Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Askerlik durumu?

20
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      44 Mesaj
      14 Eylül 2003 09:37:34 Konu Sahibi
      Öbür anket eksik oldu, pardon.
      Askerlik yaptınız mı?

|
      |
    • Yarbay
      3518 Mesaj
      14 Eylül 2003 11:11:33
      Allah'a şükür yaptım, bitti..Allah askere gidecek herkese sanbır versin
      |
      |
    • Yüzbaşı
      808 Mesaj
      14 Eylül 2003 11:18:23
      JeremY sagolasin, ayni dert bendede var sagolsun GKB askerligi 15 aya indirdigi bu yil univ. bitiyor, dgs sinavina girip kazanmaliyim yada univ. sinavinda bi yer tutturamazsam beni askerlik yoluna tutturacaklar. Simdi ben birseyi merak ediyorum bu yil benim univ. bitiyor, univ. sinavini kazanamazsam askere alirlar mi hemen, erteletme sansim yok mu?
      |
      |
    • Çavuş
      44 Mesaj
      14 Eylül 2003 18:00:50 Konu Sahibi
      "Yaratıcı Yüzbaşı",
      Korkacak bir şey yok, her erkeğin başına gelen er veya geç senin de başına gelecek. Sen de gireceksin nizamiyeden içeri. Belki de yaşamının en gırgır dönemi olacak, ne biliyorsun?
      |
      |
    • Yarbay
      3518 Mesaj
      14 Eylül 2003 21:46:29
      Yok yaw ne şamatası..Kendi adıma kısa dönem askerlik yaptıgım için çok rahat askerlik yaptım .. Askerlik kesinlikle adamın psikolojisini bozar..Size yapılamayıp da başkasına yapılan hareketleri sadece izlemek bile bütün gün moralinizi bozabilir..
      |
      |
    • Çavuş
      44 Mesaj
      14 Eylül 2003 21:54:25 Konu Sahibi
      "JeremY Yüzbaşı",
      Tamam, gül bahçesine girilmiyor ama şamata tarafları da yok değil hani Zaten denge de galiba böyle kuruluyor, yarı şaka yarı ciddi, ama daha çok işi gırgıra vurarak.
      |
      |
    • Yarbay
      14854 Mesaj
      14 Eylül 2003 23:28:09
      [Deleted by Admins]
      |
      |
    • Çavuş
      44 Mesaj
      14 Eylül 2003 23:37:02 Konu Sahibi
      "SMM" Albay,
      Yaşım tutmuyor diye sakın bir çılgınlık yapmayasın,
      Genç Osman'ın Bağdat seferinde kendisine "bıyığı tarak tutmuyor" denilmesine sinirlenip bıyık tarağını üst dudağına saplaması gibi?
      |
      |
    • Yarbay
      2139 Mesaj
      15 Eylül 2003 09:28:17
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by creative</i>
      <br />JeremY sagolasin, ayni dert bendede var sagolsun GKB askerligi 15 aya indirdigi bu yil univ. bitiyor, dgs sinavina girip kazanmaliyim yada univ. sinavinda bi yer tutturamazsam beni askerlik yoluna tutturacaklar. Simdi ben birseyi merak ediyorum bu yil benim univ. bitiyor, univ. sinavini kazanamazsam askere alirlar mi hemen, erteletme sansim yok mu?
      <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Bunun için durumun çok önemli. Şöyle ki ben birçok arkadaşımın aksine 20 yaşımda askerlik tecili için 2 yıllık bir okula girdim. ve zaman kazanmak için 3 yıllık tecil hakkımın 1 yılını kullandım (diğerleri 3 yıllık kullanmışlar) sonra okulu tam sınırda (5 yıl ama gülmeyin 1 yıl tüm derslerden devamsızlıktan kalmıştım ikinci yıl devam ettim 3.yıl çok az gittim ama artık devamsızlık sorun olmuyordu ) bitirdim ve gidip 2 yıllık hakkımı da aldım. Sonra açıköğretime kayıt yaptırdım. Şimdi açık öğretimden atılırsam kaçınılmaz son gerçekleşecek...
      |
      |

