diye çekmiş geriye kendisini. demek istediğim sana güvenmeye çalışıyor olabilir. Yani ha deyince artık kimse teklif kabul etmiyor; büyük ihtimal senin karakterini ölçüyordur.Bahsi açılınca aklıma geldi anlatayım belki yardımı dokunur:

Benim kuzenim sevdiğim bir ablam var. Bilgisayar mühendisi. Fakültede birisiyle arkadaş olmuşlar ama bayağı böyle 2-3 sene arkadaş takılmışlar. Daha önce hiç kimseyle çıkmadı ama. Neyse tanımış etmiş iyice sonra dedim ki diyor "ben bundan iyisini bulacağım" nasıl açıldılar bilmiyorum ama öyle böyle derken evlendiler. 2 hafta önce de kardeşimin düğünü için gelemedi kendisi işleri vardı küçük kızları var 4 yaşında onu yolladılar ananeyle.

Bu kıssadan hisse size çok benziyor. Tabii bilemem ne olur

• Allah başıma böyle birşey vermesin ya çok kötü birşey bir kere yaşamıştım yanıma geldiğinde kız ben iptal oluyordum kalbim güm güm atıyordu diyecek laf bulamıyordum çok kötü dostum ondan gelecek bir söz bile çok değerli geliyor biliyorum . yapma etme diyecektim ama çoktan vurulmuşun durum çok zor kız zaten %100 biliyordur ondan hoşlandığını kızlar çok iyi bilir böyle şeyleri ve kız beğendiğine bunu mutlaka çok açık belli eder o yüzden bekle o gelmiyorsa istemiyor demektir kızlarda bizim gibi varlıklar sonuçta o da senin gibi bu duruma düştüğünde fecii halde belli eder ve sonunda söyler. bence bir kız gelmiyorsa sadece sizin çabalarınızla birşeyler olmaya zorlarsanız olmaz olabilir belki 10 gün 1 ay 3 ay 2 yıl felan sonra yaş olur o iş gene. o yüzden ben sarmıyorum öyle herkese kızdanda adım bekliyorum.

senin önünde yaşayacağın pek iyi şeyler yok ya söyleyeceksin ki büyük ihtimal arkadaş diyecek kahrolacaksın yada bu şekilde devam edeceksin sonra kız birgün birisiyle çıkmaya başladığındada delireceksin o yüzden söyle söyleyeceğinide bitsin gitsin kangren olmadan parmağı kes at derim yoksa ilerde beter olursun.

quote:

sende arkadaşı boşa ümitlendirme kızların birde diğer taraflarını anlatmayalım şimdi burda ne kadar karaktersizce hareketlerde bulunduklarını.. sırf hayır demek için hayır dediklerini. sadık olmadıklarını özellikle ünivde... + birde o nasıl deneme kardeşim başkasını seviyorum diyorsun ve adam hala peşinden koşmasınımı bekliyor anlamadım ki öyle yapsa abaza salak felan derseniz gelmese demek sevmiyormuş dersiniz çok garipsiniz adam söylemiş açık açık öyle cevap yerine zamana bırakalım olacaksa olur zaten dese daha mantıklı birisi bana başkasını seviyorum dese siler atarım kafamdan doğrusuda budur zaten. azcık mantık diyecem ama kızlarda çok az bulunan birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 10 Haziran 2013; 1:57:28 >

• Benim dediğime de haftalık teklif geliyor nerdeyse kız hepsini postalıyor. Gözü çok çok çok yükseklerde mi acaba diyorum ama öyle bi kız da değil. Şöyle söyleyim son anlattığının hayalini kuruyorum ben de hep sürekli 2-3 sene daha böyle gidecek artık hayatlarımız iyice ayrılma eşiğine geldiğinde ( yani ne de olsa her kız-erkek arkadaşlığı bi gün sona erer evlilik vs sebeplerden dolayı) kesinlikle bütün içimdekileri dökeceğim yani planlarım bu yönde. Tabii o zamana beyaz atlı birini bulmazsa.
  • Hacı o kadar doğru diyosun ki attığı bir mesaj telefonun mesaj hanesinde onun ismini görmem bile yetiyo yani Diyorum ki ulan sen bu hallere düşecek adam mısın istesen şunla da çıkarsın bunla da çıkarsın ama gerçekten çok farklı bi durum bu. Bilmiyor da olabilir çünkü ben gerçekten çok profesyonel bi şekilde belli etmemeye çalışıyorum ama tabi dediğin gibi kızlar az çok anlıyordur. Sonuçta sürekli ona yardım ederim, bi problemi olsa hep yanında olurum hiç karşılıksız teşekkür etmesine dahi gerek yok hepsini karşılıksız yapıyorum. Şöyle bi düşündüğünde bu çocuk böyle böyle yapıyo benden hoşlanıyo kesin diyosa eğer ve bunun üstüne bu yakınlığı gösteriyosa onun da içinde belki çok derinlerde bişey olabilir. Ha belki hoşlanmıyordur ama ona karşı olan ilgim hoşuna gidiyordur arkadaş olarak da seviyo sonuçta böyle yakın davranmak ona yanlış gelmiyo olabilir. Bütün kızlarla rahat rahat gayet cool şekilde konuşurken bu kız geliyo mallaşıyorum kızarıyorum bazen tıkanıyorum bu bile yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kova yaşar -- 10 Haziran 2013; 2:04:34 >

