Şimdi Ara

Askere gidiyorum iPhone4'ün şarjını evde %kaç olarak bırakayım? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • askerdeyken benim kirli donları bile çalıyorlardı. gerisini sen düşün. iphone'u goturmen akıl karı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Yok değilim kardeşim :)

Oldu sagol. (=
  • Biri Ahmet'in biri Mehmet'in mi :)
  • yahu arkadaşlar konu ben bakmayalı bayaa bi uzamış Allah hepinizden razı olsun, yeni yorumların tümünü okudum.. ben bu konuyu açarken bir kaç kişi cevap yazarda konu hemen kapanır diye düşünmüştüm benimki sadece bir meraktı, bu kadar kişi tartışınca herkes üzerime geliyormuş gibi hissetmeye başladım tırstımda diyebiliriz.. sonuç olarak; tamam be oy çokluğuyla satıyorum telefonu hadi eller havaya

herkese tek tek teşekkürler..
  • 1e1 kullanıcısına yanıt
    vay be 6 sene önceki konuyu gördümde iki kelam edeyim istedim.. en son mesajımda telefonu satacağım dedim ama satmadım arkadaşlar iphone 4 hala yanımda, samsung s7 ile birlikte kullanıyorum not olarak konuya ekleyeyim istedim.. konuya ait bütün yazıları gece gece bir daha okudum iyimi:) ve gülüyorum şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1e1 -- 19 Ağustos 2018; 4:46:0 >
  • Aygıtınızı uzun bir süre boyunca kullanmadan saklayacaksanız, yarım şarj edilmiş olarak saklayın.

Aygıtınızı altı aydan uzun bir süre boyunca saklamayı planlıyorsanız, altı ayda bir %50’ye kadar şarj edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.