Şimdi Ara

Askerin boğazını kesen adam öldürüldü haberi doğru mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
14.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sakinkedi

"Bu gariban emir kulu askeri bu hale getiren yobaz sakallı köpek timlerimiz tarafından ensesine 5 kurşun sıkılmak sureti ile gebertilmiştir."

"Ayrıca bir çok er ve eratımızı kemerle dövenlerden 2 adedi yakalanmış ve saatler süren işkence ile tarafımızdan cehenneme yollanmıştır."

Kaynak var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dahi Olalım

quote:

"Bu gariban emir kulu askeri bu hale getiren yobaz sakallı köpek timlerimiz tarafından ensesine 5 kurşun sıkılmak sureti ile gebertilmiştir."

"Ayrıca bir çok er ve eratımızı kemerle dövenlerden 2 adedi yakalanmış ve saatler süren işkence ile tarafımızdan cehenneme yollanmıştır."

Kaynak var mı?

kaynak var yazamam deşifre olmasınlar ama güzel iş yapmışlar 2 tanesini kemerle asmışlar tıpkı dövdükleri gibi

• Doğru değil ama pek çok asker çok çok güzel dayak yedi
    O askerler dayak yedi diye duyar kasanlar 15 dakikalık o köprü videosunu izlesinler. Kemerle dövülen o askerler henüz bir kaç saat önce halka ateş açıyor pek çok kişiyi öldürüyordu. Emir kulu diye dalga geçmeyin, ortalama zekada ve yürekte bir asker ben masum halka neden ateş ediyorum diye azıcık düşünür ve ret eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Doğru değil ama pek çok asker çok çok güzel dayak yedi
    O askerler dayak yedi diye duyar kasanlar 15 dakikalık o köprü videosunu izlesinler. Kemerle dövülen o askerler henüz bir kaç saat önce halka ateş açıyor pek çok kişiyi öldürüyordu. Emir kulu diye dalga geçmeyin, ortalama zekada ve yürekte bir asker ben masum halka neden ateş ediyorum diye azıcık düşünür ve ret eder.

Uyarma cezasını gerektiren disiplinsizlikler
    MADDE 15 – (1) Uyarma cezasını gerektiren disiplinsizlikler şunlardır:
    a) Emri mütalaa etmek: Usulüne uygun olarak kendisine verilmiş olan bir emir üzerine; emrin uygun olmadığı, yanlış verildiği, yapılamayacağı ve benzeri şekillerde amirini alenen eleştirmek veya amire karşı itirazda bulunmaktır. Amir tarafından karar verilene kadar astın fikrini savunması veya emrin kanunsuz olduğu hususundaki kanaatini belirtmek için amire yaptığı itiraz, bunları yaparken oluşabilecek diğer disiplinsizlikler saklı kalmak kaydıyla bu kapsamda disiplinsizlik teşkil etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

quote:

a) Emri mütalaa etmek: Usulüne uygun olarak kendisine verilmiş olan bir emir üzerine; emrin uygun olmadığı, yanlış verildiği, yapılamayacağı ve benzeri şekillerde amirini alenen eleştirmek veya amire karşı itirazda bulunmaktır. Amir tarafından karar verilene kadar astın fikrini savunması veya emrin kanunsuz olduğu hususundaki kanaatini belirtmek için amire yaptığı itiraz, bunları yaparken oluşabilecek diğer disiplinsizlikler saklı kalmak kaydıyla bu kapsamda disiplinsizlik teşkil etmez.

Kusura bakma arkadas ama asker emir kuluysa halkta allahin kulu. Bakalim asker kendi milletine silah diksin, millette kuzu kuzu dursun.

Herkese saygim vardir ama bana ve aileme ve milletime silah diken kim olursa olsun aldirmam göze göz dise dis.

Uyarma cezasi aileme milletime vatanima karsi duyacagim utanctan viz gelir.

• quote:

quote:

Mesajımı anlamamışsın.
    Yine oku, yine anlamadıysan zorlama.

• quote:

Orijinalden alıntı: yarakidis

quote:

quote:

Kusura bakma arkadas ama asker emir kuluysa halkta allahin kulu. Bakalim asker kendi milletine silah diksin, millette kuzu kuzu dursun.

Herkese saygim vardir ama bana ve aileme ve milletime silah diken kim olursa olsun aldirmam göze göz dise dis.

Uyarma cezasi aileme milletime vatanima karsi duyacagim utanctan viz gelir.

askerler durduk yerde silah dikti değil mi vatandaşa?

tanka?teslim olmuş tankın üstüne çıkıp yine teslim olmuş askerin kafasını kesenlere ne diyelim peki?

ezilen insanların hatası tankın önüne bilinçsizce çıkmak. boşu boşuna öldüler. hiç de ölenlere üzülmedim...

ayrıca sizin derdiniz demokrasi değil, babanızı kurtarmaktı. ama sonuçta darbe girişimi değil, tiyatrodur...

ama her ne kadar tiyatro olsa da halkın değil halkın öldürdüğü askerlere üzüldüm...

ayrıca kusura bakma, halkı salak yerine koyanlara aşık olan halkı Allah sevmez...

haksız karşısında susan, dilsiz şeytandır - Hz. Ali...

• quote:

quote:

quote:

Mesajımı anlamamışsın.
    Yine oku, yine anlamadıysan zorlama.

Emir kulu diye dalga geçmeyin, ortalama zekada ve yürekte bir asker ben masum halka neden ateş ediyorum diye azıcık düşünür ve ret eder.

Usulüne uygun olarak kendisine verilmiş olan bir emir üzerine; emrin uygun olmadığı, yanlış verildiği, yapılamayacağı ve benzeri şekillerde amirini alenen eleştirmek veya amire karşı itirazda bulunmaktır.

