Şimdi Ara

Askeri Tıp okunur mu? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
5
Favori
3.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam çok teşekkürler bilgilendirici bir video olmuş.Videodaki siz misiniz ?
  • 13rose 1 kullanıcısına yanıt
    Değilim.
  • Yazları sürekli kamp var. Eğitime alıyorlar. Hafta içi okul dışına çıkmak yasak ama çok da katı bir kural değilmiş. Sağlam bir doktor olursun çıktığında bu bir artı 15 yıl çalışma zorunluluğun var ayrılmak istersen 370k gibi bir tazminat ücreti var. Sivil şekilde devam ediyorsun ayrılırsan diplomada sıkıntı olmuyor. Eğer 15 yıl çalışırsan bu sefer sen yüklü bir tazminat alıyorsun. Arkadaşım şu an Foça da Corona döneminde bile izin yok. Bayramı Ankara'da karantinada geçirdi kampa katılmak için. Sıkıntılı hocam yani disiplin seviyorsan ne deseler eyvallah diyeceksin ille de tipsa yazılır. Ben de geçen sene sağlık kısmında elendim üzgün değilim Daha okula girmeden çilesini çekmeye başlıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thedeathlymezun -- 13 Ağustos 2020; 21:29:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thedeathlymezun T kullanıcısına yanıt
    *düzeltme yapayım yaz kampı sadece ilk üç sınıfta ve toplamda 3 defa var. ayrıca kamplar iki hafta sürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khann10 -- 13 Ağustos 2020; 21:20:41 >
  • Düzeltmeyi alın affedin DH halkı yanlış bilgilendirme için bir de tusta sanırım özel kontenjan açılıyor o bir avantaj daha düşük puanlarla uzmanlık yapabilirsiniz.

• babam asker ben asla seçmem her şeyi sıkıntı. üstelik siz hem asker hem doktor olacaksınız. daha da kötü. operasyonlara siz de gidiyorsunuz diye biliyorum. tazminatı ne kadar bilmiyorum ama eminim fazladır. ilk seneniz miydi? para yönündense oldukça iyidir ama doktorların maaşı gayet iyi zaten asker olmanıza da gerek yok :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deütıpicin -- 13 Ağustos 2020; 21:31:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1milyona yakın sjsjsjsj

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.