Şimdi Ara

Askere Gitmeden Önce H1N1(domuz) Grip Aşısı Olmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • vinsanityx (3 mesaj) Sharp` (1 mesaj) justinxnitsuj (1 mesaj) ces114 (1 mesaj) CoxeD (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem, bedelli ve Yedek Subay adayları >> Askere Gitmeden Önce H1N1(domuz) Grip Aşısı Olmak?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    771 Mesaj
    TSK'de domuz gribi süphelisine rastlandı

Genelkurmay Genel Sekreteri Tümgeneral Ferit Güler, TSK içinde de Domuz Gripi şüphelisi olarak rapor edilen personel olduğunu belirterek, "Ancak şu ana kadar kontrol dışı veye ölümcül bir vakayla karşılaşılmamıştır" dedi Tümgeneral Güler, TSK’da, aşının Dünya Sağlık Örgütü ile Sağlık Bakanlığı genelgesi esaslarına göre temin edildiğini belirten Tümgeneral Güler, aşının başta askeri sağlık personeli olmak üzere risk gruplarındaki personele uygulanmaya başlandığını söyledi.

kaynak

Ben ikisinide olmadım (hem mevsimsel hem domuz gribi aşısı) ama askerde yaparlarsa olacaz artık (331. dönem gidiyorum) Domuz gribi bildiğimiz mevsimsel gripten daha zayıf öyle panik yapmaya filan gerek yok ama tedbiride elden bırakmayacaz. Askerde hastalanırsan tsk sana en iyi şekilde bakar merak etme.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.