Şimdi Ara

Askerlik tecil için yardım önemli

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
1
Favori
55
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Askerlik tecil için yardım önemli
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1108 Mesaj
    Arkadaşlar herkese merhabalar benim tecil bu ayın sonunda doluyor daha açık lisede okuyorum dün cumartesi ve bugün Kü pazar günü sınavlara girdim biraz kötü geçti ya neyse şuan ay sonuna kadar süren var fakat ben tecil ettirmek istiyorum 03.08.98 doğumluyum hiçbir zaman kaygım dondurulmadı her zaman aktif düzenli kayıt yeniliyorum sınavlara giriyorum şimdi benim tecil hakkım varmı daha bitiremedim okulumu ne yapacağım lütfen konuya hakim olanlar bi el atsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |||Anakart|||: Gigabyte GA-B75M-D3V soket: 1555 |||işlemci|||: İntel core i5 3450 3,10 ghz turbo boost ile 3,71 ghz 1155 Pin 3.nesil |||Ram-1|||: 4 gb 1600 kingston hyperx white |||Ram-2||| 8 gb kingston hperx blue ddr-3 1600 mhz ||SSD||: Kingston 120 gb ssd |||Harddisk-1|||: 3 trb segate sata-3 |||Harddisk-2|||: Segate 500 gb sata-2 |||Power supply|||: enermax naxn 750w 80 bronze moduler |||Fare|||: Logitech g300s oyuncu fare |||Klavye||| : everest rampage kb-r73 usb aydınlatmalı metal kasa |||Kulaklık|||: Rampage Sn-R1 Oyuncu Kulaklık ||Kasa|||; Dark N5 ATX Mid Tower oyuncu kasa ||

• Yarbay
    12879 Mesaj
    lise tecil yazdım google dedi ki 22 yaşına kadar okuyarak tecil hakkın var lisede, bitiremezsen gidersin.

üniversiteye geçersen 4 yıllık olunca 29 yaşına kadar okuma hakkın var, mezuniyet sonrasında 2 yıl tecil hakkın var.

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400F // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Odtü Matematik-Çukurova BÖTE-Anadolu İktisat-Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Binbaşı
    1108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

lise tecil yazdım google dedi ki 22 yaşına kadar okuyarak tecil hakkın var lisede, bitiremezsen gidersin.

üniversiteye geçersen 4 yıllık olunca 29 yaşına kadar okuma hakkın var, mezuniyet sonrasında 2 yıl tecil hakkın var.
    teşekkürler hocam ozaman son 1 yıl daha tecil hakkım bulunuyor ozaman çok iyi oldu sertifika alıp para biriktirmeye başlamam lazım biran evvel
    |
    |
    |||Anakart|||: Gigabyte GA-B75M-D3V soket: 1555 |||işlemci|||: İntel core i5 3450 3,10 ghz turbo boost ile 3,71 ghz 1155 Pin 3.nesil |||Ram-1|||: 4 gb 1600 kingston hyperx white |||Ram-2||| 8 gb kingston hperx blue ddr-3 1600 mhz ||SSD||: Kingston 120 gb ssd |||Harddisk-1|||: 3 trb segate sata-3 |||Harddisk-2|||: Segate 500 gb sata-2 |||Power supply|||: enermax naxn 750w 80 bronze moduler |||Fare|||: Logitech g300s oyuncu fare |||Klavye||| : everest rampage kb-r73 usb aydınlatmalı metal kasa |||Kulaklık|||: Rampage Sn-R1 Oyuncu Kulaklık ||Kasa|||; Dark N5 ATX Mid Tower oyuncu kasa ||

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,302
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.