Şimdi Ara

Askeri Alanda Yükseldikten Sonra Darbe Yapmaya Karar Verdim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet e bı el at. Fıyatlar ucuk,hızmet yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Evet beyler Askeri alanda kendimi yükselticem ve yüksek bir rütbe ve otorite sahibi olunca darbe yapıcam. Hükümeti indirecem ve 2 ay boyunca çalışıp tüm asker ve polisi kendi tarafıma çekicem. Böylece başka bir indirgeme olmasın. Halk oylamasını yeniden yaptırıp meclis oluşturacağım ve meclis üyelerinin maaşı devlet ekonomisi %15 ve üzeri artış göstermedikçe değişmeyecek. Kişi başı gelirin %60'ı kadar olacak milletvekili maaşı. Askeri ücreti 250 TL arttıracağım Daha sonra 15-20 yıl sürecek uzun ömürlü bir çalışmaya başlayacağım. Türkiye'nin en iyi 25 şehrinin her karesini güzelleştireceğim. Her yere kameralar kurucam ve kamu malına zarar veren herkesi yakalatıcam ağır cezaya çarptırıcam. En küçük kaldırımdan en büyük binaya kadar her yeri güzelleştiricem. Her binanın dış cephesi modernleştirip Fay hattı üzerinde olan evlerin temelini değiştiricem. Ağaçlandırmayı çoğaltıcam. Ağaçlandırma olan yerler harbi yerler olacak. Yani baştan sağma değil.

Bunu yapacak para nereden mi gelecek? Milletvekillerinin maaşını zaten kestik. Ülkede zaten darbe var. Bu sıra maden kurdurup yatakları genişleticem ve 2150 yılından sonra en değerli maden olacak Bor madenini işleticem Bor ile tüm dış ticareti kesicem. Darbe olduğunu belirtmiştim hiçbir devlet karışamaz hükümet benim ne olsa En küçük bir şey yapsa bir devlet hemen diğer devletlere yardım karşılığında bor teklifinde bulunacam

Edit: Eğitim Sistemi'de değiştiriliyor!

Her zaman zengin ve fakir ayırmamak için okulların resmi kurum gibi hareket ettiği herkes üniforma falan derlerdi. Zengin olan zaten kaleminden çantasına kadar kendini belli ediyor, elbiseyle olmuyor. Serbest kıyafet her okula ve 7. 8. ve 9. sınıf dışında saç serbest. ( 7, 8 ve 9. sınıfta kızların saçı 18 cm geçemez, erkeklerin saçı en fazla 8 cm. onun dışında boya süs falan serbest. ) Küpe, kolye ve piercing gibi şeyler liseden itibaren serbest ( lise 1 yasak ) Üniversiteye geçiş sınavı 4 sınav ortalamasından oluşacak. İlk sınav lise 2. ilk dönem sonu, ikinci sınav Lise 3 ilk dönem sonu, üçüncü ve dördüncü sınav ise Lise 4 dönem sonlarında. Her bir sınav kendinden önceki 2 dönem sorularını kapsar.

Yunanistan'ı işgal ediyoruz!
    Tüm askeri güç elimde artık. Yunanistan zaten ekonomik krizin eşiğinde. BTC Boru Hattını Yunanistan'a kapatıp bazı ekonomik antlaşmalar ile dış ticareti Yunanistan'a kapatacağım. Kendi içinde çöktüğünde ise ABD taktiğini kullanarak " Size Barış Getireceğiz " diyip Yunanistan kuşatmasını başlatacağım
    Yunanistandan birçok makineli tüfek ve ağır silah teknolojisini alıp kendi ülkemde fabrikalar kurdurucam. Yunanistan askeri gücüne el koyucam ve Zonguldak'ta B2 Yarasa Uçak, A-10 ve B-12 Heavy Bomber tarzı uçakları geliştirip orduma katacağım.