MADDE 23 – (1) Kendilerine kanun, nizam ve emirlerle verilmiş görev ve sorumlulukları yerine getirmeyen veya uyulması zorunlu olan kurallara uymayan veya yasaklanan fiilleri yapan askeri öğrencilere durumun niteliğine ve ağırlık derecesine göre disiplin cezası verilir.

• quote:

Yav he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kherehabath kullanıcısına yanıt
    Bir de biz bu polise güveneceğiz he? Arkamızı dönsek hemen işleme başlar valla...
  • Exnuc kullanıcısına yanıt
    Iyi de buna degil,videoyu izlemedin herhalde 3 asker oldurduk diyor adam o da mi provakasyon peki?

• Eğer birileri ateş altında kalıyorsa kendisne ateş edenleri derdest etme onlara haddini bildirme hakına sahiptir.. En basiti etkiye tepki.. Ne yapacaklardı çiçek mi vereceklerdi?
  • Neo Nesil N kullanıcısına yanıt
    Seninki Tavuk yumurta misali, önce tavukmu vardi yumurtami vardi diye burada konusma yürütmek istiyorsun.

Bir bak etrafta gezen videolara halkin elinde ne silah var ne birsey, kac videoda hemen atres actiklari ortada, sen burada kimin nesini savunuyorsun?

Bak amca ne yasamis, tabiki ne isi vardi orada askerlerin yanina niye gitmis demi yani?

https://www.youtube.com/watch?v=W9R1-wJgmFc

Sen daha tam bir cocuksun, askerler darbeyi yapsa cok iyi ögrenecektin nasil oldugunu.

Herneyse senle yazismaya degmez, tipik standart laf seninkiler, yok halka üzülmemiste askere üzülmüs, bir insan olan kafasi calisan hepsine üzülür, senin milletin degilmi hepsi?

Birde su allah peygamber baslamiyormusunuz, hic olmassa anlamadigin bilmedigin konuda konusma.

Allah hak yolda cihad eden kulunu sever, orada birkac capulcu asker darbe yapti diye kendi milletine el kaldirdi diyemi sevecek?

DIKKAT ARZ EDIYORUM SÖZLERIM TSK VEYA ONURLU ASKERLERE DEGILDIR, ANCAK KENDI MILLETINE ATES ACAN TERÖRISTLEREDIR.

Herkes silahlari elden birakabilir, yok emir kulumus yok uyarma cezasiymis, bunlar sadece kendini aldatmadir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yarakidis

Seninki Tavuk yumurta misali, önce tavukmu vardi yumurtami vardi diye burada konusma yürütmek istiyorsun.

Bir bak etrafta gezen videolara halkin elinde ne silah var ne birsey, kac videoda hemen atres actiklari ortada, sen burada kimin nesini savunuyorsun?

Bak amca ne yasamis, tabiki ne isi vardi orada askerlerin yanina niye gitmis demi yani?

https://www.youtube.com/watch?v=W9R1-wJgmFc

Sen daha tam bir cocuksun, askerler darbeyi yapsa cok iyi ögrenecektin nasil oldugunu.

Herneyse senle yazismaya degmez, tipik standart laf seninkiler, yok halka üzülmemiste askere üzülmüs, bir insan olan kafasi calisan hepsine üzülür, senin milletin degilmi hepsi?

Birde su allah peygamber baslamiyormusunuz, hic olmassa anlamadigin bilmedigin konuda konusma.

Allah hak yolda cihad eden kulunu sever, orada birkac capulcu asker darbe yapti diye kendi milletine el kaldirdi diyemi sevecek?

DIKKAT ARZ EDIYORUM SÖZLERIM TSK VEYA ONURLU ASKERLERE DEGILDIR, ANCAK KENDI MILLETINE ATES ACAN TERÖRISTLEREDIR.

Herkes silahlari elden birakabilir, yok emir kulumus yok uyarma cezasiymis, bunlar sadece kendini aldatmadir.

yukarda paylaştığım maddeler işkembeden değil anayasanın maddelerinden biridir... anayasa diyorum, madde diyorum... bu madde ve diğer maddelerden birine uymayan bana göre pkklıdan farkı yoktur ve şu an gözümde de öylesin

siz sanki atom parçalıyorsunuz, yok asker sıkamazmış bilmem ne? sürekli klasik bayıcı laflar

ulan asker halka sıkamadı zaten evladım neyin derdindesin... birşey yapamayan tankın üstüne çıkıp vatan kurtardığını zanneden kafadan ne beklersin??

siz gerçek darbe girişimini görmemişsiniz sanırım. o tanklardan biri ve askerler vatandaş falan dinlemeyip vursaydı çil yavrusu gibi dağılacaktınız...

demekki oynanan tiyatro...

siz şimdi bin ladinin kendi başına ikiz kulelerini bombaladığını da inanıyorsunuzdur... şayet öyleyse ne gülerim size...

askerler hakkında terör damgası yapıştırma = pkklıların askerlerimize foşik damgası yapıştırmaları.

askere gitmediğin herhalden belli, yiyorsa komutanın dediklerini yapama, bir kurşunla pertsin.

neyse vatanı kurtardınız zaten arkadaşlarınla beraber dışarı çık, magandalar gibi silah sık havaya, zaten işsizsin de... vatanı gurtardıh hülooooğğğ diye anır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo Nesil -- 21 Temmuz 2016; 17:25:06 >

• Kafa kesilme olayı yok.Boynunu bıçaklama darp etmişler,olay bundan ibaret
  • O asker haberlere çıktı yok öyle birşey ben hayattayim dediya

Asker den geleli 3 yıl olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killforyou1981 -- 23 Temmuz 2016; 0:39:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.