• Çavuş
      43 Mesaj
      15 Eylül 2003 22:31:45
      askerlik bir erkegin en iyi ve en kötü günlerinin geçtigi dönem ama gerçek olan o ortamı hayatın boyunca bir daha başka hiçbir yerde bulamayacagın
      |
      |
    • Çavuş
      44 Mesaj
      15 Eylül 2003 22:49:27 Konu Sahibi
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by gargoyle</i>
      <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by creative</i>
      <br />JeremY sagolasin, ayni dert bendede var sagolsun GKB askerligi 15 aya indirdigi bu yil univ. bitiyor, dgs sinavina girip kazanmaliyim yada univ. sinavinda bi yer tutturamazsam beni askerlik yoluna tutturacaklar. Simdi ben birseyi merak ediyorum bu yil benim univ. bitiyor, univ. sinavini kazanamazsam askere alirlar mi hemen, erteletme sansim yok mu?

Bunun için durumun çok önemli. Şöyle ki ben birçok arkadaşımın aksine 20 yaşımda askerlik tecili için 2 yıllık bir okula girdim. ve zaman kazanmak için 3 yıllık tecil hakkımın 1 yılını kullandım (diğerleri 3 yıllık kullanmışlar) sonra okulu tam sınırda (5 yıl ama gülmeyin 1 yıl tüm derslerden devamsızlıktan kalmıştım ikinci yıl devam ettim 3.yıl çok az gittim ama artık devamsızlık sorun olmuyordu ) bitirdim ve gidip 2 yıllık hakkımı da aldım. Sonra açıköğretime kayıt yaptırdım. Şimdi açık öğretimden atılırsam kaçınılmaz son gerçekleşecek...

"Çirkin Bir İnsan Yüzü" Binbaşı,
      Harika bir strateji, valla dantel gibi örülüp işlenmiş, şapka çıkartmalı.
      |
      |

• Çavuş
      44 Mesaj
      15 Eylül 2003 23:20:10 Konu Sahibi
      "Serseri25" Çavuş,
      Askere gitmemiş olanlarda galiba "askerlik fobisi" oluşmuş, ne dersin?
      |
      |
    • Yüzbaşı
      837 Mesaj
      15 Eylül 2003 23:48:53
      gitmedim ve gitmeyeceğim, açık ve net.
      |
      |
    • Çavuş
      44 Mesaj
      15 Eylül 2003 23:57:36 Konu Sahibi
      "Çılgın Savaşçı" Yüzbaşı,
      Bu kadar kesin, net ve açık olduğuna göre kimsenin bilmediği bir şeyler mi biliyorsun?
      |
      |
    • Yarbay
      2073 Mesaj
      16 Eylül 2003 08:13:02
      bedelliiiiiiiiiiiii
      |
      |
    • Çavuş
      44 Mesaj
      16 Eylül 2003 10:03:20 Konu Sahibi
      bedelli veya bedelsiz veya peşin veya veresiye..n'olursa olsun nizamiyeden içeri gireceksin. Ne olursa olsun gireceğine göre, bari kendine eziyet etme "eyvah asker oldum diye", hemen şamata ve gırgıra karışmaya bak.
      |
      |
    • Yarbay
      2073 Mesaj
      16 Eylül 2003 15:46:15
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Dursun</i>
      <br />bedelliiiiiiiiiiiii
      Y-A-P-T-I-M
      |
      |
    • Çavuş
      44 Mesaj
      16 Eylül 2003 22:49:54 Konu Sahibi
      Sen kurtulmuşsun.
      Kafayı takıp durduk yerde kendi kendilerini moralini bozanlar henüz gitmemiş olanlar.
      |
      |
    • Çavuş
      44 Mesaj
      18 Eylül 2003 20:01:06 Konu Sahibi
      Bu askerlik muhabbetini burada noktalamalı, ilgilenen pek yok gibi.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      808 Mesaj
      18 Eylül 2003 21:34:07
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by fenasi</i>
      <br />"Yaratıcı Yüzbaşı",
      Korkacak bir şey yok, her erkeğin başına gelen er veya geç senin de başına gelecek. Sen de gireceksin nizamiyeden içeri. Belki de yaşamının en gırgır dönemi olacak, ne biliyorsun?

merhaba askerlikten korktugum filan yok yalniz bu yil erken yani muhakkak sinavi kazanip 4 yil okudukdan sonra askerligi yapmak hedefim. yoksa askerlik vatani bi gorev, yapmaktan cekinmiyorum seve seve yaparim yalniz dedigim gibi bu yil erken.)
      |
      |
Reklamlar
sohbet
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.