Nükleer Enerji geliyor!
    Ülkemizde deprem riskinin en az yer olduğu Konya-Antalya arasında bir konuma 3 adet Nükleer enerji kuruyoruz. Hollandalı bilimciler geldi. Alman teknisyenlerimiz yolda, isyan eden halka karşı bilgilendirme yapılıyor ve 15 km karelik alan tamamen insana kapalı. Bu santral kurulacak arkadaş! 2 yıl sonra 3 adet nükleer santralimiz hazır. Rusya'dan 6 ton uranyum siparişimiz geldi. Ege-Uranyum hatları açıldı, madenler kuruldu ve sipariş ettiğimiz uranyum bitene kadar kendi uranyumumuzu çıkartmak zorundayız. 1 yıl sonra uranyum bitti ve 25 ton kendi uranyumumuz geldi. İlk yılın hasılatı olarak 32 adet nükleer başlık, 17 adet biyolojik silah ve 1 adet EMP bombası hizmetimizde. 2 Adet nükleer santral kurumuna başlandı, nükleer destekli uçak yapımı başlandı. Güney-Doğu Anadolu Uranyum madenciliği başladı, 2 adet atom bombası hizmetimizde

Edit: Hiçbir yanlış anlaşılma olmasın şuan ki veya daha önceki hükümetler ile bir derdim yok konu kapanmasın

hıhı tamam biz seni ararız

• quote:

Konudaki en yüksek rütbe benim! Sıraya geçin

reyiz nerdesin adam darbe yapacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 11 Haziran 2013; 19:34:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escorion

quote:

reyiz nerdesin

efendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

quote:

quote:

reyiz nerdesin

efendim

Bismillah
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

quote:

quote:

reyiz nerdesin

efendim

Bismillah

yaa gördünmü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 11 Haziran 2013; 19:37:52 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Etkisizeleman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Etkisizeleman

Son çıkan alkol yasaklarını kaldırcan mi?

Onlara meclis bakıyor

Ben de seni bir şey sanmıştım..

Her şeye karışırsam demokrasi elden gidiyor deyip indirirler beni knk. Tabi bakanlar bana bağlı olduğundan eğitim sistemini tamamen değiştirirdim fakat aklımda bir plan yok nasıl yapacağımdan

2100e kadar kalacam diyorsun, o zamana kadar demokrasi elden gidiyor isyanı çıkmazsa hiç çıkmaz

• Mazotuda 1 lira yap bari...

• quote:

Orijinalden alıntı: tskhakandoktor

Mazotuda 1 lira yap bari...

Sen bilirkişi misin? Uzman mısın? nesin lan sen
  • Lan lol forumunu bırakıp uğraştığın işlere bak. İşinde gücünde olsan neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Lan lol forumunu bırakıp uğraştığın işlere bak. İşinde gücünde olsan neyse

Geliyorum kardeşim allah haftaya geliyor bilgisayarım off
  • quote:

quote:

Bekleriz. Yalnız Demacia'nın başına geçmeye falan kalkma

• quote:

quote:

quote:

Bekleriz. Yalnız Demacia'nın başına geçmeye falan kalkma

Yeni yeni şampiyonlar gelmiş sinirim bozuluyor. Takip edemedim, ilk 1 hafta o şampiyonları keşfedene kadar ranked oynayamayacağız orası kötü. Demacia Dikdatörlüğü daha sonra

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tskhakandoktor

Mazotuda 1 lira yap bari...

Sen bilirkişi misin? Uzman mısın? nesin lan sen

Kolay mı öyle darbe yapıp oh hemen hükümeti al eline öncedendi onlar koçum..hem konuşmana dikkat et saygı çerçevesinde cevap yaz!!

• quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

polis bunu süpürgelen kovalıyodu haberiniz olsun
     Askeri Alanda Yükseldikten Sonra Darbe Yapmaya Karar Verdim

abi bu ne ya,gülmekten atıma işiycem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşsizlik, herhangi bir ekonomik toplumda çalışmak istediği halde iş bulamayan yetişkinlerin bulunması durumu. İş bulamayan kimseye işsiz denir. Ekonomide genellikle 16 yaş ve üzeri[1][2] kimseler işsiz grubuna dahil edilirler.
  • hll knk benide cemaate alcan ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: EinsteinModOn

İşsizlik, herhangi bir ekonomik toplumda çalışmak istediği halde iş bulamayan yetişkinlerin bulunması durumu. İş bulamayan kimseye işsiz denir. Ekonomide genellikle 16 yaş ve üzeri[1][2] kimseler işsiz grubuna dahil edilirler.

abi ya
  • hişşş ne ayaksın olum sen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa culha kullanıcısına yanıt
    Sen ne diyon değişik
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.