Şimdi Ara

Askeri Okuldan İlişiğim Kesildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık olarak 3 sene boyunca Askeri okullara girmek için vermiş olduğum uğraşlar sonucunda elde tutulmayacak sebepler nedeniyle başarısız bulundum ve buna müteakip olarak MSÜ’nün K.K.K ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULU’na üniversitelerin arasınıfların’dan yapmış olduğu mülakatlar neticesinde başarılı oldum ve 15/09/2017 tarihinde K.K.K ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULU’na ---- Numaralı Askeri öğrenci olarak katılımımı gerçekleştirdim.

Kendi tırnaklarımla kazıyarak kazanmış olduğum K.K.K ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULU’ndan 05/10/2017 tarihinde güvenlik soruşturması sebebiyle ilişiğim yemin töreninden 1 gün önce kesilmiştir.

Şahsım ve 1.2. dereceden akrabalarımda kesinlikle fetö mensubu yoktur...

Atılma sebebim ne olabilir arkadaşlar yardım edin lütfen... 3.dereceden akrabam Subaydı ve ihraç edilmişti ama 3. derecedeki akrabalar bu konuları etkilemiyor diye biliyorum bilginiz varsa lütfen yazın bu konuyla ilgili

MSB ye dilekçemi ilettim ama pek fazla umudum yok...

• Fetocu olma ihtimallin

Ve torpil meselesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz veya yakın akrabanızın feto okul/dershaneleri ile bir geçmişi oldumu? Olmadıysa atılan kişide etkilemiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 8 Ekim 2017; 0:40:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 52 7 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim fetöcü değilim daha önceden bu adamlarla hiç bir ilişiğim olmadı ne yurt ne dershane nede okullarına gittim.
    zaten 3 senedir bu okullara girmek için uğraşıyorum fetöcü olsaydım daha önceden girerdim... zaten bu adamların yüzünden bu okullara girememiştim yukardada belirttiğim gibi elde tutulmayacak sebeplerden dolayı mülakatları geçemedim.
    bu adamlarla hiç bir bağlantım yok ve torpillede girmedim tamamıyla kendi hakkımla kazandım bunu bütün samimiyetimle yazıyorum...
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    Hayır yakın akrabalarımın hiç birinin fetö okullarında veya dershanelerinde geçmişi olmadı... sadece 3.dereceden akrabam ihraç edildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidayet214

Hayır yakın akrabalarımın hiç birinin fetö okullarında veya dershanelerinde geçmişi olmadı... sadece 3.dereceden akrabam ihraç edildi

Hocam biliyorsunuz. Güvenlik soruşturmaları 3-4 daireye gidiyor(msb-içislerine göre giden daire sayısı değişiyor).

MSB

Pertem

istihbarat

Muhtemelen istihbaratta takıldınız. Maalesef bu fetocular yüzünden en ufak şeyde eliyorlar. Sizin gibi suçsuz pek çok kişinin başı yanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 8 Ekim 2017; 0:47:46 >
    Tamamda abi bir tanıdığımın babası polisti fetöden ihraç edildi kendisi jandarma astsubay olarak hala görevini yapıyor babası atılalı 1 sene oluyor beni niye 3.derece akrabamdan dolayı okuldan atıyorlar bunu anlamadım...

MSB ye dilekçe verdim okuldan ilişiğimin kesilmesi gerektiği kararınıda MSB göndermişti...
  • Hocam bu işlerde elemek için bahane ararlar kuzenimin alt çenesi 1cm geride diye sağlıktan elenmişti düzenleme:Pardon tam okumamışım törenden önce olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karthusnowulti -- 8 Ekim 2017; 0:55:59 >
  • quote:

Tamamda abi bir tanıdığımın babası polisti fetöden ihraç edildi kendisi jandarma astsubay olarak hala görevini yapıyor babası atılalı 1 sene oluyor beni niye 3.derece akrabamdan dolayı okuldan atıyorlar bunu anlamadım...

MSB ye dilekçe verdim okuldan ilişiğimin kesilmesi gerektiği kararınıda MSB göndermişti...

Jandarma astsubay bir komutanımız var. Kendisi 15 temmuz da gazi oldu. JGK da nerdeyse tek başına çarpışmış biri ama oğlu jamyo dan atıldı. Kendisi pek çok kez bu haksızlığı dile getirdi ama devlet nuh diyor peygamber demiyor.

Kimden bahsettiğinizi iyi biliyorum... Hiç alakası olmayan insanlar fetö damgası yedi bende bu gruba dahilim ve devletin kurumlarında memur olmak artık benim gibileri için çok zor. Allah yarına bırakır ama yanlarına bırakmaz inşallah...
  • quote:

Kardeşim fetöcü değilim daha önceden bu adamlarla hiç bir ilişiğim olmadı ne yurt ne dershane nede okullarına gittim.
    zaten 3 senedir bu okullara girmek için uğraşıyorum fetöcü olsaydım daha önceden girerdim... zaten bu adamların yüzünden bu okullara girememiştim yukardada belirttiğim gibi elde tutulmayacak sebeplerden dolayı mülakatları geçemedim.
    bu adamlarla hiç bir bağlantım yok ve torpillede girmedim tamamıyla kendi hakkımla kazandım bunu bütün samimiyetimle yazıyorum...

Torpille alakali derken torpilli kisileri girdirmrk icin torpilsiz kisileri elemeleri durumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.