• bjk__murat orada vurguladığım şey güvenmediği yabancısı olduğu birisi pat diye gelince geri çevirmiş. ki kız hayatında bir çıkma teklifi aldı zaten
    ya bu forumda çok fazla erkek var ben de okuya okuya " harbiden ne fenayız biz ya" modunda dolaşmaya başladım artık sen bir kızdan karşılık alamadın diye bütün kızları yaftalarsan ben de "abi erkeklerin hepsi aynı ya hemen aldatır" diye atlarım klişeye. o yüzden kız-erkek diye ayırmak yerine oturup yardımcı olalım arkadaşa

kova yaşar haftada 2-3 teklif aldığına göre çok güzel kızmış kıskandım ya onu tanıyan sensin. 2 durum var ya reddedilirsin ya kabul edilirsin. e sen de seviyorsan reddedilme ihtimalinden korkup kaçarsan eğer kabul edilme ihtimalini de çöpe atmış olursun. dediğin kadar seviyorsan zaten gidemezsin. of çok karışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melisa81 -- 10 Haziran 2013; 2:05:32 >

• valla ben o kadar çok gördümki bu durumu yaşamadım o tarz olaya girmem bile bilinçliyim kendime göre bazı şeylerin farkındayım kendimi küçük düşüremem kız karşısında.
    şunu çok net söyleyeyim bu devirde kızlar erkekleri çok rahat geçti birçok hususta derine inmeyelim.

kovayaşar sende erkek adamsın bu kadar hassas olma kendini aşırı kaptırmışsın ne olursa olsun bu hayatta herşey bizim için bak sana bir iki söz atayım kardeşim tekrar tekrar oku biraz dur düşün..

Allah der ki : Kimi benden çok seversen onu senden alırım... Ve ekler: "Onsuz Yaşayamam" deme, seni onsuz da yaşatırım. Ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, candan saydığın yar bile bir gün el olur,aklın şaşar.Dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya.Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur... "Düşmem" dersin düşersin. "Şaşmam" dersin şaşarsın. En garibi de budur ya, "Öldüm" der durur gene de yaşarsın...

Hz. Mevlana

Tanrı size istediğiniz değil, ihtiyacınız olduğunuz insanları verir. Öyle ki bu insanlar size yardım edecek, sizi incitecek, size acı verecek, sizi terkedecek, sizi sevecek ve olmanız gereken insan olmanızı sağlayacaktır.

Lao Tzu.

• Kesin reddedecek. Arkadaşlık ayağına beni mi götürüyon lan kefal derse? Ki ne kızlar gördüm bundan bi cacık olmaz diye baktığım ama meğer içinde ne fırtınalar kopuyormuş. Şu gife de bayılıyorum mübarek. Tütün de hiç kullanmam oysaki ama bu gif bana tütün başlattıracak.

Neyse ne diyordum? Kız, %99 reddedecek. %1 ihtimal kabul etse dahi %50 ihtimalle yapamayacaksınız, kız ben rahat edemiyorum falan diyecek, ayrılacaksınız, %50 ihtimalle o kızla evleneceksin ve başka kızlarla birlikte olamayacaksın. Ömrün boyunca ona sadık kalacaksın. Yer mi? Yemez. Öyle sadakat kalmadı bu dünyada. Yerler adamı valla, zayıflığını gördüğü anda karşısındakinin.

Şu an gayet güzel gidiyo işte böyle devam et. Omuzlaşırsınız böyle, ya da gider söylersin alırsın payını. Nereden mi biliyorum? Bu konuyu açıp hüsrana uğramış 999.999 kişi var sen de 1 milyonuncu olacaksın. Tecrübe yanılmaz.

• Hacı iyi diyosun hoş diyosun da bu kız yine yarın gelecek bana tatlı tatlı gülümseyip merhaba naber diyecek benim aklımda ne mevlana kalır ne de lao tzu Emin ol kızların biçok pislik türünü gördüm ben de yani bunları yazıyorum ama aşk adamı falan değilim aksine taş kalpli sayılırım çok kızın bedduasını almışımdır ama işte bu kız beni saf sığır etti kardeş.

