Şimdi Ara

Askerin boğazını kesen adam öldürüldü haberi doğru mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
1
Favori
14.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı kesin olmayan kaynaklarda okudum, köprüde askerin boğazını kesen Abdullah Viran isimli şahıs evinin önünde kurşunlanarak öldürüldü. Doğru haber mi bu? Var mı bilgisi olan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• şu darbe konusunda ilk kez yazı yazıyorum bilgi edinme amaçlı oda askerin kafası kesilme olayı gerçek midir video gönderin izlemem gerek youtubede var askeri tekmeliyorlar yerde birde resmi karşılaştırdım aynı asker gibi geldi bana köprü halatları filan aynı askerin ünüforması filan benzer ama emin olamadım kafasına tekme filan vuruyorlar o hengamede kopmuş olabilir mi ?
  • doğruysa çok acısız bir ölüm olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

şu darbe konusunda ilk kez yazı yazıyorum bilgi edinme amaçlı oda askerin kafası kesilme olayı gerçek midir video gönderin izlemem gerek youtubede var askeri tekmeliyorlar yerde birde resmi karşılaştırdım aynı asker gibi geldi bana köprü halatları filan aynı askerin ünüforması filan benzer ama emin olamadım kafasına tekme filan vuruyorlar o hengamede kopmuş olabilir mi ?

video kaldırılmadan izledim
    kafasından kurşunlanarak öldürüldü diyenler var ama adamın gözleri direkt karşıya bakıyordu ve yuvalarından fırlamıştı
    kurşunla öldürülenlerde gözler yukarı kayar ve yuvalarına çekilir

• bashaq22 kullanıcısına yanıt
    sağol bilgilendirme için araştırayım biraz daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: bashaq22

quote:

şu darbe konusunda ilk kez yazı yazıyorum bilgi edinme amaçlı oda askerin kafası kesilme olayı gerçek midir video gönderin izlemem gerek youtubede var askeri tekmeliyorlar yerde birde resmi karşılaştırdım aynı asker gibi geldi bana köprü halatları filan aynı askerin ünüforması filan benzer ama emin olamadım kafasına tekme filan vuruyorlar o hengamede kopmuş olabilir mi ?

kafasından kurşunlanarak öldürüldü diyenler var ama adamın gözleri direkt karşıya bakıyordu ve yuvalarından fırlamıştı

Ne alaka? Hiç öyle bir şey duymadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

quote:

Gözlerin yukarı bakmasını bilmiyorum amma yuvalarından fırlamadığı kesin. Araştıra bilirsin.

• Durumlar karışık ya, bir haber sitesinde resmini paylaşmışlar, sağlam hayatta diyor.
    Başka birisi dövdüler, daha sonra sedyeye taşılar. Otopsi raporun da kesik izi yok diyenide var.
    Başkası kafa kestiler.

Neye inanmak istiyorsa halk o senaryo ya inanıyor. TSK açıklama yapana kadar beklemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

quote:

koyun veya dana kurban edilirken görmedinizmi

• ulan yok yok kafa kesme yok malmısınız yetert lan artık sabahtan beri atıyoruz fotoğraflar fake diye
  • Siz hala kafa kesmede misiniz? Sizdeki nasıl bir cahillik biraz anlatsanaza?

Defalarca yalanlanan bir fitneyi hala körüklemeye çalışmak nasıl bir duygu?

Askerin boğazını kesen adam öldürüldü haberi doğru mu?
  • Hala kafa kesme diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o haberi bende gördüm ama koydukları resimde askeri linçten kurtaranlar vardı yani o resimdi.
  • benim izlediğim videoda birisi cep telefonu kamerasıyla yürüyerek olay mahalline geliyordu
    kan revan içinde asker üniformalı birinin baş kısmı üniformasının ceketi ile örtülmüştü
    sonra birisi ceketi kaldırdı ve ölen askerin yüzü göründü
    tombul yüzlü renkli gözlü bir asker ve gözleri yuvalarından fırlamıştı

• Kafa kesme olmuş, değil mi. izlediğim vidyoda çünkü boynunda kan yok kafaısnda kamn var.
  • bashaq22 kullanıcısına yanıt
    Bahsedilen kafa kesme videosu zaten bu. Ama bazı kesimler linç edilenleri kafası kesilmiş gibi lanse etti. Sonra o linç edilenlerin kafasının kesilmediği ortaya çıkınca böyle bir olayın hiç yaşanılmadığı algısı yaratıldı.
  • Kafa kesilme yok kardeşim, darp edilme var.
  • "Bu gariban emir kulu askeri bu hale getiren yobaz sakallı köpek timlerimiz tarafından ensesine 5 kurşun sıkılmak sureti ile gebertilmiştir."

"Ayrıca bir çok er ve eratımızı kemerle dövenlerden 2 adedi yakalanmış ve saatler süren işkence ile tarafımızdan cehenneme yollanmıştır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sakinkedi -- 21 Temmuz 2016; 7:04:41 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.