Şimdi Ara

Askeri Personel Için Oyak-Renault İndirimi Hakkında Bilgisi Olan? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
119.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: osp1905

Ben de yeni Laguna aldım 54000YTL liste fiyatı vardı, 46000YTL'ye geldi. Başka bir bayı sadce 100YTL indi 54000YTL'den diğeri filoya sokarım dedi 50000YTL'ye bırakırım dedi. Yani Oyak cidden avantajlı. Ayrıca haftasonu acayip kuyruk vardı ve arabalar hızla tükenmişti. Nasıl oluyorda askerler rağbet etmiyor anlamadım?

Öncelikle hayırlı olsun İl olarak neresi ve bayi ismini öğrenebilirmiyim
  • Teşekkür ettim de daha alamadım arabayı, gelecek hafta hafta sonuna doğru çıkacakmış kuyruk var baya.

İl Ankara, bayi Mais bu arada. Ama Tüm Maislerde vardır kampanya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: strong84

quote:

Ben de yeni Laguna aldım 54000YTL liste fiyatı vardı, 46000YTL'ye geldi. Başka bir bayı sadce 100YTL indi 54000YTL'den diğeri filoya sokarım dedi 50000YTL'ye bırakırım dedi. Yani Oyak cidden avantajlı. Ayrıca haftasonu acayip kuyruk vardı ve arabalar hızla tükenmişti. Nasıl oluyorda askerler rağbet etmiyor anlamadım?

Renault'lar problemli araçlar. Siviller bu yüzden almıyor. Asker de de adet olmuş ucuz die alıyor işte. Megane Sedan 1.6 16V Otantik 26.840 .... Hala pahalı geliyor bana. 20.000 liraya düşmeden almam.

Ayrıca 37.990'a LAguna Faz 1 gördüm listede...

• quote:

Orjinalden alıntı: kenan29

geçen hafta aldım kampanyadan symbol 1.2 16v expresson 22400 e. hala inanma sen sissil. bilenler konuşsun lütfen. bu arada ben general değilim.

İyi günlerde kullan arkadaşım. Buradan da benzinli 1.2 'ye bayağı talep var. Gelsin bakalım, gidip bakmadım, çok güzel olmuş diyorlar araç için. Pulu filan da ucuz. Şehir ulaşımı için mantıklı seçim kanaatimce.
  • quote:

Teşekkür ettim de daha alamadım arabayı, gelecek hafta hafta sonuna doğru çıkacakmış kuyruk var baya.

İl Ankara, bayi Mais bu arada. Ama Tüm Maislerde vardır kampanya.

Çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: LAST_DRIVER

quote:

Orjinalden alıntı: strong84

quote:

Renault'lar problemli araçlar. Siviller bu yüzden almıyor. Asker de de adet olmuş ucuz die alıyor işte. Megane Sedan 1.6 16V Otantik 26.840 .... Hala pahalı geliyor bana. 20.000 liraya düşmeden almam.

Ayrıca 37.990'a LAguna Faz 1 gördüm listede...

Problemsiz araç mı var ?
    Megane için yapılan yorumların hiç birine katılmıyorum çevremde asker olmayan bi dolu Megane kullanıcısı var ve hepsi de memnun arabalarından...

Ayrıca 37.990'a LAguna Faz 1 gördüm listede... derken??

• Ben de Oyak indirimi ile alanlardan biriyim 5000ytl indirim yapılmıştı zamanında..
  • bende oyak mensubuyum ,çok avantajlı kampanya olmuş
    ama para yok
    her modelde 5 ile 7 bin arası indirim var.
    isteyen oyak mensubu bulabilir ve
    onun hakkını 1-2 bin ytl ye satın alabilir..
    yardım isteyen p.m. atabilir.

