Şimdi Ara

Askerlik Tecil Sürem ve Tezsiz Yüksek Lisans Bitim Tarihi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 26 Haziran 2017'ye kadar tecilliyim ve şuanda Sütçü İmam Üniversitesinde Tezsiz Yükseklisans yapıyorum. Daha doğrusu dersler bitti ve projemi sundum. Hocadan öğrendiğim kadarıyla 15 temmuz civarı proje savunmamı verip mezun olabilirim. Mezun olduktan sonra zaten 1 yıl daha uzatma imkanım var.

sorum şu : 26 Haziran ile 15 Temmuz arasında kalan 20 günlük sürede polis veya jandarma kontrolüne yakalanırsam ne yapacam?

• Kardeşim 26 Haziran 2017 tarihine kadarsa tecilin zaten Kasım 2017'de askere çağrılırsın. Ek olarak senin normalde de 30 Eylül 2017 tarihine kadar askerlik işlemleri yönünden bir sakıncan yoktur. Yani ister tecilin 1 Haziran istersen de 1 Eylül olsun ama senin askerlik yönunden sakınca yoktur bölümünde 30 Eylül yazar.
  • KreatifDirektör K kullanıcısına yanıt
    dostum askerlik durum belgesinde yazan şeyi aynen yazıyorum.

AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 24/06/2017 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İŞLEMLERİ
    YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR.
  • Arkdşlar mrb okuldan istenilen kayıt olurken belgeler arasında nufs kayıt örnegi veye ikametgah.. e devletten alsakta oluyor dimi... okulu arıyorum ulaşamıyorum bugun yarın halletmem lazm da..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.