Şimdi Ara

... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
77.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konuyu hortlatmış olucam kusura bakmayın ama merak ettiğim bir şey var :/

Benim doğuştan kalbim delikti sonradan kapandımı bılmıyorum astım var ve kilom da var 1.74 boy 104 kilo sizce ne olur :D

He birde fıtık ameliyatı olmuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parasomnia123 -- 7 Haziran 2014; 1:01:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parasomnia123

Konuyu hortlatmış olucam kusura bakmayın ama merak ettiğim bir şey var :/

Benim doğuştan kalbim delikti sonradan kapandımı bılmıyorum astım var ve kilom da var 1.74 boy 104 kilo sizce ne olur :D

He birde fıtık ameliyatı olmuştum

Aga Sen Ölmüşsün Gömenin Yok
  • Hacılar bu cinsel organı kontrol etme gibi bişey olacak mı askerde???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kthya_43 kullanıcısına yanıt
    askerlik şubelerinde olmuyorda, aslında normal birliklerde bile kaldırıldı o muayene. Belki yapılsa yapılsa foça, kırkağaç gibi komanda eğitimi veren yerlerde yapıyolardır. Oralarda bile devam ediyor mu emin değilim ama yoksa normal birliklerde yok artık.
  • 2 kere beyin ameliyatı geçdirdim askeriyede elverişli değildir rapordu verdiler acaba benim hakkım varmı iş konusunda tazminat konusunda bana bilgi verirmisinz
  • Ben sağ dizden 2, sol dizden 1 kere on caprazbag ameliyati oldum. Renk koruyum ve sag göz 1 derece astigmat + miyop sol goz 1 derece hipermeteop. + kronik faranjit + alerjik bronsit + testiste iyi huylu kist. Fakat sadece dizlerie ilgilendiler diğerlerini sormadilar bile. Birakin askere alinmamayi iskence gibi askerlik yaptiriyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.