Şimdi Ara

ASKERLİK GÖZ MUAFİYETİ HAKKINDA BİLGİ RİCASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
12.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İnşallah sorun olmaz. Çok sıkıntı tekrardan rapor almak. Belki düzeltme yapılabilir rapor üstünde bir konuşmam lazım
  • cato16 kullanıcısına yanıt
    Sonuçta heyet kararını vermiş. Askeriye doğum tarihinin günü yanlış yazıldı diye heyet raporunu kabul etmemezlik yapabilir mi ki ? Zaten Tc vs diğer bilgiler doğru. Önemli olanda sonuç değil midir ?
  • Dediğim gibi net bir bilgim yok. Arayıp sorarsanız iyi olur düşüncesindeyim.
  • Askeriyeye gittim evrağı verdim sıkıntı çıkarmadılar. 2-3 ay sonra da asıl onayın ev adresine veya şubene gelir dediler gönderdiler
  • Geçmiş olsun hocam.

Aile hekimine gitmeden önce askerlik şubesine gittiniz mi?
  • Geçmiş olsun hocam.
  • tsufrankwoli kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Evet gittim. Ama gitmeye gerek yokmuş e-devletten başvuru yapıyomuşuz bana askeriyede öyle dediler. Bende o şekilde yaptım
    Sağolun hocam. E-devletten Asal yoklama başvurusu süreç takibine bakıyorum. "Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz." diye yazıyor. Elverişli olmadığımdan dolayı böyle yazıyor sanırım. Sisteme hemen geçmiş demekki. Normalde Başvuru işlem sıralaması vardı. Başvuruydu muayeneydi askerlik şubesi onayıydı vs. Bunlar gitmiş bu yazı gelmiş. Bilginiz var mı hocam ?
  • Böyle değil, askerlik durum belgesi olarak bakın.
    Tamamdır , teşekkürler
  • Slm hocam %48 devlet raporum var askerlik durumum olurmu acaba %20 albinizm %28 göz ikisi %48 gözde oynamada var
  • Selamlar, benim de bugun haydarpaşa numune göz polikinliğine sevkimi verdi aile hekimim. pazartesi sabahtan gideceğim randevusuz mecbur. Umarım işini hakkıyla yapan doktorlara denk gelirim.

göz numaralarım. sağ 7.5 miyop 2 astigmat, sol 6.75 2 astigmat. en son 2022 mart'ta ölçtürmüştüm o zamanın numaraları.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.