Megane Sedan Faz 2 Authentique 1.4 16V 24.990,00
    Megane Sedan Faz 2 Authentique 1.5 dCi 80 bg 29.170,00
    Megane Sedan Faz 2 Authentique 1.6 16V 26.840,00
    Megane Sedan Faz 2 Authentique 1.5 dCi 100 bg 31.270,00
    Megane Sedan Faz 2 Authentique 1.5 dCi 100 bg BVA 32.970,00
    Megane Sedan Faz 2 Expression 1.5 dCi 100 bg 32.740,00
    Megane Sedan Faz 2 Expression 1.5 dCi 100 bg BVA 34.450,00
    Megane Sedan Faz 2 Expression 1.5 dCi 80 bg 31.290,00
    Megane Sedan Faz 2 Expression 1.6 16V 28.310,00
    Megane Sedan Faz 2 Expression 1.6 16V BVA 30.020,00
    Megane Sedan Faz 2 Privilege+ 1.5 dCi 100 bg 36.000,00
    Megane Sedan Faz 2 Privilege+ 1.6 16V 31.570,00
    Megane Sedan Faz 2 Privilege+ 1.6 16V BVA 33.290,00
    Megane Sedan Faz 2 Extreme 1.5 dCi 80 bg 30.450,00
    Megane Sedan Faz 2 Extreme 2 1.6 16V 26.890,00

renault sayfasından gerçek fiyatlarla karşılaştırılabilir.

• arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim size bir sorum olacak kardeşim şuanda diyarbakırda dag karakolunda arabayı alcam yere gelmesi imkansız o gelmeden onun adına alabilirmiyiz imzası falan gerekiyormu oyak sicili yetermi cevaplarsanız sevınırım.
  • vatandaşa ne var bu ülkede hiç bir zaman eşitlik olmayacak
  • Arkadaşlar ben de askerim bu fiyatlar sizi yanıltmasın. Bu fiyatlar kampanya dahilinde verilen fiyatlardır. Hatta şu anda oyak sitesinden üye hizmetlerine girdim ve bakıyorum fiyatlar uygun ama her zaman böyle değil. 2005 yılında Fiat askeri personele reno nun 2 katından fazla indirim vermişti. Babama benim üstüme sıfır araç aldık. Reno fabrikası bizim ama inanın her zaman bu fiyatlar yok tekrar ediyorum bu özel kampanya fiyatları. Megane II ler çıkmadan önce böyle güzel ve büyük bir kampanya olmuştu. Millete megane I leri sattılar hep.
    Unutmadan bu kampanya 17 Kasım da sona eriyor. Almak isteyen acele etsin. Ayrıca bu kampanyalardan faydalananlara belli bir süre kampanya ve indirimden fadalandırmıyorlar.
  • Ayrıca fiyatlar teslim dönemine göre de fark ediyor. Eğer aracı hemen almak istemezseniz fiyatta ciddi indirim alıyorsunuz.
  • quote:

Ayrıca bu kampanyalardan faydalananlara belli bir süre kampanya ve indirimden fadalandırmıyorlar.

burada bir yanlışlığınız var.hiç bir şekilde yapılacak kampanyalardan faydalanamama gibi bir durumun olmayacağı broşürde yazmakta.
    kampanyanın bir güzel yanıda düşük faiz oranları.verilen fiyatlar anahtar teslim fiyatları.banka dosya masrafı ıvır zıvır yok.eğer ocak teslimi alırsanız mtv de yok.
  • Arkadaşlar şu anda Oyak Bank yok gerçi ama, askeriye de olanlar bu tarz indirimler var mı şu anda Renault modellerinde.
    Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
  • bugun aradım sordum, neziroglunda yokmus boyle bir kampanya, maiste varmis. yarin gidip bakacagim...
  • şu an hangi müdrlükler ne kadar indirim yapıyor..galiba modeline göre değişiyor.u konuda son zaman larda reno alan varmı bu şekilde
  • arkadaşlar merhaba,
    bir sorum olacaktı acaba bu avantajdan emekli subaylarda faydalanabiliyor mu?benim babam emekli.ayrıca bu sene gene bi kampanya var diye duydum bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun.teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sihirli87

arkadaşlar merhaba,
    bir sorum olacaktı acaba bu avantajdan emekli subaylarda faydalanabiliyor mu?benim babam emekli.ayrıca bu sene gene bi kampanya var diye duydum bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun.teşekkür ederim

kampanya 4 aralıkta bitti...
  • Halen var mı indirim oyak mensuplarına.( emekli astsubuya...)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.