RageshotQQ %99 reddedeceğini biliyorum ne kadar yakın davranırsa davransın. Planım şu bikaç sene sonra artık iyice yol ayrımına gelindiğinde bütün gemileri yakmak. Zaten yakmasam ne olur iki üç sene sonra evlenir vs vs bir daha yılda bir konuşuruz belki ha yılda bir konuşmuşuz ha hiç konuşmamışız en azından şansımı denerim. Ama işte içim yanıyo her gün karşıma geçip durunca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kova yaşar

Hacı iyi diyosun hoş diyosun da bu kız yine yarın gelecek bana tatlı tatlı gülümseyip merhaba naber diyecek benim aklımda ne mevlana kalır ne de lao tzu Emin ol kızların biçok pislik türünü gördüm ben de yani bunları yazıyorum ama aşk adamı falan değilim aksine taş kalpli sayılırım çok kızın bedduasını almışımdır ama işte bu kız beni saf sığır etti kardeş.

RageshotQQ %99 reddedeceğini biliyorum ne kadar yakın davranırsa davransın. Planım şu bikaç sene sonra artık iyice yol ayrımına gelindiğinde bütün gemileri yakmak. Zaten yakmasam ne olur iki üç sene sonra evlenir vs vs bir daha yılda bir konuşuruz belki ha yılda bir konuşmuşuz ha hiç konuşmamışız en azından şansımı denerim. Ama işte içim yanıyo her gün karşıma geçip durunca.

aklına kalmasına gerek yok adam gibi oku bak o sözleri ne diyor ayrıca herşeyde bir hayır vardır onun seni reddetmesinde bile.

• Kiza acil eger reddederse : Baris manco - gibi gibi sarkisini armagan et

• kova yaşar kullanıcısına yanıt
    Dikkat ediver de sen de o geminin içindeyken ateşe vermeyesin. Eğer ona açılır ve reddedilirsen, yıllar sonrayı geç, asla görüşmemen lazım. Başkasıyla evlenince ve sen bir anda karşısına çıkınca onun aklını çeleceksin ve yeni bir aile dramına sebep olacaksın. Bu yıllardır matinelerde oynayan klişe filmdir. Konunun senin çok karizmatik çekici süper yakışıklı baştan çıkarıcı vs. olup olmamanla ilgisi yok. Tamamen kadın aklıyla psikolojisiyle alakalı. Ne istediğini bilmeyen kadınlar herşeyi deneyip hayatlarını mahvetmeye mahkumdur. Kadınların hepsi de meraklıdır böyle şeylere. Yani kaç kadın tanıdım ki böyle konuşuyorum di mi? Kitap öyle diyor aga, ben demiyorum.

Şimdi bu kızlar ne istediklerini gerçekten bilseler, sevdiği insanlara eziyet çektirmezler. Erkek gurur yapıyor derler ama kendileri daha ne istediklerini bilmediklerinden gururu bile tadında bırakmazlar. Hani fazla naz aşık usandırır derler ya, doğru. Şu kızlar ne cins yaratıklar ya. Şimdi seviyosun? E Seviyosun. Ama ben sevdiğimi söyleyince sevmiyomuş gibi yapıyosun? Bu nasıl mantıktır?

ERROR? Beyin_39.dll bulunamadı.

• insan herşeye alışıyor. ben 1.5 ay kadar önce sevgilimi kaybettim 2012 ekimiden beridir kemik ve kan kanseriydi.2 gün daha yaşasaydı 18 yaşında olacaktı.intihar etmeyi bile düşündüm manen kuvvetli olmasam yapardım da.millet işi gücü olmadığı için burda gevezelik yapıyor ben uyuyamıyorum ne vakittir.sen her halikarda kızı görmeye devam edebilirsin.ben ne yapayım.rüyamda göreyim diye dua ediyorum zavallılığın zirve noktası benim galiba
  • Reddedilirsem tabii ki görüşmem görmem bile zaten belki görüşmek istesem bile o yönden sıkıntı yok. Şu önümüzdeki bikaç sene içinde bana karşı olan olumlu bakış açısını arttırabildiğim kadar arttırıp bi gece yemeğe çağırıp ne var ne yok anlatıcam tabii pek umudum yok ama

malumkişi senin derdin çok başka ne desek boş allah rahmet eylesin.
  • Sen onun sadece arkadasısın. Bu saatten sonra çook çook düşük bir ihtimal sevgili olmanız. Geçmiş olsun
  • Hocam peki hoşlandığın bayanın kız arkadaslarından birine söylesen konuşmalarının arasında bir ağzını yoklasa?

• Yarın öbürgün yazarsın buraya sevgili olursunuz yakında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.