Şimdi Ara

Askeri lise öğrencilerinin büyük başarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Askeri lise öğrencilerinin büyük başarısı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Not
    Lisede görevli Hava Öğretmen Binbaşı Mustafa Şevik, yaptığı açıklamada, iki yıldır yürüttükleri projenin, "Dünyanın sorunu olan ve etkileri giderek artan radyasyonun zararlı etkilerine karşı insanlığı korumak için neler yapabiliriz?" sorusuyla ortaya çıktığını söyledi.

Daha sonra proje kapsamında bir bor türevini kullanarak nötron tutucu materyal geliştirdiklerini belirten Şevik, bunun radyasyon testlerine tabi tutulması neticesinde çıkan sonuçlara göre yüzde 100'e yakın bir koruma sağladığını bildirdi.

http://www.hurriyet.com.tr/askeri-lise-ogrencilerinin-buyuk-basarisi-29497109

Şuda imam hatipler gelınce okuldan cıkıcak projeler
    http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/tubitakin-son-projesine-tepki-yagdi-1228807/

|
    |

• Türkiye'de en iyi ve kaliteli eğitim veren yerlerin başında belki de askeri liseler gelir.

İmamhatipliler de okunmuş fasulyeleriyle uğraşsın.

• Yarbay
    7032 Mesaj
    Türkiye'de en iyi ve kaliteli eğitim veren yerlerin başında belki de askeri liseler gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Araştıran üreten kurumlar bunlar. Bizim okuduğumuz liseler gibi başımıza iş açmayın cinsinden değil. Anadolu lisesinde okuyorum, bu yıl tübitak bilim fuarı oldu
    sözde öğrenciler birşeyler tasarlyacaktı... Sonuç projeleri öğretmenler dağıttıi öğrenciler not karşılığında projeleri yaptı
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Türkiye'de en iyi ve kaliteli eğitim veren yerlerin başında belki de askeri liseler gelir.

hocam orda cok ıyı ataturk tarıhı ogretılır muhtemelen bızı dınsızlestırmek ıstıyorlar dıyıp terk ederler :D
    @Jon SNOW 37 umarım hocam
    @ressi1 bizdede cocuk okula geldımı , hoca derse gırdımı bu kadar ondan sonrasını salmıslar
    |
    |
    Bahsedilenler: ressi1 , Jon SNOW 37

onlar gitsin zikir düğmesi, ayet okunmuş fasulye gibi boş şeyler tasarlasınlar...
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.